Antalya Işık Bandı

Antalya ışık bandı işlemleri gözü hiçbir şekilde yormayan bir aydınlatma sistemi olmasının yanı sıra, estetik ve güzel görüntüsü ile iç tasarım ürünü olarak son derece sık bir şekilde tercih edilir. Işık, farlı kullanım şekilleri ile bir alanı ferahlatacak ve aynı zamanda farklılaştıracak özellikteki tasarım öğesi olabilir. Kolay bir şekilde monte edilen bir uygulama olup aynı zamanda kablodan arınmış ve oldukça sade bir görüntü oluşumuna yardımcı olur.

Alçıpan asma tavan ışık bandı spot lamba

Doğru bir şekilde seçilen aydınlatma ile herhangi bir alana ferahlık kazandırmak son derece mümkün olmaktadır. Son dönemlerin trendleri arasında olarak görülen ışık bandı, gizli ve aynı zamanda soft ışık ile estetik ve bir o kadar da sade görüntüsü sayesinde dilediğiniz alanın dilediğiniz atmosfere bürünmesine yardımcı olur. Yaygınlaşan LED teknolojisi ile daha kolay uygulanabilirlik olanağı sunar. Antalya ışık bandı çalışmalarımız son teknoloji ve dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır.

Antalya Işık Bandı Asma Tavan 

Işık bandı, tavana monte edilen alüminyum bir profil üzerine alçı plakalar vidalanması, saten ve sıva alçı boya uygulamaları yapılması ile gerçekleştirilen dekoratif aydınlatma sistemi olarak bilinir. Işık bantları, uygulanacak kanallara yerleştirilerek kamufle bir aydınlatma olanağı sunar. Aynı zamanda LED ya da spot ışık ile yaşam bölgelerine dekoratif görüntü sunmasının yanı sıra muazzam bir ışık sağlayıcıdır. Estetik görüntü ve bir o kadar da kolaylık sağlayan hesaplı bir yöntem olarak bilinir. Antalya Alçıpan Işıklandırma ve spot ışık sistemleri için bizi arayın.

Alçıpan tavan spot lamba ışık bandı

Işık bandı çeşitli kullanım alanları ile yaşadığınız alana kısmi ya da tüm bir şekilde ışık çerçevesi yaratabilir. Antalya asma tavan ile perde aydınlatmasında, kanal içlerinde, duvar panellerinde, kullanıldığı gibi TV ünitesi, dolap içi, sanat eseri arkaları ve raf gibi kısmi bölümlerde de aydınlatma olanağı sağlar. Alanı ya da yer aldığı bölümü, sağlamış olduğu ışık ile genişletirken aynı zamanda gözü de hiçbir şekilde yormaz. Kurulumu son derece kolay olan bu ürün enerji tasarrufunun yanı sıra aynı zamanda bakım gerektirmeden uzun seneler boyunca kullanılabilen bir yapıda olmaktadır. Antalya ışık bandı asa tavan spot lamba ve bölme duvar çalışmalarımız en kaliteli malzemelerle yapılmaktadır.

Antalya Işık Bandı Asma Tavan Fiyatları

Antalya Işık Bandı Asma Tavan Fiyatları uygun, kaliteli malzeme, son teknoloji üretim ve dayanıklıdır.

Antalya Alçıpan asma tavan

Mekanlara Renk Katan Işık Bandı Modelleri Hangileridir?

Işık bandı modelleri sayesinde duvarda ya da tavanda modern ve bir o kadar da sade görünümler elde edebilmeniz mümkün. Kullanım alanı olarak evinizin koridor, mutfak, yatak odası, salon ya da oturma odası gibi mekanlarda konforlu bir şekilde kullanılabilir. Ev dışında hastaneler, oteller, sinema ve tiyatro salonları, ofisler, bina girişleri ve dekoratif aydınlatma istenen her alana uygundur.

LED Spot Işık Bandı Gizli Işık Bandı Modelleri

Son dönemlerin son derece kullanılan tasarımlarından bir tanesi olarak bilinen asma tavanlarda kullanılan ışık bandı olarak bilinir. İstenilen şekil, boyut ve de biçimde uygulama gerçekleştirilen aydınlatma sistemidir. Alana uygun bir şekilde tasarlanabildiği için son derece kullanışlı olmaları ile bilinir. Işık bandı, pratik ve bir o kadar da kolay bir malzeme olmasının yanı sıra işçilik ve malzemede de kar sağlar. Işık bandı fiyatları kullanılacak malzemeye ve uygulama alanına göre değişiklik gösterir.

Antalya alçıpan duvar ustası

Antalya Alçıpan Duvar Ustası Çalışmaları

Alçıpan ile tavan arasında kalan aydınlatma sisteminin gizli kaldığı ışık bandı modelidir. Alanında profesyonel Antalya alçıpan ustası tarafından hizmet almak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Aydınlatma aracını gizlediklerinden dolayı gözü hiçbir şekilde rahatsız etmez. Montajı ve aynı zamanda uygulaması son derece kolaydır. İş gücünden ve de zamandan tasarruf sağlar. Kısaca ifade etmek gerekirse ışık taşıyıcı iskelet üzerine hazır ışık bandı uygulaması olarak tarif edilmektedir. İç dekorasyonu güzelleştirirken aynı zamanda aydınlatma da sağlar.

Kaliteli Yapısı ile Antalya Işık Bandı

Işık bandı işleminin sorunsuz ve uzun ömürlü bir hizmet sağlaması için kaliteli ürün sağlayan firmalar ile çalışmak en doğru sonuçları verecektir. Herhangi bir problem çıkarmayan ve uzun süreler boyunca dayanıklı olan ürünler ekonomik kullanım olanağı sunar. Işık bandı fiyatlarını göz önünde bulundururken kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemek son derece büyük bir önem taşımaktadır.

antalya alcipan isik bandi

Antalya Bölme Duvar Sistemleri

Modern bir aydınlatma sistemi olan ışık bandı uygulaması, ışık sağlamasının yanı sıra aynı zamanda villa ve ev dekorasyon ürünü olarak da tercih edilmektedir. Çeşitli modelleri sayesinde oldukça farklı kullanım alanlarında kullanılabilir. Şık ve estetik bir görünüm olanağı sunmasının yanı sıra aynı zamanda hiçbir şekilde göz yormadan aydınlatma sağlar. İnce ve bir o kadar da esnek bir yapıya sahiptir.

Dayanıklı kullanım olanağı sağlar. Aşındığı zaman bile aydınlatmaya sağlıklı bir şekilde devam edebilir. Antalya bölme duvar ve ışık bandı işlemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.  Bizler Antalya boyacı ustası, Profesyonel boya badana ekibi olarak her türlü dekoratif bilgiyi repertuvarımıza alarak sizlere en iyi hizmetleri sunmaya hazır olup devamlı olarak kendimizi geliştiriyoruz…

Yorum yapın

Call Now ButtonARA