Fatih Duvar Çıta Ustası

Fatih Duvar Çıta Ustası farkı ile %100 memnuniyet garantisi ile hizmet alın.

Fatih Duvar Çıta Ustası müşteri memnuniyetini hedefe alır. Bu sayede önce memnun kalır sonra ücreti öder ve yorum yaparsınız.  Poliüretan çıta ustası olarak bizler tam memnuniyet esaslı hizmet vermekteyiz. Tecrübemize ve ustalarımıza güveniyoruz. Duvar çıtalama alanında müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Profesyonel boya 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe sizlere hizmet vermektedir. Fatih poliüretan çıta ustası size şeffaf ve garantili hizmet sunar.

Duvar Çıtalama Nedir?

Dekorasyonda tarihsel kökeni alçı ile gelişmiş olan çıtalama işlemi yapım aşaması, maliyeti ve mahir usta eksikliğinden seçkin zümrenin ulaşabildiği bir geçmişe sahiptir.  Günümüzde poliüretan ile maliyeti, yapılış süresi ve teknik bilgisi ile daha kolay bir hale gelmiştir. Bu harika şık dekorasyon köşk ve saray dekorasyonu olmaktan çıkıp her eve her bütçeye hitap eden bir trend olmuştur.

Duvar Çıtalama Hakkında Soru ve Cevaplar

 • Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? Alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür.
 • Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır
 • Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Kısmen iz bırakır alçı ile kapatılır.
 • Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Macun silikon ve basınçlı çivi makinesi aracılığı ile monte edilir.
 • Poliüretan çıta boyanabilir mi? Evet.
 • Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama risk almayın bizi arayın.
 • Poliüretan çıta ne ile kesilir? Kendi kesim makinası vardır.

Fatih duvar çıtalama ustası

Fatih Duvar Çıta Fiyatları

Fatih duvar çıta ustası alçı, stropiyer veya kartonpiyer çıtalama yapmamaktadır. Deformelere karşı daha dayanıklı polimer çıta kullanmaktadır. Poliüretan çıta birçok yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir.

Fatih duvar çıta ustası fiyatı için öncelikle yapmak istediğiniz çıtalama çalışmasının boyutlarını iyi bilmeniz gerekir. Kullanılacak malzeme çeşidi de fiyatı belirlemektedir. Ölçüleri bizimle paylaşarak tahmini fiyat alabileceğiniz gibi net ölçümlemeler ile kesin fiyatı da öğrenebilirsiniz. İşçilik bir günlük olduğundan uzun süreli çalışmanın maliyetinden ve dağınıklıktan da kısa sürede kurtulursunuz. 

Fatih duvar çıta ustası ev ve iş yerlerinizde bilinçsiz, bilgisiz ve tecrübesiz en önemlisi güvencesiz ve koruma olmaksızın yapılacak çalışmaların ciddi zararlara uğrayacağının farkındadır. Her türlü sorumluluğu sizi tatmin edecek şekilde üstlendiğimizi bilmenizi isteriz. Fatih duvar çıta ustası ile çalışarak güvenli çalışma ortamını ve profesyonel bir hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmenin de mümkün olduğunu bilmelisiniz

Fatih Duvar Çıtalama Montajı

Yapı marketlerindeki satış ebatları 2 metre 40 santim şekilde olup özel imalat sipariş de verebilirsiniz. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Toplu işler için özel imal etmek mantıklı olur ancak bireysel işler için bu çok maliyetli olur. Fatih duvar çıta ustası olarak bizler kolayca isteğinize uygun şekilde kesme ve ekleme yapıyoruz.

Fatih Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçüsü ve istenen dekorasyonun ölçülerini saptama
 2. Kâğıt üzerinde projelendirme,
 3. Duvarda projeyi çizme
 4. Projeye uygun çıta kesimlerini yapmak,
 5. Yapıştırıcı ve basınçlı çivi makinesi ile duvara montajlamak,
 6. Çıtanın astarını uygulamak,
 7. Boyama…
Fatih Duvar Çıta Ustası

Fatih duvar çıta ustası tecrübesi ile kaliteli hizmeti ve şık dekorasyonu evlerinize ve iş yerlerinize getirmeye hazır. Binlerce yıllık dekoratif şekli olarak maliyetli ve zaman alan duvar çıtalama poliüretan malzeme sayesinde daha basit ve uygun fiyata imal edildiğinden artık her yerde uygulaması oldukça kolaydır. ekip olarak Fatih boya badana ve duvar çıta hizmetlerini severek yapmaktayız.

Duvar çıtalamada kaliteli malzemeden ödün vermemekle beraber müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefe alan çalışma prensibimiz sayesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Fatih duvar çıta ustası diğer ustalara kıyasla oldukça büyük farklara sahiptir. Elbette en büyük farkımız tecrübemizdir. Yılların hizmeti hem tecrübe kazanmamızı sağlamış hem de memnun müşteri yorumları ile bize en doğal ve en güçlü sponsoru sağlamıştır.

Fatih Duvar Çıtalama Trendi

Maliyeti ve yapılışı ile oldukça zor, işçilik bilgisine sahip usta açısından bulunması ve malzeme nakliye taşıması güç bir dekorasyon hizmeti olan çıtalama, yeni hafif ve dayanıklı poliüretan malzeme ile oldukça kolaylaşmıştır. Bu kolaylıkla beraber ev ve iş yeri dekorasyonlarında son yılların en güçlü en şık ve en popüler tercihi olmuştur. Fatih duvar çıta ustası ile siz de şimdi bu şıklığı evinize taşıyarak trendi yakalayın.

Fatih duvar çıta ustası için 0551 108 18 85 numaralı hattı 7/24 arayabilirsiniz…

Yorum yapın

Call Now ButtonARA