Çorlu Boyacı Ustası

Çorlu boyacı ustası arayan değerli müşterilerimiz için müjdemiz var. 10 yıldan fazladır İstanbul’da oluşturduğumuz güçlü ekiplerle önemli başarılar sağladık. Profesyonel boya firması olarak artık Çorlu ve Tekirdağ için de hizmet veriyoruz.

Profesyonel boya Çorlu için de sanat yaratmaya hazır.

Çorlu Boyacı Ustası Kimdir?

  1. Çorlu boyacı ustası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verecek olan ekibimiz da firmamız da işini severek yapan ve boya badana sektöründe 10 yıldan fazla hizmet veren bir ekiptir.
  2. Bizler her türlü tadilat, tamirat ve dekorasyon işlerinizi yapmaya hazırız. Poliüretan çıta, geometrik boyama, İtalyan boya, stencil uygulaması ve daha birçok çalışma ile evinizi güzelleştirebiliriz.
  3. Çalışma ilkelerimiz gereği asla kalitesiz malzeme ile iş yapmıyoruz. Profesyonel hizmetimizi lekeleyecek hiçbir malzemeyi kullanmıyoruz. Yaptığımız işlerde garanti veriyoruz. Çorlu boya badana hizmetlerimizde teslimat sonrası olsa bile bizden kaynaklı sorunlar için bizi arayın size destek olmaya devam edelim.
  4. Çorlu boyacı ustası olarak bizler boya badana hizmetlerimizi 24 saat içerisinde tamamlıyoruz, müşterimiz hizmeti onaylarsa ödemeyi yapar. Müşteri memnuniyeti tam olmadığı sürece hizmetlerimiz devam eder ve gerekli tedbirler alınır.

Çorlu Boyacı Ustası Olarak Kısaca Çalışma Sistemimiz

Boya badana hizmet anlayışımız ve sistemimiz aşağıda şöyledir.

  • Ücretsiz Keşif Hizmeti
  • 1 Günde Boya Badana
  • Önce Hizmet, Sonra Ücret
  • 1. Kalite Malzeme
  • Profesyonel Ekip
  • Tertemiz Teslimat

Çorlu Boyacı Ustası Ücretsiz Keşif Hizmeti

Çorlu boyacı ustası öncelikle telefon görüşmesi ile gerekli bilgileri sizden alır ve aralıklı bir fiyat söyler. Sizin için uygun olması durumunda yerinde keşif hizmeti ve boyama hizmetini aynı anda başlatır. 24 saat içerisinde temiz bir şekilde teslim eder. Çorlu ev boyama ve işyeri boyama hizmetleriniz için size hem fiyat teklifi yapalım hem de bizi açık kaynaklardan nasıl araştırabileceğinizi anlatalım. Zaten bu yazımızda örnek çalışmalarımız yer almaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da bakabilirsiniz.

Çorlu Boya Badana Öncesi Tadilat

Basit çivi izleri, kabarma ve dökülme işlemleri için, nemli bölgelerde kalekim sıvama, kuru yerler için alçı ve macun sıvama işlemi yapılır. Daha sonra zımpara ile pürüzsüz bir hale getirilir. Ancak kapsamlı tadilat işlemleri için ek hizmet süresi ve ücret eklenir. Milimlik çalışma örneği ile pürüzsüz bir zemin elde edilir. Çorlu boya badana sonrası temizlik derdine son veriyoruz.

 

Çorlu Boya Badana Öncesi Muhafaza İşlemleri

Çorlu Boyacı Ustası Ekibimiz boya badana öncesi evinizi ve eşyalarınızı koruma altına alır. Fayans ve parkeler tamamen muşamba ile kaplanır. Priz, ayna stor perde gibi ürünler sökülür. Evin tamamı muşamba ve maskeleme bandı ile korunur.

Ön tedbirlere rağmen boya badana sonrası temizlik işlemi de yapılır. Bu temizlik işlemi varsa boya izini ortadan kaldırmak için uygulanır. Çorlu boyacı ustası size ferah ve temiz bir ortam sunma gayreti içindedir.

Profesyonel Boyacılık  & Kaliteli Malzeme

10 yıldan fazla bu işin içinde yer alan usta boyacılarla hizmet sunarken malzeme kalitesini de önemsiyoruz. Çok iyi kalitedeki bir boya reklam ve marka olarak iyi bir yerlere gelse de bazı dönemlerde kalitesi düşebiliyor. Çorlu boyacı ustası olarak biz içeriğine bakıyor ve tecrübemiz ile kontrol ediyoruz, sizin için en iyi boya badana markalarını öneriyoruz.

Bizler reklam eseri olan ürünü değil dönem bazlı ve kaliteli tanınmış markaları inceliyor ve en iyisini, müşterimizin ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Boya badana yapılacak ev ve işyeri için yerinde keşif hizmetinden sonra gerekli malzeme ve işlemler belirlenerek plan dahilinde hizmet verilmektedir. Çorlu boyacı ustası olarak ne eksik ne fazla gereken malzeme ve işçilik neyse onu yapıyoruz.

Çorlu Boyacı Ustası Hizmet Bölgeleri

Aşağıdaki listede hizmet verdiğimiz bölgeler yer almaktadır. Bizlere 05511081885 numaralı hattan 7/24 ualaşabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Merkez Boyacı Ustası
Marmaraereğlisi Boyacı Ustası
Çorlu Boyacı Ustası
Çerkezköy Boyacı Ustası
Kapaklı Boyacı Ustası
Ulaş Boyacı Ustası
Silivri Çantaköy Boyacı Ustası
İstanbul Boya Badana Ustası

Çorlu Poliüretan Çıta & Duvar Çıtalama

Tekirdağ poliüretan çıta ustası veya Çorlu poliüretan çıta ustası hizmeti almak için profesyonel ustalarla sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlanmadan ücret almıyoruz.

Biz yaptığımız işe güveniyoruz. Poliüretan çıta ile sizin de ev ve iş yerleriniz saray gibi olsun istiyorsanız profesyonel ustalarla bir günde teslimat yapalım. Örnek çalışmaları aşağıdaki albümden görebilirsiniz.

Call Now ButtonARA