Bursa Stropiyer Ustası

Bursa Stropiyer Ustası

Bursa stropiyer ustası firmamız, çalışmalarını daima profesyonel nitelikte sürdürmektedir. Stropiyer kullanımı günümüzde son derece yaygındır. Stropiyer ürünleri stiren monomerden üretilen köpüklerdir. Bursa ilinde stropiyer hizmeti sunan firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet temin edebilirsiniz.

Stropiyerler kalıp şeklinde CNC makinası ile kesildiğinden ötürü kusursuz işçilik sunulur. Dilediğiniz performanslarda ve boyutta stropiyer üretimlerimiz mevcuttur. Stropiyer uygulamaları kartonpiyerlere nazaran çok daha düşük maliyetlerde tasarlanır. Çünkü makinalar vasıtası ile seri üretim yapılabilir. Sağladıkları özellikler ve insan sağlığı açısından başarılı olmaları vasıtası ile stropiyer kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

Bursa Kartonpiyer Ustası

Bursa Kartonpiyer Ustası ekiplerimiz kartonpiyer üzerine olan çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütürler. Kartonpiyerler, evlerde veya işletmelerde tavan ile duvar arasındaki çizginin kapatılması, kornişlerin görünmemesi gibi farklı nedenlerden ötürü kullanılırlar. Dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerdir bu nedenle kullanımları her geçen gün artış gösterir. Pek çok alanda kartonpiyer kullanımına rastlamak mümkündür. Kullanıcılar tarafından çok fazla rağbet gören bu ürünler farklı boyutlarda üretilirler.

Kartonpiyer, sert ve dayanıklı yapıları ile tavan ve duvar birleşimindeki kusurları kapatmakta son derece başarılı ürünlerdir. Kusurları kapattıkları için günümüzde çok fazla tercih edilir. Sert yapıya sahip olduklarından ötürü kullanıldıkları alanın şeklini almazlar. Ölçülerin kullanım alanına göre iyi alınması şarttır. Arada kalan boşluklar da alçı ile doldurularak şık görünüm elde edilebilir. Kartonpiyer ürünleri sayesinde ortamdaki çirkin görünümü kapatıp şık görünüm elde edebilirsiniz.

Kartonpiyer Özellikleri

Kartonpiyerler kendir veya cam elyaf ile suyun istenilen modelde kalıplara dökülmesi aracılığı ile oluşurlar. Kartonpiyerlerde cam elyaf veya kendir kullanılması sağlamlık kazanması açısından son derece önemlidir. Kartonpiyerleri montaj yaparken elemanlarımız özel yapıştırıcılar kullanır. Montaj yaparken iç ve dış yüzeyin uyumlu olması son derece önemlidir. Dolayısı ile profesyonellik gerektiren bir hizmettir.

Kartonpiyer ustalarımız ürünün yapıştırılacağı alanın öncelikle temiz olmasına dikkat ederler. Çünkü kartonpiyerlerin duvar ve tavan bölümlerine yapışması son derece önemlidir. Aksi durumda kartonpiyerler ileri zamanlarda dökülme yapabilir. Ürünlerin dökülmesi ise son derece tehlikelidir. Çünkü stropiyerler gibi yumuşak malzemeden değil, sert malzemelerden üretilirler. Bu gibi durumların önlenmesi için profesyonel ekibimiz hiçbir hataya yer vermeden çalışmaktadır.

Yüzlerce ölçü arasında üretim yaptığımız kartonpiyerler pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Böylece şıklığı derinden yakalamak mümkündür. Farklı model seçenekleri de bulunduğu için personellerimiz en iyi modeli seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Evinizin eşyaları ve genel dekoruna bakarak da model seçimi yapabilirsiniz.

Kartonpiyer ve Stropiyer Farkları Nelerdir?

Strofor malzemeler köpükten üretilir. Malzemeler ucuz olduğundan ve seri bir şekilde üretildiğinden ötürü daha uygun fiyatlara mal edilir. Stropiyerler, kartonpiyerlere göre çok daha esnek bir yapıya sahiptirler. Bunun için montajının yapılacağı yüzeyin pürüzsüz olması önemlidir. Eğer yüzeyde bozukluk varsa stropiyerde görüneceğinden ötürü kötü bir görünüm ortaya çıkar. Bizler Bursa Stropiyer Ustası olarak bu tür etkenlere fazlasıyla dikkat etmekteyiz.

Stropiyerlerin direkt olarak ısıya maruz kalmamaları gerekir. Aksi taktirde şekillerinde bozulma görülebilir. Bunun dışında darbelere karşı çok dayanıklı değillerdir. Hafif malzeme olduklarından ötürü üstlerine fazla yük bindirilmemelidir. Ancak hafif olmasının bir avantajı vardır ki düşseler de kişilere zarar vermezler.

Alçı kartonpiyerler stropiyerlere göre çarpma ve darbelere karşı çok daha dayanıklıdır. Üretildikleri malzeme de farklıdır. Kartonpiyerde daha çok işçilik vardır. Bu nedenle stropiyerlere göre daha pahalıdır. Çünkü işçiliği hem uzun sürelidir hem de stropiyerlere göre daha dayanıklı yapıdadır.

Kartonpiyerler ve stropiyerlerin benzerlikleri de vardır. Her ikisi de istenen renk tonuna boyanabilirler. Her ikisi de perdelik olarak kullanılabilir ve tavan ile duvar arasını kapatmak amacı ile kullanılırlar. En önemlisi stropiyer de kartonpiyer de yaşam alanlarına estetik görünüm kazandırmak amacı ile üretilirler. Firmamızdan güvenle stropiyer ve kartonpiyer ürünlerini temin edebilirsiniz.

Kartonpiyer ve Stropiyer Fiyatları

Kartonpiyer ve stropiyer fiyatları uygulama alanının büyüklüğüne göre belirlenir. Kartonpiyerlerde şekil de fiyat konusunda etkendir. Aynı zamanda stropiyerlerden beğeneceğiniz modelin de etkisi fiyatlarda büyüktür. Dekoratif uygulamalar hakkında net bilgi almak için firmamızla görüşmeniz daha doğru olacaktır. Firmamız çalışanları sizlere en doğru bilgiyi sunarak güvenilir hizmet almanızı sağlayacaklardır.

Call Now ButtonARA