Başakşehir Boyacı Ustası

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • Başakşehir boyacı ustası veya Başakşehir boya badana ustası arıyorsanız, Başakşehir ev boyama işleriniz için “PROFESYONEL BOYA” olarak daima hizmetinizdeyiz. Başakşehir boya ustası olarak daima 1. sınıf malzeme kullanıyor ve daima 1. sınıf işçilik hizmeti sunuyoruz. Evinizi veya ofisinizi 1 günde boyuyor ve tertemiz teslim ediyoruz. Boyacı Başakşehir iş kalitemiz konusunda fikir edinmek için aşağıdaki örnek resimlere göz atabilirsiniz. Ayrıca, Başakşehir boyacı fiyatları ve Başakşehir boya badana fiyatları konusunda bilgi almak veya evinize yaptırmayı düşündüğünüz Başakşehir boyacı işleri ile ilgili hizmetlerimiz konusunda aklınıza takılan her türlü soru için 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz.

  başakşehir boyacı ustası boya badana ustası

  Başakşehir boyacı ustası denilince ilk akla gelen, yaşam alanıma nasıl bir dekor oluşturabilirim sorusudur. Bunu bize bırakarak sizlere dekor desteğini sağlamaktayız. Bir işletme yeriniz varsa, tabi bu sunmuş olduğunuz hizmete bağlı olarak da değişkenlik gösterebilmektedir. Saymış olduğumuz bu noktalara uyum sağlayacak renkleri göz önünde bulundurup, renk seçimi yapılmaktadır. Bunlar; kolon, tavan, kiriş gibi birçok alan sayabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Keşif talep edebilirsiniz. Başakşehir boyacı ustası badana firması gece gündüz çalışma ekibine sahiptir. Yaklaşık 3 kuşaktır İstanbul Bahçeşehir’de boya hizmeti verilmektedir.  Başakşehir boyacı fiyatları söz verdiğimiz günde boya badana yapanlar ilçesinde dekorasyon işleri yapıyoruz.

  Başakşehir boyacı ustası ustalarımız profesyonel anlamda yıllardan beri kazandığımız deneyim bilgi birikim ile sizde binlerce memnun değerli müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duymaktayız. Başakşehir Boya badana işi ciddi bir iştir 3 kuruşa ucuza evimi boyatacağım diye binlerce liralık masraf çıkmasın her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek gerek işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın. Bunun için mutlaka bizimle iletişime geçin. Sadece boya badana da işlemi ile sınırlı kalmayan ev işçilikleri; oldukça yaygın bir zeminde yürütülmektedir.

  Başakşehir boyacı ustası kimdir?

  Başakşehir boya badana ustaları yaptıracaksanız temiz titiz ekonomik fiyata olsun diyorsanız bizi mail göndererek ya da telefon ederek keşif talebinde bulunabilirsiniz. Başakşehir boyacı ustası konusunda kafanıza takılan soruları her zaman sorabilirsiniz saten su bazlı silikonlu küf önleyici boya uygulama ya da kendiniz boya yapacaksanız boya badana nasıl yapılır ile ilgili yardım almak istiyorsanız firması ustalarımızı arayın ustalarımız boya badana nasıl yapılır en ince detayına kadar ustalarımız size yardımcı olacaktır. Sizler de Bahçeşehir boyacı ustası uygulaması yaptırmak istiyorsanız iletişim bilgilerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Başakşehir ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz gibi İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçeler de boyacı ustası hizmeti veriyoruz.

  Boya badana da ilaç kurumadan evvel duvar kâğıtları belirli bir simetri gözetilerek duvara yerleştirilmelidir. Başakşehir boyacı ustası herhangi bir kabarıklık ve potluk olmaması için işini bilen kişiler tarafından bu eylem gerçekleştirilmelidir. Sonrasında iş bozulup yeniden yapılmak durumunda kalınabilir. Bu durum da fazladan masrafa ve ürün israfına neden olacaktır. Başakşehir boyacı ustası, markalarıdır. Silinme özelliği olan boyalar ise silikonlu boyalardır, silikon maddesi ne kadar çok ise silinme özelliği o kadar iyidir. Bu üç markanın da silime özelliği olan boyalar mevcuttur. Başakşehir alçı sıva ustası boya badana ile ilgili kafanıza takılan her türlü soruyu günün her saati cevaplamaya hazırdır.

  Başakşehir ve Avrupa Yakasının her yerinde kaliteden ödün vermeden ve çözüm odaklı çalışma yöntemlerimizle sizlere hizmet ediyoruz. Esnek ve yenilenebilir yapımızla gelişmelere uyum göstermekteyiz. Uygun fiyat ve zamanında teslim fırsatlarımızdan sizde yararlanabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemenize gerek yok. İletişime geçin, hemen yapacaklarımızı konuşmaya başlayalım. Başakşehir boyacı ustası olarak Başakşehir alçıpan ustası olarak alçıpan yapılacak Halkalı boyacı ustası dekorun yapılacağı yeri önce görmemiz gerekmektedir. Sonra belirli ölçüler alındıktan sonra Başakşehir boya dadana ustası olarak malzemeyi tedarik ederek işimize başlıyoruz. Başakşehir alçıpancı, Başakşehir boyacı olarak profilleri çakıp işe devam ediyoruz.

  Başakşehir boya ustası ne demektir?

  Başakşehir boya ekibi Başakşehir alçıpan işinin profillerini diktikten sonra alçıpanları çakıyoruz. Başakşehir boyacı ustası ya da Başakşehir boyacı veya Başakşehir alçı ustası olarak çakılan alçıpanın üstüne alçı vurup boyayı vurarak alçı işini bitirmiş olacağız. Başakşehir boyacı ekibi her daim ve her an ve her dakika dekorasyon işlerinizi yapmaya hazırdır. Çünkü biz bunun için varız. Başakşehir boyacı ekibini arayın görüş alın. Fiyat alıp, uyguna işlerinizi yapalım. Değerli müşterimiz boya işi yaparken siz hiçbir şeye karışmamaktasınız. Renk ve boya markası seçmek dışında o günde boya hizmeti için geliyoruz. Başakşehir boyacı ekibi olarak artık kalite ile çalışmak bedenimize adeta işlemiştir.

  Başakşehir boyacı ustası fiyatı belirliyoruz renk seçiminde yardımcı oluyoruz işe başlamadan boya badana hizmetleri ekibimiz tüm eşyalarınızı dikkatlice bulundukları odada toplayıp kaplıyoruz daha sonra boya badana işlemine başlıyoruz ve akşama evinizi boya uygulaması bitirip eşyalarınızı yerine yerleştirip evinizi ter temiz size teslim ediyoruz. Başakşehir Boya badana boyacı usta ekibimiz ekonomik fiyata boya badana işlerinizi yaptırmak için bizi tercih ediniz işlerinizde bizi arayın inşaat tadilat alçı sıva sektörde yıllardan beri kazandığımız tecrübe çekirdekten yetişme ustalarımızla ekonomik fiyata Kaliteli boyama hakkında bilgi almak için 7/24 saat arayabilirsiniz.

  İş deneyimi konusunda Başakşehir boyacı ustası hizmetler verdiğimizi sizlere sunmak ve bunu taahhüt etmek isteriz. Kendi bölgemizde Başakşehir boyacı ismiyle anılmak bizlere daha çok müşteri kazandıracaktır. Ayrıca Başakşehir boyacı olarak öyle inşaatçı, amele kişileri kendi ekibimize asla karıştırmıyoruz. Çünkü biz müşterimize boyacı olarak tertemiz hizmet sunmayı ve memnun etmeyi hedeflerken amelelerin müşterimizi üzmesine asla müsaade etmemekteyiz. Başakşehir boyacı, Başakşehir alçıcı veya Başakşehir alçıpancı ustası olarak biz iki kardeş olarak çalışma yapmaktayız. Hem birbirimizden eminiz hem de kaliteli işçilik ile işimizi bitirmekteyiz. Başakşehir Boya Badana olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

  Boyacı Başakşehir ilçesinde nasıl çalışır?

  Yılların verdiği ustalık ve deneyimle beraber boya ve badana hizmet sektöründe faaliyet göstermekte olan profesyonel ekiplerimizle birlikte İstanbul da her semtte hizmet vermekteyiz.  Deneyim ve ustalıkla birlikte ve her halde uygun fiyat garantisiyle, hizmet sunduğumuz boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, mantolama, ısı yalıtım gibi dekorasyon işlerinizde değerli müşterilerimizin daima yanındayız. Başakşehir alçıcı Başakşehir boyacı ustası olarak sektörde her türlü yeniliği de yakalamaya alçı, boya, gizli ışık gibi hizmete dair yenilikleri harfiyen uygulamaktayız. Kendi bölgemizde Başakşehir boyacı ismiyle anılmak bizlere daha çok müşteri kazandıracaktır.

  Ayrıca Başakşehir boyacı olarak öyle inşaatçı, amele kişileri kendi ekibimize asla karıştırmıyoruz. Çünkü biz müşterimize Başakşehir boyacı olarak tertemiz hizmet sunmayı ve memnun etmeyi hedeflemekteyiz. Amelelerin müşterimizi üzmesine asla müsaade etmeyiz. Başakşehir boyacı ustası olarak biz iki kardeş olarak çalışma yapmaktayız. Yeni bir eve taşınacaksınız ya da bulunduğunuz ev içerisinde belirli başlı tadilat işlemleri gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda yapılması gereken en önemli işlerden bir tanesi de her zaman için işin ustasını bulmaktır. İşini tam anlamıyla yapamayan kişiler ne kadar kaliteli mal kullanırlarsa kullansınlar, iş tamamlandıktan sonra arzu edilen görüntü maalesef ki elde edilemeyecektir.

  Başakşehir boyacı ustası için, özellikle de Başakşehir boya badana işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız işinin ehli kişilerle çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Yoksa sonuç hüsran olacaktır. Hem para hem de zaman kaybına neden olacaktır. Net fiyat bilgisi ve söz günde boya uygulama şartları için ücretsiz keşif talebinde bulununuz. Sadece boya badana işlemi ile sınırlı kalmayın. Ev işçilikleri; oldukça yaygın bir zeminde yürütülmektedir. Evinizde ya da ofisinizde yeni bir hava yaratmak adına boya yerine duvar kâğıdı uygulaması kullanmak isteyebilirsiniz. Bu uygulamada da yine dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Duvar kâğıdı uygulaması oldukça özen gerektiren bir iştir.

  Başakşehir boya badana ustası nerede bulunur?

  İlacın, duvar pürüzleri giderildikten sonra söz konusu olan alana uygulanması gerekmektedir. İlaç kurumadan evvel Başakşehir boyacı ustası belirli bir simetri gözetilerek duvara yerleştirilmelidir. Herhangi bir kabarıklık ve potluk olmaması için işini bilen kişiler tarafından bu eylem gerçekleştirilmelidir. Sonrasında iş bozulup yeniden yapılmak durumunda kalınabilir. Bu durum da fazladan masrafa ve ürün israfına neden olacaktır. Başakşehir boya ustası bizi arıyorsunuz. Keşif talebi bulunduğunuzda en geç ustalarımız 1-2 sat içinde boya badana uygulaması yapılacak yerin ücretsiz keşif yapıyor. Bilindik kaliteli boya markalarının renk kartelâsında istediğiniz boya markası çeşidi ve rengini siz seçiyorsunuz.

  Boya uygulaması yapılacağı gün sabah saat 8.30-9 gibi iş başı yapıyoruz. Bazı sebeplerden geç kalmadığımız sürece orda olmaya gayret göstereceğiz. Başakşehir boyacı ustası çok iyi bir organizasyonla boya uygulama işlemine başlıyor ve akşama evinizi boyayıp eşyalarınızı yerine yerleştirip evinizi veya ofisinizi size teslim ediyoruz hem de ter temiz bir şekilde. Başakşehir boyacısı boya uygulaması yapılırken evdeki eşyalarınız kesinlikle hiçbir şekilde zarar görmez çünkü eşyalarınızı üzerlerini örter. Yerleri kaplar boya işi bittikten sonra evinizi ter temiz size teslim edilir. Bizden dolayı oluşan ufak tefek tozlar temizler eşyalarınızı yerine yerleştirir eviniz boyanmış bir şekilde ter temiz teslim edilir.

  Başakşehir boya badana ustaları aynı zamanda dekorasyon şirketleri konusunda elimizde çok güçlü mimarların bulunduğunu ve büyük bir Müteahhitlik şirketi olduğumuzu belirtmek isteriz. Başakşehir boyacı ustası ile gerekli tüm anlaşmaları yapıp size kat karşılığı inşaat ve tadilat konusunda en iyi hizmeti verecek bir firmayız. Başakşehir boya badana yapan firmalar olarak boyacı şirketimiz boya badana işlerinizde profesyonel hizmet vermekteyiz. Alçı, sıva, kartonpiyer boya badana, iç dekorasyon mantolama duvar izalasyon nem rutubete boya badana uygulaması yapmaktayız. Başakşehir boyacıları fiyatlarımız piyasada en uygun boya yapan şirketlerden biriyiz. Usta ekibimiz badanacı boyacı temini konusunda yıllardan beri kazandığı deneyim ve tecrübe ile hizmetinizdedir.

  Başakşehir boyacı fiyatları nasıl hesaplanır?

  Başakşehir boyacı ustası titiz çalışmalarıyla en kısa süre de işlerini tamamlamayı amaç edinmiş bir şekilde size en iyi şekilde hizmet vermektedir. Dilediğiniz markanın rengini seçin.  Dilediğiniz zaman ustalarımız ev & ofisinizi 1 günde boya badana işini yapıp size teslim. Mesleği boyacılık olmayıp ta boyacıyım diyen taşeronlara emlakçı nalburcu apartman kapıcısına tesisatçıya parkeci nakliyeciye doğalgazcı tesisatçıya ye ya da 10 kişiden teklif al gibi sistemlere kanmayın 10 kişi yerine tek kişide fiyat verebilir aman ha dikkat size tavsiyemiz boya işinizi gerçek ustalara yaptırın. Ev sahiplerinin en çok şikâyetçi olduğu konulardan biri de ustaların ev içerisinde özensiz ve kirli çalışmalarıdır.

  Renklerinizi seçtiğinizde iç mekân boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir. Yaptığımız işten sonunda çok mutlu olacaksınız. Bunun teminatını vermekteyiz. Boya badana firmaları olarak en ekonomik fiyatlar bizde bulunmaktadır. Başakşehir boyacı ekibi ve Başakşehir boyacı ustası olarak evinizi birkaç boyacı gelip eşyaları toparlayıp, işimizi bitirdikten sonra teslim ediyoruz.

  Başakşehir boyacı biziz çünkü yılların deneyimi ve genç pratik üslubu güzel ustalar olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Başakşehir ev veya ofis işlerinizi boyatmak istiyorsanız ev ofis boyama işlerinde deneyimli usta kadromuzu tercih ediniz. Başakşehir boyacı ekibimizdeki ustaların tümü boya işinde çekirdekten yetişmedir. Ustalarımız yerinde keşif yapsın. Başakşehir boya badana hizmetleri verenler işleri firmaları desenli boya uygulama ustası ekibimiz ile diğer ustalar arasındaki fark diğer ustalar iç cephe boyama etmesine teklif sistemlerinde teklif alın. Başakşehir boyacı ustası fiyatlandırma ile uğraşacağınız zaman diliminde; biz yerinde keşif yaparak keşif’te yanımızda getirdiğimiz renk kataloğunda istediğinizi boya markasını ve rengini seçiyorsunuz.

  Başakşehir boya badana fiyatları ne kadardır?

  Başakşehir boyacı ustası ekibimiz evinizi veya ofisinizi söz verdiğimiz boyasını yapıp size teslim ediyoruz. Üstelik profesyonel işçilik ve ekonomik fiyatlar işinizi çekirdekte yetişmiş ustalara yaptırmış olmaktasınız. Lütfen pişman olmadan ve zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz. İstanbul’da boya badana tadilatı denildiğinde aklınıza biz geleceğinizden emin olabilirsiniz. Her haklı müşteri gibi sizde Başakşehir da boyama veya yeni yapılarda ki işleri yaptırmak istiyorsunuz fakat güven konusunda tereddütleriniz var mı? Sizi Başakşehir duvar kâğıdı ustası olarak anlamaktayız ve bu tereddütlerinizin haklı olduğunuzu da biliyoruz. Çünkü birçok yapım işlerinde tecrübesiz firmalar ve çalışanlar yüzünden işler istenildiği gibi ve zamanında yapılamamaktadır.

  Başakşehir boya badana ustası olarak hatasız çalışma garantisi veriyoruz. Başakşehir boyacı Boyadan sonra ev temizliği dert etmeyin biz iş başlarken ve iş bitimine kadar evinizin tozdan kirden boya dökülmelerine karşı her türlü önlemi almış oluruz. Temiz titiz çalışan usta arıyorsanız bizi tercih ediniz Başakşehir boya badana işleri işi bittikten sonra eviniz ter temiz size teslim ediyoruz. Başakşehir boyacı ustası bizden oluşan hiçbir kir toz ve boya taşmasını görmezsiniz. Boya ustası Başakşehir da badana boya işinizi yaptırmak için güvenli deneyimli ustalara ihtiyacınız varsan hemen bizimle iletişime geçin. Başakşehir boya badana işleri usta çalıştıran inşaat sektöründe özelikle iç dekorasyon konusunda hizmet vermektedir.

  Uzman usta ekibimizle işinde daima müşterisine daima en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Boyacı ustası arıyorum boya badana işleri firması badana boya yapan şirketi saten su bazlı boyacı ustaları alçı boya dekoratif sıva hemen bizi arayın evinizi boyayalım. Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Başakşehir boyacı ustası iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır.

  Başakşehir boya badana işleri ne zaman yapılmalıdır?

  Başakşehir boyacı ustası son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir. Başakşehir boya badana ustaları asla kafalarına göre boya badana yapmazlar sadece tavan boyasında müşterilere tüm Türkiye’de en çok satılan ve kullanılan tavan boyası olan Permolit tavan boyasını tavsiye ederler, bunun dışında duvar boyasının rengi ve markasını tamamen müşterinin tercihine bırakılır, bizim için müşteri velinimettir. Başakşehir daire boyama işlemi hazırlıklar yapıldıktan sonra varsa duvarda çatlama, kabarma veya su alma problemleri, kabaran alanların kazıma işlemi yapılması ve hemen ardından, duvar saten alçı ise, saten alçı ile sıva çekilmesi gerekmektedir.

  Sıva çekilen alan küçük ise aynı gün içinde boya badana hizmetini sizlere teslim ediyoruz. Fakat kabarma yapan alan büyük ise sıvanın kuruması için zamana ihtiyacı olup, aynı gün içinde boyanın bitmesi biraz zordur. Başakşehir boyacı ustası kadar bir zamana ihtiyacı olduğunu merak ediyor iseniz havanın/ortamın sıcaklığına bağlı diyebiliriz. İstanbul Başakşehir boyacı ustalarımız duvar veya tavan boyasına başlamadan evvel, duvardaki prizlerin sökümü ya da bantlanması, avizelerin, mutfak dolabı, mobilyaların naylon ile örtülmesi, parke süpürgeliklerin bantlanması ve akabinde zeminin güzel bir şekilde naylon ile örtülmesi, boya gelmeyecek şekilde kapatılmaktadır.

  Başakşehir boyacı ustası renkleri yazımıza tıklayarak, İstanbul Başakşehir boyacı badana firması tarafından yapılan çalışmalarımıza göz atarak, dekor etmiş olduğumuz duvarlara inceleyebilir, beğenmiş olduğunuz bir uygulama var ise, aynı uygulamayı gerçekleştirebiliriz. Eğer ki hoşunuza giden bir çalışma ilginizi çekmediği takdirde, farklı düşünce ve fikirlerle sizlere desteğimizi vermekteyiz. Bunlar; tek duvara farklı bir uygulaması sonucu ortaya hoş bir atmosfer katacaktır. Bu hususta en önemli etken ise renk tercihini doğru yapmaktan gelmektedir. Başakşehir profesyonel boya ustaları olarak herkes farklı bir görünüm ve farklı tarz sevmesi sebebiyle, üretici boya firmaları, bunu göz önünde bulundurarak, üretim esnasında iki türlü üretim yapmaktadır.

  Başakşehir ev boyama ustası olarak neden bizi seçmelisiniz?

  Tüketici taleplerini karşılıksız bırakmayan Başakşehir boyacı ustası buna ilave olarak farklı boya türlerinin de üretimini yapmaktadır. Sedef boya, İtalyan boya gibi. Bilinmesi gereken bir diğer husus ise, yağlı boya uygulanacak alan paslı ise, öncesinde güzel bir şekilde yüzeyin temizlenip silinmesi gerekmektedir. Silme işlemi gerçekleştikten sonra antipas boyası ile metalin yüzeyine tek kat ya da 2 kat sürülmesi gerekmektedir. Yardımcı aletler ise; ıspatula, tel fırça, zımpara yardımı ile yapılması uygundur. Firmamız sizlerin isteği doğrultusunda boya badana çalışmalarının bulunduğu mekâna göndereceği uzmanlar fiyat teklifi sunmamız için keşif yapacaklardır.

  Firmamız Başakşehir boya badana hizmetlerine, bu keşif çalışmaları mekânda kullanılacak boyaya, kullanılacak ekipmana ve çalışması gereken personel sayısını netleştirmek açısından önemlidir. Yapılan keşiflerden sonra kullanılacak malzeme ve diğer şeylerin boyutlarına göre fiyat teklifi yapılır. Anlaşmaya varıldığı durumda sizlerin istediği bir gün çalışmalara başlanır. Başakşehir boyacı ustası bu hizmetlerinden yararlanmak için internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Boya badana ustalığı çoğu insanlarca bayağı karşılamaktadır. Buna gerekçe boya badana işçiliğinin genellikle her vatandaşımızın gerçekleştirebileceği bir çalışma olarak algılanmasıdır. Başakşehir’de dairenizin veya mağazanızın boya badana ihtiyacı dâhilinde usta bir boyacıya boya işini yaptırmalısınız.

  Başakşehir boyacı ustası ile kafa kafaya vererek yapmanız sizi bir adım ileriye götürecek bir davranış olur. Duvarınızın iç kısımlarına gömmeli bölümler ve oda ebatlarına uygun eşyalarınız ile daha geniş bir odaymış gibi kullanabilirsiniz. Kesinlikle mutluluk duyacağınızı teminat altına alıyoruz. Oda boyasına eşya rengine göre kullandığınız aksesuarlar ile şıklığın doruğuna ulaşabilirsiniz. Kötü duran kirişlerinizi değerlendirebilirsiniz. Duvar da alçı uygulaması bilmeyen bir usta, boyacı ustası olamaz alçı sıva uygulamasını bilmeyen bir boyacı acemidir hiçbir boya çeşidini tanımaz hangi duvara, zemine ne tür boya uygulanacağını da bilmez sadece amacı para kazanmaktır. Bu durumda en çok zarara uğrayan kişi müşteri olmaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Call Now ButtonTıkla ve ARA