Arnavutköy Poliüretan Çıta Ustası

Yazıyı Paylaş

Arnavutköy poliüretan çıta ustası nerde nasıl bulunur diye arıyorsanız. Poliüretan çıta ustası olarak bizler tam teşekküllü hizmet vermekteyiz. Duvar çıtalama alanında müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Profesyonel boya 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe sizlere hizmet vermektedir. Arnavutköy poliüretan çıta ustası size şeffaf ve garantili hizmet sunar.

Duvar Çıta

Poliüretan Çıta Nedir?

Poliüretan çıta nedir? Son yılların modası olarak az bilinse de dekoratif yapısı aslında binlerce yıllık saray, köşk, kasır gibi yerlerde taş ve alçı işçiliğine dayanır. Yapımı zor ve maliyetli olduğundan sarayları süslemek için kullanılan özel yöntemler poliüretan maddesi sayesinde kalıplara dökülerek uygun fiyata ve birçok şekil ve ebatta üretilmeye başlanmıştır.

Poliüretan çıta organik litolojik malzemenin toz halinde kimyevi yapıştırıcılar aracılığıyla bir macun halinde kalıplara dökülmesiyle elde edilir. Arnavutköy duvar çıtalama ustası olarak bizler kaliteli bir hizmeti gaye ediniyoruz. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız.

Poliüretan Çıta Hakkında Soru ve Cevaplar

 1. Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür. Böylece duvar çıtalama için oldukça uygundur.
 2. Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır. Duvar ve ahşap zeminlerin çıtalamasında kullanıla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kasıtlı ve şiddetli darbe almadıkça bir sorun yaşanmaz.
 3. Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Söküm sonrası çok iz yapmaz, izler alçı ile kolayca kapatılabilir. Sökülmesi kolaydır.
 4. Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Kendi özel macunu olduğu gibi, mastik silkon ile de yapılabilir. Çivi yardımı alabilirsiniz ama çok çivi çok iz bırakır estekik görünümü bozar
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Önceden boyalı türleri olduğu gibi geneli beyazımsıdır. Boyanabilir ancak önce astar uygulamakta fayda vardır. Bazı poliüretan çıta ve dekoratif ürünler çok pürüzsüz bir zemine sahiptir bunları önce astarlamak gerekir.
 6. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Arnavutköy poliüretan çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır. Arnavutköy poliüretan çıta ustası olarak bizler profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.  Bizimle iletişime geçiniz: 05511081885
 7. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Parke kesme makinesine benzer kendi kesme makinası vardır.
poliüretan çıta & duvar çıta
Bahçeşehir boya ustası

Duvar Çıta Uygulaması

Saraylarda gördüğümüz dekoratif çalışmalar poliüretan malzeme ile uygun fiyata ve kısa sürede kolay uygulama sayesinde artık evinizde. Duvar çıta uygulaması kısa sürede uygulandığından işçilik olarak da malzeme olarak da uygundur. Bu sebeplerden dolayı duvar çıta fiyatları da oldukça uygundur. 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe hizmet vermekle beraber artık duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz.

Duvar Çıta Fiyatları

Poliüretan çıta birçok yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir. İşçilik dahil metre fiyatı yaklaşık 30 tl dir.

Duvar Çıtalama

Ev ve iş yerlerinizde dekoratif amaçlı olarak, desen ve şekillerin değil fikirlerinizin özgürlüğü kadar özgün çalışma yapabilirsiniz. Bu da size kendi imaj ve arzunuza uygun bir dekorasyon imkânı verecektir. Arnavutköy poliüretan çıta ustası kâğıt üzerinde sizlerin isteğine göre proje çizer ve en iyi şekilde projeyi hayata geçirir. Hem de bir günden daha kısa bir sürede.

Poliüretan çıta kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

 • Duvar poliüretan çıtalama
 • Tavan poliüretan çıtalama
 • Kapı poliüretan çıtalama
 • Mobilya poliüretan çıtalama

Duvar Çıtalama Montajı

Yapı marketlerindeki satış ebatları 2 metre 40 santim şekilde olup özel imalat sipariş de verebilirsiniz. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Toplu işler için özel imal etmek mantıklı olur ancak bireysel işler için bu çok maliyetli olur. Arnavutköy poliüretan çıta ustası olarak bizler kolayca isteğinize uygun şekilde kesme ve ekleme yapıyoruz.

Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

İstanbul Poliüretan Duvar Çıta Ustası

Bizler İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Arnavutköy boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Arnavutköy poliüretan çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.3

Duvar Çıta Ustası Hizmet Bölgeleri

Avrupa Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Arnavutköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Avcılar Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bağcılar Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bahçelievler  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bakırköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Başakşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bahçeşehir  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bayrampaşa Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beşiktaş Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beylikdüzü  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beyoğlu Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Büyükçekmece Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Çatalca Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Eyüpsultan Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Esenler Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Esenyurt Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Fatih Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Gaziosmanpaşa Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Güngören Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kâğıthane Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Küçükçekmece Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sarıyer Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Silivri Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sultangazi Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Şişli Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Zeytinburnu Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Anadolu Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Ataşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beykoz Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Çekmeköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kartal Boyacı Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kadıköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Maltepe Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Pendik Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sancaktepe Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sultanbeyli Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Şile Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Tuzla Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Ümraniye Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Üsküdar Poliüretan Duvar Çıta Ustası

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTıkla ve ARA
SEO danışmanı