Esenyurt Duvar Çıta Ustası

Esenyurt Duvar Çıta Ustası nerde nasıl bulunur diye arıyorsanız. Poliüretan çıta ustası olarak bizler tam teşekküllü hizmet vermekteyiz. Duvar çıtalama alanında müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Profesyonel boya 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe sizlere hizmet vermektedir. Esenyurt poliüretan çıta ustası size şeffaf ve garantili hizmet sunar.

Duvar Çıtalama Nedir?

Son yılların modası olarak az bilinse de dekoratif yapısı aslında binlerce yıllık saray, köşk, kasır gibi yerlerde taş ve alçı işçiliğine dayanır. Yapımı zor ve maliyetli olduğundan sarayları süslemek için kullanılan özel yöntemler poliüretan maddesi sayesinde kalıplara dökülerek uygun fiyata ve birçok şekil ve ebatta üretilmeye başlanmıştır. Poliüretan hafif, dayanıklı ve kolay temizlenebilen koruyucu kaplamalı bir malzemedir. Yapı endüstrisi tarafından prestijli yapı malzemelerinin bir parçası olarak kabul edilmiştir ve poliüretanın yüzeydeki çiziklere, darbelere, eziklere ve çizilmelere karşı dayanıklı olması gibi muazzam faydaları ile birleştiğinde, evde veya işyerinde hemen hemen her yerde kullanılabilir.

Duvar Çıtalama Hakkında Soru ve Cevaplar

 • Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? Alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür.
 • Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır
 • Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Kısmen iz bırakır alçı ile kapatılır.
 • Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Macun silikon ve basınçlı çivi makinesi aracılığı ile monte edilir.
 • Poliüretan çıta boyanabilir mi? Evet.
 • Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama risk almayın bizi arayın.
 • Poliüretan çıta ne ile kesilir? Kendi kesim makinası vardır.

Esenyurt duvar cita ustasi

Esenyurt Duvar Çıta Fiyatları

Esenyurt duvar çıta ustası fiyatı için öncelikle yapmak istediğiniz çıtalama çalışmasının boyutlarını iyi bilmeniz gerekir. Kullanılacak malzeme çeşidi de fiyatı belirlemektedir. Ölçüleri bizimle paylaşarak tahmini fiyat alabileceğiniz gibi net ölçümlemeler ile kesin fiyatı da öğrenebilirsiniz. İşçilik bir günlük olduğundan uzun süreli çalışmanın maliyetinden ve dağınıklıktan da kısa sürede kurtulursunuz.

Poliüretan çıta birçok yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir.  Esenyurt duvar çıtası ustası, hayalinize ve bütçenize uygun geniş bir hizmet yelpazesi ve uzman gruplar sunar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmeye ve sektördeki en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya kararlıyız.

Duvar Çıtalama Montajı

Yapı marketlerindeki satış ebatları 2 metre 40 santim şekilde olup özel imalat sipariş de verebilirsiniz. Özel boyutlarda duvar çıtasına ihtiyacınız varsa, bunları gereksinimlerinize göre sipariş edebilirsiniz. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Toplu işler için özel üretim yapmak mantıklıdır, ancak bireysel işler için bu çok maliyetli olacaktır. Esenyurt duvar çıtası ustası olarak, isteğinize göre kolayca kesip ekliyoruz. Esenyurt duvar çıta ustası olarak bizler kolayca isteğinize uygun şekilde kesme ve ekleme yapıyoruz. Profesyonel bir duvar çıtası uzmanı olarak, isteğinize göre özelleştiriyoruz. İsteğinize göre kolayca kesebilir ve ekleyebiliriz.

Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.
Esenyurt Duvar Çıta Ustası Tecrübesi

Esenyurt duvar çıta ustası tecrübesi ile kaliteli hizmeti ve şık dekorasyonu evlerinize ve iş yerlerinize getirmeye hazır. Binlerce yıllık dekoratif şekli olarak maliyetli ve zaman alan duvar çıtalama poliüretan malzeme sayesinde daha basit ve uygun fiyata imal edildiğinden artık her yerde uygulaması oldukça kolaydır. 

Duvar çıtalamada kaliteli malzemeden ödün vermemekle beraber müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefe alan çalışma prensibimiz sayesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Esenyurt duvar çıta ustası diğer ustalara kıyasla oldukça büyük farklara sahiptir. Elbette en büyük farkımız tecrübemizdir. Yılların hizmeti hem tecrübe kazanmamızı sağlamış hem de memnun müşteri yorumları ile bize en doğal ve en güçlü sponsoru sağlamıştır.

Esenyurt duvar çıta ustası ev ve iş yerlerinizde bilinçsiz, bilgisiz ve tecrübesiz en önemlisi güvencesiz ve koruma olmaksızın yapılacak çalışmaların ciddi zararlara uğrayacağının farkındadır. Her türlü sorumluluğu sizi tatmin edecek şekilde üstlendiğimizi bilmenizi isteriz. Esenyurt duvar çıta ustası ile çalışarak güvenli çalışma ortamını ve profesyonel bir hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmenin de mümkün olduğunu bilmelisiniz

Esenyurt Duvar Çıtalama Trendi

Maliyeti ve yapılışı ile oldukça zor, işçilik bilgisine sahip usta açısından bulunması ve malzeme nakliye taşıması güç bir dekorasyon hizmeti olan çıtalama, yeni hafif ve dayanıklı poliüretan malzeme ile oldukça kolaylaşmıştır. Bu kolaylıkla beraber ev ve iş yeri dekorasyonlarında son yılların en güçlü en şık ve en popüler tercihi olmuştur. Esenyurt duvar çıta ustası ile siz de şimdi bu şıklığı evinize taşıyarak trendi yakalayın.  Esenyurt boyacı ustası olarak da sizlere hizmet vermekteyiz. 

Esenyurt Duvar Çıtası Ustası olarak artık siz de bu şıklığı evinize taşıyarak trendi yakalayabilirsiniz. Uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamak için hazır, bizden bir randevu alın ve kişiselleştirme hayallerinizi gerçekleştirmenin ne kadar kolay olduğunu bugün görün. Esenyurt duvar çıtası ustası en popüler ve başarılı projelerimizden biridir. Evinizin veya ofisinizin iç duvarlarına yeni bir parlaklık getiren poliüretan polimer çivileme malzemesi ile yapılan eşsiz bir çalışmadır. Bu ürün müşterilerimizin evlerinin %100’inde büyük bir başarı ile kullanılmıştır. Esenyurt duvar çıta ustası ile dekorasyonunuz her açıdan temiz ve güzel olacaktır.

Yorum yapın

Call Now ButtonARA