Bayrampaşa Duvar Çıta Ustası

Bayrampaşa duvar çıta ustası on yıllık boya badana ve inşaat sektöründeki tecrübelerimize yeni bir hizmet daha ekledik. Siz değerli müşterilerimiz için artık garantili bir şekilde duvar çıtalama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti polimer, poliüretan çıta ile yapıyoruz. Bayrampaşa boya badana hizmetleri verirken siz değerli müşterilerimizden destek ve ilham alarak bu yolda yürüyoruz.  Aldığımız  bu destekle güçlendik ekibimizi geliştirdik. Poliüretan çıta, stecil, İtalyan boya, geometrik boyama, kumlu boya gibi birçok dekoratif çalışmayı hizmetinize sunuyoruz. Aşağıdaki fotoğraflarda poliüretan çıta hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Bayrampaşa Duvar Çıta Ustası

Bayrampaşa duvar çıta ustası olarak %100 müşteri memnuniyeti ile müşteriye güven veriyoruz. Nasıl mı? Kaliteli malzeme, profesyonel usta, önce hizmet veriyor müşteri onayladıktan sonra ücret alıyoruz. Profesyonel boya olarak müşteri odaklı garantili hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin yorumlarını sosyal medya sayfamızda video olarak izleyebilir veya sosyal medya ve web sayfasından okuyabilirsiniz.

Duvar Çıta Nedir ?

Poliüretan çıta hakkında tüm sorularınızın cevabını ayrıntılı okumak için ”poliüretan çıta” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Poliüretan çıta stronpiyer veya strafor köpüğü değildir. Yarı esnek ve darbelere karşı dayanıklı, ahşap görünümlü, astar boya uygulandıktan sonra boyanabilir bir maddedir. Farklı şekil ve özelikte olup dekoratif kullanımı özgün fikirlerinize bağlıdır. Duvar çıtalama, tavan çıtalama, ahşap çıtalama ve kapı çıtalama için kullanılabilir dekoratif yapıdadır.

Bayrampaşa Duvar Çıta Ustası Hizmet Anlayışı

Bayrampaşa duvar çıta ustası olarak hizmetlerimiz ücretsiz keşif eşliğinde başlar, anlaştığımız gün sabah işi başlatıp öğleden sonra tamamlıyoruz. Poliüretan çıta boyama hariç kısa sürdüğünden işlem bir günde tamamlanır. Çalışmalarımızı fotoğraf galerimizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve videolarımızdan görebilirsiniz.

Duvar Çıtalama Fiyatı Nedir?

Kaliteli malzeme kullanma ilkesine sahip olan Bayrampaşa duvar çıta işleriniz için çıta temine etme kararını size bırakıyoruz. Dilerseniz malzeme dahil 30-40 TL arası bir fiyatla yapalım. Dilerseniz işçilik metre fiyatı alalım malzemeyi kendiniz tedarik ediniz. Poliüretan çıta fiyatı çeşit, desen ve uygulamaya göre değişebilmektedir.

Bayrampaşa Duvar Çıta Ustası

Bizler İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Arnavutköy boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Bayrampaşa duvar çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.

Duvar Çıta Ustası Hizmet Bölgeleri

Hizmet bölgelerimiz aşağıda listelenmektedir. Hizmet almak ve soru sormak için 7/24 bizi arayabileceğiniz iletişim hattımız; 05511081885 . Bayrampaşa duvar çıta ustası olarak size garantili hizmeti sunuyoruz.

“Bayrampaşa Duvar Çıta Ustası” üzerine bir yorum

  1. من خیلی راضی هستم Çok teşekkürler profesyonel boya. Duvar çıta işi çok güzel oldu. poliüretan çıta çok sağlam bir malzeme olduğu kadar çok dekoratif bir ürün. Ben memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonARA