Sarıyer Duvar Çıtalama Ustası

Sarıyer Duvar Çıtalama Ustası müşteri memnuniyeti odaklı, öz güvenini binlerce hizmet referansından alan 11 yıllık bir dekorasyon firmasıdır.

 • Önce Hizmet Sonra Ücret.
 • Yüzde yüz memnuniyet
 • 11. Yıllık Tecrübe
 • Birinci kalite malzeme
 • İzole ve temiz işçilik

duvar çıtalama fiyatları

Duvar çıtalama  veya poliüretan çıta olarak bilinen işlemle evinizin, dükkânınızın havasını baştan aşağı değiştirebilmek mümkündür. Duvar çıtaları bulunduğu yerin havasını tamamen değiştirebilen estetik bir görünüme sahiptir. Son derece şık ve gösterişli bir görünüme sahip olan duvar çıtaları Sarıyer duvar çıtalama ustası tarafından özenle gerçekleştirilir ve uzun yıllar kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir. Duvar çıtaları pek çok açıdan dekoratif bir görünüme sahip olabilmektedir.

Evin en sık kullanılan alanları olan salonlarda çok sık tercih edilen duvar çıtaları, evin dekorasyonuna bambaşka bir hava katabiliyor. Oldukça uygun fiyatlarla yaptırılan duvar çıtalama işlemiyle birlikte sıkıldığınız ve dekorasyonunu değiştirmek istediğiniz eviniz veya işyerinizin dekorasyonunu rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Dekoratif açıdan en sık tercih edilen ve en şık görünen hizmetlerden biri de duvar çıtalama hizmetidir. Sarıyer duvar çıtalama ustası ile tüm ayrıcalıkları siz de kazanın

Duvar Çıtalama Hakkında Nedir? Ne Değildir?

 • Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? Alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür.
 • Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır
 • Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Kısmen iz bırakır alçı ile kapatılır.
 • Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Macun silikon ve basınçlı çivi makinesi aracılığı ile monte edilir.
 • Poliüretan çıta boyanabilir mi? Evet.
 • Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama risk almayın bizi arayın.
 • Poliüretan çıta ne ile kesilir? Kendi kesim makinası vardır.

Dekoratif Poliüretan Çıta Uygulaması

Duvarlarınıza çıta taktırarak ve bu çıtaları ister kendiniz isterseniz de Sarıyer duvar çıtalama ustası aracılığıyla boyatarak oldukça farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sayede hem duvarlarınız eskisinden çok daha şık görünecek hem de salonunuzun tasarımına uygun renklerle bezeneceği için bir renk uyumu yakalayacaksınız. Son dönemin en popüler dekorasyon hizmetlerinden olan duvar çıtaları, maliyeti neredeyse en uygun dekoratif ürünlerden biridir.

Uygun maliyeti ve hızlı bir şekilde takılması sebebiyle duvar çıtalarını dilediğiniz zaman yerini değiştirerek de kullanabilmek mümkündür. Evin dekorasyonunu hiçbir şekilde bozmadan eve farklı bir hava katacak olan duvar çıtaları sayesinde siz de modaya ve güncel trendlere en uygun ödeme koşullarıyla ayak uydurabilirsiniz. Duvar çıtaları en geniş skalada modele sahip dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Sınırsız sayıda seçeneği bulabileceğiniz duvar çıtalarının içerisinde kaybolmak ve renklerin uyumunu yakalamak için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

Sarıyer Duvar Çıtalama Fiyatları

Tüm bu hizmeti en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde Sarıyer duvar çıtalama ustası aracılığıyla almak herkesin en sık tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Eğer siz de evinize modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ve bir yandan bu işlemi son derece uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey duvar çıtalarını incelemek ve bir duvar çıtası beğenerek ustanızla iletişime geçmektir.

Sarıyer Duvar Çıtalama Ustası Vizyonu

Sarıyer, duvar çıtalama sektörünün en gelişmiş bölgeleri arasında yer almaktadır. Eğer duvar çıtalama işlemi gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız muhakkak bir duvar çıtalama ustasıyla görüşmelisiniz. Duvar çıtalama ustası seçerken dikkat etmeniz gereken ve aramanız gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerden ilki çıtalama ustasının vizyonudur.

Vizyon sahibi bir çıtalama ustası her zaman günceli ve trendleri takip edeceğinden dolayı duvar çıtalarınız en şık ve en son model çıtalardan olacaktır. Bu sebeple duvar çıtalama ustası seçerken vizyonuna dikkat etmeli ve ustanın daha önceki işlerine göz atmalısınız. Duvar çıtalama ustasından referans isteyerek önceki işlerini inceleyebilir ya da portföyüne göz atarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

poliüretan duvar çıta

Duvar çıtalama ustalarını seçerken dikkat edilmesi gereken konulardan en büyüğü vizyon sahibi bir usta bulmaktır. Vizyon sahibi usta denilince herkesin aklına ilk gelen Sarıyer duvar çıtalama ustası olmuştur. Bunun en büyük sebebi vizyon ve misyonuyla tüm ustalardan çok daha farklı bir konumda olmasıdır. Duvar çıtalama işi her ne kadar basit bir dekorasyon işi olarak görünse de aslında öyle değildir. Duvar çıtalamak doğru modellerin bulunması, doğru renklerin seçilmesiyle bir sanattır adeta.

Vizyon sahibi ve dünya trendlerini yakından takip eden bir ustayla çalışmak her zaman için duvar çıtalarınızın daha hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Klasik duvar çıtalarından tercih etmek yerine siz de güncel trendlere en uygun duvar çıtalarını tercih ediyorsanız bunun için yapmanız gereken tek şey ustanızın vizyonu hakkında birtakım bilgiler edinmek olacaktır. Ustaların vizyonu bu konuda oldukça büyük önem taşımaktadır.

Sarıyer Duvar Çıtalama Ustası Misyonu

Duvar çıtalama işlemi gerçekleştirecek olan ustanın vizyonu kadar misyonu da çok önemlidir. Misyon sahibi bir usta bulmak son dönemde epey zor hale gelmiştir ancak bu durumu aşmak için Sarıyer duvar çıtalama ustası ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Kendisi vizyonu ve misyonuyla sektörün açık ara farkla en büyük markası haline gelmiştir. Sektörde adından en çok söz ettiren ustalardan biri olan Bakırköy çıtalama ustası, 2022 yılında insanların en sık tercih ettiği duvar çıtalama ustası olmuştur.

Bu denli büyük talebin en büyük sebeplerinden biri elbette ki ustanın vizyon ve misyonunun çağın ilerisinde olmasından kaynaklanmasıdır. Duvar çıtalama, basit gibi görünse de çok komplike ve karışık bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için vizyon ve misyon sahibi olmak, renklerin uyumunu keşfetmek ve algılayabilmek gerekmektedir. Duvar çıtalamak için gereken bir diğer yetkinlik ise bu işi hafife almamak ve bir sanat icra ettiğinin farkında olmaktır. Sarıyer boya badana ustası her geçen gün sizler için dekoratif hizmet repertuarını genişletmektedir.

poliüretan duvar çıtalama
Sarıyer Dekoratif Duvar Çıta

Duvar çıtalarken eski tip çıtalara nazaran yeni tip çıtalarla bambaşka bir akım yaratan Sarıyer duvar çıtalama ustası, duvar çıtalarında bir devri kapatmış yeni bir devir açmıştır. Durumun bu şekilde olması da son dönemde ev dekorasyonunda pek kullanılmayan duvar çıtalarının yeniden kullanılır hale gelmesiyle sonuçlanmıştır. Sayısız seçeneği bulunan duvar çıtalarıyla evinizin daha ferah görünmesini ve daha şık görünmesini sağlamak mümkündür.

Duvar çıtalarını takmak için bir ustayla çalışmak ve ustanın bu işlemleri gerçekleştirmesini sağlamak her zaman en doğru seçim olacaktır. Aksi durumda yapılacak yanlışların geri dönüşü de olmayacağı için modayı yakından takip etmek ve güncel trendlere uymak isterken istenmeyen sonuçların doğmasına da sebep olunabilir. Bu sebeple her işte olduğu gibi duvar çıtalama işinde de işi ustasının yapması en doğru karar olacaktır.

 

Call Now ButtonARA