Bahçeşehir Duvar Çıta Ustası

Bahçeşehir duvar çıta ustası ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. 10 yıldan fazladır inşaat ve dekorasyon alanında hizmet veren Profesyonel Boya firması olarak yeniliklere açık bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bunlardan biri de dekoratif tarz olarak eski ancak üretim biçimi olarak yeni olan polimer – poliüretan malzemeye dayalı duvar çıtalama tarzıdır.

Bahçeşehir Duvar Çıtalama Ustası

05511081885 numaralı hattan bize ulaşarak ürünler ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz. Duvar çıtalama, tavan çıtalama, kapı çıtalama ve dolap çıtalama hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bahçeşehir duvar çıta ustası olarak bizler müşteri memnuniyetini önde tutan garantili bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Poliüretan Çıta Nedir?

Dekoratif bir fikir olarak binlerce yıllık geçmişe sahip kabartmalı figürlerin iç ve dış mekanları hareketlendirdiği gösterişli bir tarzın ürünü olarak saray ve köklerde görülen farklı tarz ürünler poliüretan – polimer ürün sayesinde sağlam ve uygun bir fiyata halkın hizmetine sunulmuştur. Bizler de profesyonel boya firması olarak Bahçeşehir poliüretan çıta ustası olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. İşimizi zevkle yapan ustalara sahibiz. Bahçeşehir duvar çıta ustası

Poliüretan malzeme ile;

 • Poliüretan çıta sütun söve kolon kiriş şömine süpürgelik gibi birçok çeşit ve desende üretilmesi mümkündür. Bunlar poliüretan polimer maddesinin kalıplara dökülmesi ile elde edinilen dekoratif şekillerdir. Bahçeşehir duvar çıtalama ustası olarak bizler kaliteli bir hizmeti gaye ediniyoruz. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız.

Duvar Çıta Hakkında Soru ve Cevaplar

 1. Poliüretan dayanıklı mıdır? Yarı esnek, sert, dayanıklı olup kasıtlı darbe almadıkça zarar görmez. Duvar çıtalama için oldukça uygundur.
 2. Poliüretan çıta sökümü kolay mıdır? sökmek için ciddi bir efor sarf etmeniz gerekmez. Çıta izleri saten alçı ile kolayca giderilir.
 3. İç ve dış cephede kullanılabilir mi? Nem ve yağışlara karşı dayanıklı mıdır? poliüretan çıta tüm bu koşullar için uygundur ve sorun yaşamasınız.
 4. Poliüretan çıta nasıl montajlanır? Yapıştırma malzemesi nedir? Kendine has yapıştırma macunu ile uygulanabileceği gibi iç mekanlarda silkon ve çivi makinası desteği ile de uygulaması yapılabilir. Aşırı çivi kullanımı estetik güzelliğini bozabilir.
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Öncelikle astar uygulaması yapılır daha sonra istenen renge boyanabilir. Duvar ile aynı renge boyayabilir veya maskeleme bandı kullanarak sadece çıtayı boyamanız mümkündür.
 6. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Bahçeşehir duvar çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır.
 7. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Duvar çıta kesimleri parke süpürgelik kesim işlemine benzemekle berber aynı makine ile kesilirler.

Bahçeşehir Duvar Çıta Uygulaması

Duvar çıta uygulaması eski bir yöntem olup alçı, taş kabartma ve ahşap malzeme ile yapılmaktaydı. Stronpiyer köpüğü kullananlar vardır ancak bu yapım aşmasında bile darbe alarak kısa sürede aldığı izlerle kötü görüntü kazanmaktadır. Poliüretan çıta sağlam bir ürün olarak tüm bu sorunları ve zorlukları ortadan kaldırmıştır. Genellikle bir günde bitirildiği için işçilik olarak da maliyeti uygundur.

Profesyonel boya ekibi olarak iç eğitimlere dikkat ediyor duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz. Bahçeşehir duvar çıta ustası olarak bizler profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Bahçeşehir Duvar Çıta Fiyatları

Poliüretan çıta diğer dekorasyon ürünlerine ve alternatiflerine göre oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Dayanaklığı da cabası. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Kullanılacak malzemeyi seçtikten sonra size malzeme dahil işçilik fiyatını söyleyebiliriz.

Poliüretan çıta ile fikirlerinizin özgürlüğü ile dilediğiniz özgün dekorasyon çalışmasını yapabilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için dilediğiniz imajı yaratabilirsiniz. Bahçeşehir duvar çıta ustası kâğıt üzerinde projeyi istek ve arzunuz doğrultusunda çizer. Projeye hazırlandıktan sonra aynı gün içinde (24 saat) bitirip tertemiz bir şekilde teslime der.

Poliüretan çıta kullanım alanlarına göre aşağıdaki gibidir;

 • Duvar poliüretan çıtalama
 • Tavan poliüretan çıtalama
 • Kapı poliüretan çıtalama
 • Mobilya poliüretan çıtalama

Bahçeşehir Duvar Çıtalama Montajı

Standart satış olarak poliüretan çıta 2,40 metredir. Özel abatlarda sipariş mümkündür ancak bu toplu yapılar için uygundur, tekil yapılar için maliyeti artırır ve gereksiz bir işlemdir, çünkü Bahçeşehir duvar çıta ustası olarak bizler doğru kesim yaparak ekleme ve çıkarmalar ile istenilen boyada çıtalama yapıyoruz. Birleşim noktaları kusursuz bir şekilde tekparça haline getirmekteyiz.

Bahçeşehir Duvar Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

Bahçeşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası

İstanbul poliüretan çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Bahçelievler boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Bahçeşehir duvar çıtalama ustası olarak hizmetinizdeyiz.

Bahçeşehir Duvar Çıta Ustası

Bahçeşehir duvar çıta ustası en estetik uygulamaları profesyonel ekipmanları ile gerçekleştirir. İşinin uzmanı kişiler çıtalama hizmetini beklentilerinizi karşılayarak yapar. Son modayı yakından takip eder ve bu sayede evinizdeki modern görünümü kazanırsınız. Hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürürler. İşlemleri yaparken oldukça usta bir şekilde dilediğiniz uygulamayı yaptırabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renk veya desen seçiminde zengin bir ürün yelpazesi sunulur. Bahçeşehir bölgesinde birçok ev ve ofis bu uygulama ile oldukça modern görünümlere kavuşmuştur. Son dokunuşu estetik bir biçimde yapmak isteyenler çıtalama hizmeti ile birlikte bu beklentilerini karşılar. Her türlü mobilya uyar ve tüm eşyalarınızla dilediğiniz görünümü kazanırsınız. Model, klasik ya da spor duruşlu çeşitli koleksiyonlar vardır. Tek çerçeveli veya çift çerçeveli uygulamalar bulunabilir. Tamamen tercihinize kalmış olan bu uygulamalar işinin uzmanı kişiler tarafından pürüzsüz şekilde gerçekleşir. Duvarda asla iz ya da leke kalmaz. Oldukça net ve kusursuz görünen bir çıtalama hizmetinden yararlanırsınız. Bu hizmet sayesinde herkes evinize hayran kalır. Evin dilediğiniz her odasında bu işleme uygulayabilirsiniz. Odası, salon veya koridor gibi alanlarda en modern görünüme kavuşursunuz. Üç boyutlu bir görsel kazandıran çıtalama hizmeti ile birlikte duvarlarınız boş kalmak zorunda olmaz. Duvarlarda oldukça modern görünüşlerle kabartmalı bir görünüm oluşturarak evin havasını anında değiştirir. Dilediğiniz tüm yaşam alanlarında tercih edebileceğiniz bu uygulama ile ister mobilya rengi isterseniz duvar rengi ile uyumlu modeller bulabilirsiniz.

Bahçeşehir duvar çıta ustası işinde son derece profesyonel kişilerden oluşur. Bahçeşehir bölgesinde bu işin uzmanı kişilerle çalışarak temiz ve eksiksiz işler ortaya koyabilirsiniz. Uygulamaların sağlam ve profesyonel şekilde yapılması için Bahçeşehir duvar çıtalama ustasıyla çalışabilirsiniz. Yapılan işlemler sırasında oldukça titiz çalışılır ve asla eşyalarınıza ya da duvara zarar gelmez. Yapışkan malzemesi oldukça sağlam işlemler ortaya koyar. İşinin uzmanı kişiler son derece sağlam ve kaliteli malzemelerle çalışır. Malzemenin kalitesi senelerce uygulamanın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesine olanak tanır. Uygulamadan sonra kırılma, çatlama ya da düşme gibi sorunlar yaşanmaz. En tarz görünümü sapa sağlam uygulanan kaliteli işçilik ile kazanırsınız. İşçiliğin kalitesini kullanmaya başladınız andan itibaren anlarsınız. Duvarlarda boşluk görünümünü ortadan kaldıracak bu uygulama sayesinde ek bir aksesuar ihtiyacınız kalmaz. Evin ortamını ve havasını değiştirerek derinlik kazandırır. Yaşam alanlarınızda oldukça kaliteli ve estetik görünümler oluşturabilirsiniz. Özellikle ofis ortamlarında müşterilerinizi en estetik şekilde ağırlarsınız. Birçok kişi genellikle salon uygulamalarıyla birlikte çıtalama işleminde en benzersiz çözümleri kazanır. Şık ve modern duruşlu çıtalama hizmeti tüm salon mobilyalarına uyar. İster deri isterseniz kumaş mobilya türlerinde çıtalama estetik bir görüntü sağlar.

Bahçeşehir Duvar Çıta Ustası Vizyonu

Bahçeşehir duvar çıta ustası vizyon amaçlarını önemseyerek çalışmalarını sürdürülebilir bir şekilde yapar. Her zaman modayı yakından takip eder ve vizyonunu güncel tutar. Yeni modeller ve yeni renklerle birlikte evinizdeki aradığınız görünümü hiç kimsede olmayan görsellerle kazanabilirsiniz. Son derece şık tasarımlarla birlikte kaliteden şaşmayan uygulamaları seneler boyu kullanmanıza yardımcı olur. Kaliteli malzemeyle birlikte çıtalama uygulaması asla yerinden çıkmaz. Ezilme ya da kırılma gibi sorunlar yaşamadan çıtalama malzemesi sapa sağlam durur. Bu özel uygulama en sağlam şekilde işin uzmanı kişiler tarafından yapılır. Son derece modern ve kaliteli uygulamalar sayesinde işin uzmanlarına güvenebilirsiniz. Bu özel uygulamalar sayesinde kaliteden şaşmaz ve yaşam alanlarınızda farklı ve sıradışı görünüşler yakalarsınız. Aradığınızı ve hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştüren uzman kişiler tarafından bilgi sahibi olabilir ve bakım gerektirmeyen bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Duvarın boyutuna göre usta kişi ne kadar malzeme kullanacağını hesaplar. Ayrıca duvar boyutunun ve duvar kullanım alanının şekline göre tercih edebileceğiniz birden fazla malzeme tipi bulunur. Bu aşamada işin uzmanı kişi tarafından sunulan alternatifler değerlendirilebilir.

Bahçeşehir duvar çıta ustası ile her ev ve her dekorasyona uygun çıtalama hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız hizmet daima sizi memnun edecek kalitede olur. Asla kaliteden şaşmayacak hizmet anlayışı sayesinde herkesi kendinize hayran bırakacak görseller elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda farklı ve sıra dışı görünümleri kazanmak için özel ekiple çalışabilirsiniz.En farklı uygulamalar Bahçeşehir duvar çıtalama ustası ile keşfedilebilir. Aradığınızı bulmak ve çeşitli ürünleri yaşam alanlarınıza kazandırmak için işinin uzmanı kişiler tarafından yardım alabilirsiniz. En tarz görünümler ve yeni sezon görselleri inceleyebilirsiniz.

Bahçeşehir Duvar Çıta Ustası Misyonu

Bahçeşehir duvar çıta ustası misyon amaçları doğrultusunda en kaliteli hedefe ulaşmak için kusursuz işlemler ortaya koyar. Daima kaliteli ve güvenilir işçiliği ile birlikte Bahçeşehir bölgesinde sıklıkla aranır. Bölgede birçok ofis ve ev işinin uzmanı kişiler tarafından uygulanan şık görünümlerle anlam kazanır. Modern tasarımlar ve birbirinden çeşitli kaliteli ürünlerle birlikte aradığınızı bulursunuz. Özel hizmetten faydalanarak en kaliteli deneyimi yaşayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda asla bakım gerektirmeyen bu uygulama sayesinde seneler sürecek şık detaylar kazanırsınız. Ayrıca bu uygulama göz yormaz ve dilerseniz çerçeve çıtalama uygulamasından sonra içerisinde tablo veya ayna kullanılabilir. Çıtalama hizmetinde tercih edeceğiniz model tamamen kendi zevkinize kalmıştır.

Model seçiminde karar vereceğiniz uygulama türü de oldukça çeşitli görsellerin sahibi olmayı sağlar. Oldukça farklı uygulama türleri de vardır. Uygulamalar birden farklı çıtalama tipi ile aynı malzemenin son derece şık bir şekilde uygulanmasıyla ortaya çıkar. Beğeneceğiniz çıta tipi ile ister tek sıra isterseniz iç içe çift sıralı uygulamalar yaptırabilirsiniz. Ayrıca geniş dikdörtgen veya kare görünümler ortaya çıkarabilirsiniz. Tamamen duvardaki kullanım alanına göre belirlenecek olan bu görünüm işin uzmanı kişilerle fikir alışverişi yaparak ortaya çıkarılabilir.

Yorum yapın

Call Now ButtonARA