Mecidiyeköy Duvar Çıta Ustası

Mecidiyeköy Duvar Çıta Ustası dekorasyon arayışınızda size hizmet sunacak en doğru ve en güvenilir adres. Profesyonel boya firması 15 yılıdır siz İstanbullulara hizmet veriyor. Binlerce memnun müşteri profiline sahibiz. Poliüretan çıta ustası olarak bizler tam memnuniyet esaslı hizmet vermekteyiz. Tecrübemize ve ustalarımıza güveniyoruz. Duvar çıtalama alanında müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Profesyonel boya 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe sizlere hizmet vermektedir. Mecidiyeköy poliüretan çıta ustası size şeffaf ve garantili hizmet sunar.

Mecidiyeköy Duvar Çıta fiyatları

Poliüretan Duvar Çıtalama Nedir?

Dekorasyonda tarihsel kökeni alçı ile gelişmiş olan çıtalama işlemi yapım aşaması, maliyeti ve mahir usta eksikliğinden seçkin zümrenin ulaşabildiği bir geçmişe sahiptir.  Günümüzde poliüretan ile maliyeti, yapılış süresi ve teknik bilgisi ile daha kolay bir hale gelmiştir. Bu harika şık dekorasyon köşk ve saray dekorasyonu olmaktan çıkıp her eve her bütçeye hitap eden bir trend olmuştur. Mecidiyeköy duvar çıta ustası ekibimiz pratik temiz ve profesyonelce çalışmaktadır.

Duvar Çıtalama Hakkında Nedir? Ne Değildir?

 • Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? Alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür.
 • Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır
 • Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Kısmen iz bırakır alçı ile kapatılır.
 • Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Macun silikon ve basınçlı çivi makinesi aracılığı ile monte edilir.
 • Poliüretan çıta boyanabilir mi? Evet.
 • Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama risk almayın bizi arayın.
 • Poliüretan çıta ne ile kesilir? Kendi kesim makinası vardır.

Mecidiyeköy Duvar Çıtalama Montajı

Normal imalat 2,40 m. şekilde olup özel imalat sipariş de verebilirsiniz. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Toplu işler için özel imal etmek mantıklı olur ancak bireysel işler için bu çok maliyetli olur. Mecidiyeköy duvar çıta ustası olarak bizler kolayca isteğinize uygun şekilde kesme ve ekleme yapıyoruz. Mecidiyeköy boyacı ustası olarak çıta montajlama ve boyama işlemlerini en iyi şekilde yapıyoruz.

Mecidiyeköy Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçüsü ve istenen dekorasyonun ölçülerini saptama
 2. Kâğıt üzerinde projelendirme,
 3. Duvarda projeyi çizme
 4. Projeye uygun çıta kesimlerini yapmak,
 5. Yapıştırıcı ve basınçlı çivi makinesi ile duvara montajlamak,
 6. Çıtanın astarını uygulamak,
 7. Boyama…

Mecidiyeköy Duvar Çıtalama fiyatları nedir

Mecidiyeköy Duvar Çıta Ustası Farkı

Mecidiyeköy duvar çıta ustası tecrübesi ile kaliteli hizmeti ve şık dekorasyonu evlerinize ve iş yerlerinize getirmeye hazır. Binlerce yıllık dekoratif şekli olarak maliyetli ve zaman alan duvar çıtalama poliüretan malzeme sayesinde daha basit ve uygun fiyata imal edildiğinden artık her yerde uygulaması oldukça kolaydır.

Duvar çıtalamada kaliteli malzemeden ödün vermemekle beraber müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefe alan çalışma prensibimiz sayesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Mecidiyeköy duvar çıta ustası diğer ustalara kıyasla oldukça büyük farklara sahiptir. Elbette en büyük farkımız tecrübemizdir. Yılların hizmeti hem tecrübe kazanmamızı sağlamış hem de memnun müşteri yorumları ile bize en doğal ve en güçlü sponsoru sağlamıştır.

Mecidiyeköy duvar çıta ustası ev ve iş yerlerinizde bilinçsiz, bilgisiz ve tecrübesiz en önemlisi güvencesiz ve koruma olmaksızın yapılacak çalışmaların ciddi zararlara uğrayacağının farkındadır. Her türlü sorumluluğu sizi tatmin edecek şekilde üstlendiğimizi bilmenizi isteriz. Mecidiyeköy duvar çıta ustası ile çalışarak güvenli çalışma ortamını ve profesyonel bir hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmenin de mümkün olduğunu bilmelisiniz

Mecidiyeköy Duvar Çıta Ustası Fiyatı

Mecidiyeköy duvar çıta ustası fiyatı için öncelikle yapmak istediğiniz çıtalama çalışmasının boyutlarını iyi bilmeniz gerekir. Kullanılacak malzeme çeşidi de fiyatı belirlemektedir. Ölçüleri bizimle paylaşarak tahmini fiyat alabileceğiniz gibi net ölçümlemeler ile kesin fiyatı da öğrenebilirsiniz. İşçilik bir günlük olduğundan uzun süreli çalışmanın maliyetinden ve dağınıklıktan da kısa sürede kurtulursunuz.

Mecidiyeköy duvar çıta ustası fiyatı alçı, stropiyer veya kartonpiyer malzeme kullanmadığından size diğer çıtacılara nazaran yüksek gelebilir ancak poliüretan duvar çıta çok sağlamdır.  Mecidiyeköy duvar çıta ustası olarak bizler deformelere karşı daha dayanıklı polimer çıta kullanıyoruz.. Poliüretan çıta birçok yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyata ve dayanıklılığa sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir.

duvar çıtalama

Mecidiyeköy Duvar Çıtalama Dekorasyonu

Maliyeti ve yapılışı ile oldukça zor, işçilik bilgisine sahip usta açısından bulunması ve malzeme nakliye taşıması güç bir dekorasyon hizmeti olan çıtalama, yeni hafif ve dayanıklı poliüretan malzeme ile oldukça kolaylaşmıştır. Bu kolaylıkla beraber ev ve iş yeri dekorasyonlarında son yılların en güçlü en şık ve en popüler tercihi olmuştur. Mecidiyeköy duvar çıta ustası ile siz de şimdi bu şıklığı evinize taşıyarak trendi yakalayın. Mecidiyeköy duvar çıta ustası için 0551 108 18 85 numaralı hattı 7/24 arayabilirsiniz… Mecidiyeköy boyacı ustası olarak başladığımız serüvenimizde yakaladığımız %100 başarıyı duvar çıtalama alanında da gösterdik…

Yorum yapın

Call Now ButtonARA