Silivri Duvar Çıtalama Ustası

Silivri Duvar Çıtalama Ustası ile yeni şık ve harika bir dekorasyon ürünü ile tanışın… Son yılların en popüler ve en şık dekoratif çözümleri arasında elbette ki duvar çıtaları yer alıyor. Siz de duvar çıtalama hizmeti alarak salonunuzun, koridorunuzun ya da işyerinizin görünümünü daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Üstelik bu hizmeti almak ve evinizde bambaşka rüzgârlar estirmek de oldukça uygun fiyatlıdır. En uygun fiyatlı sunulan dekoratif çözümlerden olan duvar çıtaları son yıllarda çok popüler olduğu için yüzlerce farklı çeşide de sahiptir. Yüzlerce çeşit duvar çıtası arasından hangi çıtayı seçeceğinizi ve bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Silivri duvar çıtalama ustası ile görüşerek duvar çıtalarınızı rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Silivri poliüretan duvar çıta ustası

Silivri Dekoratif Duvar Montaj Uygulama

Üstelik bu işlemin herhangi bir dekoratif tadilat işleminin en az çeyrek fiyatına gerçekleştiğini de bilmelisiniz. Duvar çıtalama hizmeti dekorasyon sektörünün en sık tercih edilen hizmetleri arasındaki yerini çoktan aldı bile. Siz de Silivri duvar çıtalama ustası ile birlikte çalışarak tüm bu hizmetleri gönül rahatlığıyla alabilir ve arkanıza yaslanarak evinizdeki değişimi hissedebilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerin gerçekleşmesi ve anahtar teslim şekilde tamamlanması için gereken süre yarım gün bile değil. Çok kısa sürede evinizin bu denli şık ve gösterişli bir görünüme sahip olabilmesi mümkün. Siz dışarıda ailenizle birlikte vakit geçirirken geri döndüğünüzde evinizin atmosferinin tamamen değişmiş olduğunu fark edecek ve bu duruma hayran kalacaksınız.

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

Duvar çıtalama ustalarının geçmiş dönemde bu kadar popüler olmaması ve son yıllarda bu popülariteye erişmesi ise oldukça önemli bir durum. Bunun en büyük sebeplerinden biri de son yıllarda dünya çapında duvar çıtalarının popüler hale gelmesidir. Geçmiş dönemde kullanılan tek tip duvar çıtalarının rafa kalkmasıyla birlikte yeni trendlere uygun, şık ve gösterişli görünüme sahip çıtalar tercih ediliyor. Siz de bu tercihinizi Silivri duvar çıtalama ustası ile hayata geçirebilirsiniz.

Silivri Boyanabilir poliüretan Duvar Çıta 

Duvar çıtalama işlemi pek çok kişi tarafından basit gibi görünse de durum aslında sanıldığı kadar basit değildir. Duvar çıtaları aslında uzun yıllardır evlerin dekorasyonunda kullanılan ve çok sık tercih edilen dekoratif ürünlerdir. Fakat son yıllarda popüler hale gelmesindeki asıl sebebin güncel trendlere uyarlanmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Silivri duvar çıtalama ustası vizyonu sayesinde en güncel trendlerde dahi duvar çıtaları görebilmek mümkündür. Günceli takip eden ve vizyon sahibi duvar çıtalama ustalarıyla çalışmak çıtalarınız ve eviniz için en iyi tercih olacaktır. Siz de duvar çıtalama ustasının vizyonuna kendinizi bırakabilir ve beklentinizin de ötesinde bir sonucu elde edebilirsiniz.

poliüretan Duvar Çıta ustası

Geçmiş dönemde duvar çıtalama hizmeti oldukça basit görülen ve ustaların da ciddiye almadığı bir iş olarak konumlanıyordu. Ancak son yıllarda artan duvar çıtalama talebinden dolayı pek çok usta da profesyonel şekilde çıtalama işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Bundan kaynaklı olarak vizyon ve misyon sahibi duvar çıtalama ustalarıyla çalışarak hayalinizin de ötesinde bir salona ya da işyerine erişebilmeniz mümkün hale geldi. Duvar çıtalama hizmeti pek çok şehrin pek çok ilçesinde rahatlıkla alabileceğiniz bir hizmet. Elbette ki burada önemli olan duvar çıtalama ustasının profesyonelliği ve duvar çıtalama sektöründeki deneyimidir. Deneyimsiz ve profesyonel olmayan bir ustayla çalışmak beklediğiniz sonuçları almanıza engel olacaktır.

Silivri Duvar Çıtalama Ustası Fiyatları

Silivri duvar çıtalama ustası ile çalışarak hem profesyonel bir ustadan hizmet alabilmeniz hem de bu hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkündür. Duvar çıtalama hizmetinde maliyet bazı durumlarda oldukça yüksek olabilmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden biri ustanın yeterliliği ve deneyiminden kaynaklanmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ustalar genellikle daha yüksek fiyat seçenekli duvar çıtalama hizmeti vermektedir. Ancak duvar çıtalama sektöründe dikkat edilmesi gereken fiyattan ziyade hizmetin kalitesidir. Kalite hiçbir şekilde ucuza satın alınamayacağı için bazı durumlarda taviz verilecekse bu, para için olmalıdır. Ancak bu durumda da elbette ki oldukça kaliteli ve profesyonel hizmet veren ancak bu duruma karşı son derece uygun fiyatlarla hizmet sunan ustalar bulunabilmektedir.

Silivri Duvar Çıtalama Ustası Çalışma Prensibi

Misyon olarak her zaman memnun müşteriler ve uygun fiyatlı hizmet sunmayı görev edinmiş ustalar ile çalışmak duvar çıtalama hizmetinde alacağınız verimliliği ve kaliteyi kat be kat arttıracaktır. Bu konuda herkes tarafından en sık tavsiye ve tercih edilen usta genellikle Silivri duvar çıtalama ustası olmuştur. Duvar çıtalama ustanızı tercih ederken muhakkak dikkatli olmalısınız. Son dönemde artan duvar çıtalama talebine karşın sektöre yeni giren pek çok kişi kendini usta olarak tanıtabilmektedir. Buna karşın almanız gereken bazı önlemler vardır ve bu önlemlerin alınmaması durumunda duvarlarınız beklediğiniz şekilde sonuçlanmayabilir. Duvar çıtalama hizmeti alacağınız ustayı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar ve püf noktalar vardır.

 • Bu kurallar ve püf noktalar ışığında size uygun duvar çıtalama ustasını seçebilir ve gönül rahatlığıyla işlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Kurallar ve püf noktalar arasında en önemlisi ustanın yeterliliği ve hizmet kalitesidir. Bir ustanın yeterliliğini ölçebilmek için yapılması gereken en önemli şey referanslarını sormaktır.
 • Referans sunmayan duvar çıtalama ustalarıyla çalışmamak en doğru karar olacaktır. Referanslar, geçmişte çalıştıkları müşterileri olduğu için yapılan hizmetin kalitesiyle ilgili en çok bilgi bu yolla alınabilmektedir.
 • Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ustanın yeterliliğidir. Sektörde kaç yıldır çalıştığı ve hangi tür duvar çıtalarıyla çalıştığını sormak oldukça önemlidir.
 • Duvar çıtalarını hangi teknikle duvara taktığını ve gerekli durumlarda farklı teknikleri de kullanıp kullanmayacağını öğrenmek gereklidir. Bu tip dikkat edilmesi gereken durumlar ve sorulması gereken önemli sorular sayesinde duvar çıtalama ustanızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında en çok tercih edilen Silivri duvar çıtalama ustası ile iletişime geçmek mümkündür.

Silivri duvar çıta ustası fiyatı

Duvar Çıtalama Hakkında Soru ve Cevaplar
  • Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? Alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür.
  • Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır
  • Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Kısmen iz bırakır alçı ile kapatılır.
  • Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Macun silikon ve basınçlı çivi makinesi aracılığı ile monte edilir.
  • Poliüretan çıta boyanabilir mi? Evet.
  • Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama risk almayın bizi arayın.
  • Poliüretan çıta ne ile kesilir? Kendi kesim makinası vardır.
  • Silivri boyacı ustası dekoratif bilgi ve becerilerini geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Call Now ButtonARA