Tekirdağ Boyacı Ustası

Tekirdağ boyacı ustası arayan değerli müşterilerimiz, müjde. 10 yıldan fazladır İstanbul geneli kurduğu ekiplerle hizmet veren Profesyonel boya firması artık Tekirdağ için de hizmet veriyor. Tekirdağ ve Çorlu için Silivri veya Büyükçekmece ekiplerimiz 24 saat içerisinde teslim edilmek üzere size boya badana hizmeti verecektir.

Profesyonel boya Tekirdağ için de sanat yaratmaya hazır.

Tekirdağ Boyacı Ustası Kimdir?

  1. Tekirdağ boyacı ustası olarak hizmet verecek olan ustalarımız da firmamız da işini severek yapan ve bu alanda 10 yıldan fazladır hizmet veren bir ekiptir.
  2. Her türlü tamirat, tadilat ve dekorasyon işleriniz için teknik bilgi ve beceriye sahibiz. Poliüretan çıta, geometrik boyama, İtalyan boya, kumlu boya, stencil uygulaması gibi aklınıza gelebilecek her türlü dekorasyon çalışması yapabiliriz.
  3. İlkeleri gereği müşteriden talep gelse dahi asla kalitesiz malzeme kullanmayan, garantili hizmet veren bir ekibiz. Tekirdağ boya badana işleri için teslimat sonrası dahi bizden kaynaklı kusur bulursanız biz kusurumuzun arkasında müşterimizin yanında duracağız.
  4. Tekirdağ boyacı ustası olarak biz önce hizmetimizi 24 saat içerisinde tamamlıyoruz ( özel durumlar hariç) daha sonra müşterinin onayına sunuyoruz. Onay işlemi gerçekleştikten sonra boya badana bedeli ve alın teri hakkımızı alıyoruz.

Tekirdağ Boyacı Ustası Olarak Kısaca Çalışma Sistemimiz

  • Ücretsiz Keşif Hizmeti
  • 1 Günde Boya Badana
  • Önce Hizmet, Sonra Ücret
  • 1. Kalite Malzeme
  • Profesyonel Ekip
  • Tertemiz Teslimat

Tekirdağ Boyacı Ustası Ücretsiz Keşif Hizmeti

Tekirdağ boyacı ustası öncelikle telefon görüşmesi ile gerekli bilgileri sizden alır ve aralıklı bir fiyat söyler. Sizin için uygun olması durumunda yerinde keşif hizmeti ve boyama hizmetini aynı anda başlatır. 24 saat içerisinde temiz bir şekilde teslim eder.

Tekirdağ ev boyama ve işyeri boyama hizmetleriniz için size hem fiyat teklifi yapalım hem de bizi açık kaynaklardan nasıl araştırabileceğinizi anlatalım. Zaten bu yazımızda örnek çalışmalarımız yer almaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da bakabilirsiniz. Tekirdağ boyacı ustası olarak bizler işimizi severek yapıyoruz.

Tekirdağ Boya Badana Öncesi Tadilat

Basit çivi izleri, kabarma ve dökülme işlemleri için, nemli bölgelerde kalekim sıvama, kuru yerler için alçı ve macun sıvama işlemi yapılır. Daha sonra zımpara ile pürüzsüz bir hale getirilir. Ancak kapsamlı tadilat işlemleri için ek hizmet süresi ve ücret eklenir. Milimlik çalışma örneği ile pürüzsüz bir zemin elde edilir. Tekirdağ boya badana sonrası temizlik derdine son veriyoruz.

 

Tekirdağ Boya Badana Öncesi Muhafaza İşlemleri

Tekirdağ Boyacı Ustası Ekibimiz boya badana öncesi evinizi ve eşyalarınızı koruma altına alır. Fayans ve parkeler tamamen muşamba ile kaplanır. Priz, ayna stor perde gibi ürünler sökülür. Evin tamamı muşamba ve maskeleme bandı ile korunur. Ön tedbirlere rağmen boya badana sonrası temizlik de yapılır.

Profesyonel Boyacılık  & Kaliteli Malzeme

10 yıldan fazla bu işin içinde yer alan usta boyacılarla hizmet sunarken malzeme kalitesini de önemsiyoruz. Çok iyi kalitedeki bir boya reklam ve marka olarak iyi bir yerlere gelse de bazı dönemlerde kalitesi düşebiliyor. Bizler reklam eseri olan ürünü değil dönem bazlı ve kaliteli tanınmış markaları inceliyor ve en iyisini, müşterimizin ihtiyaçlarına göre belirliyoruz

. Boya badana yapılacak ev ve işyeri için yerinde keşif hizmetinden sonra gerekli malzeme ve işlemler belirlenerek plan dahilinde hizmet verilmektedir. Tekirdağ boyacı ustası olarak ne eksik ne fazla gereken malzeme ve işçilik neyse onu yapıyoruz.

Tekirdağ Boyacı Ustası Hizmet Bölgeleri

Aşağıda hizmet bölgelerimiz yer almaktadır. daha fazla bilgi almak için 05511081885 numaralı hattı 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz.

Tekirdağ Merkez Boyacı Ustası
Marmaraereğlisi Boyacı Ustası
Çorlu Boyacı Ustası
Çerkezköy Boyacı Ustası
Kapaklı Boyacı Ustası
Ulaş Boyacı Ustası
Silivri Çantaköy Boyacı Ustası
Tekirdağ Boya Badana Ustası

Tekirdağ Poliüretan Çıta & Duvar Çıtalama

Tekirdağ poliüretan çıta ustası veya Çorlu poliüretan çıta ustası hizmeti için bizi arayınız. Yaptığımız çalışmaları görmek için sosyal medya hesaplarımızı takibe alınız. aşağıda çalışmaları görebilirsiniz. Bizler size geometrik boyama, poliüretan çıta gibi birçok dekoratif hizmeti sunuyoruz.

 

Yorum yapın

ARA