Bağcılar Duvar Çıta Ustası

Bağcılar Duvar çıta ustası ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. 05511081885 numaralı hattan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Poliüretan çıta, duvar çıtalama, kapı ve dolap çıtalama hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel boya firması olarak bizler inşaat sektöründe 10 yıldan fazla hizmet vermekteyiz. Bağcılar duvar çıta ustası olarak bizler garantili hizmet anlayışı sunuyoruz.

Duvar Çıtalama Nedir?

Dekorasyon olarak binlerce yıllık geçmişe sahip alçı, taş ve ahşap işçiliğinin poliüretan malzeme ile daha uygun ve kolay bir şekilde elde edilen halidir. Saray ve köşk dekorasyonlarının uygun bir şekilde halka arz edilmesidir. Alçı, taş ve ahşap işçiliğine dayanan bu dekoratif şekiller maliyet olarak çok fazla gelmekteydi. Poliüretan malzeme ile; poliüretan çıta, poliüretan söve, poliüretan sütun, poliüretan şömine ve poliüretan kolon gibi birçok çeşit ve desende üretilmesi mümkündür.

Poliüretan çıta organik litolojik malzemenin hamurumsu bir halde kalıplara dökülmesi ile elde edilir. Elde edilen ürünlerle uygun fiyata muhteşem dekorasyonlar elde etmek mümkündür. Bağcılar duvar çıtalama ustası olarak bizler kaliteli bir hizmeti gaye ediniyoruz. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız.

Duvar Çıtalama Hakkında Soru ve Cevaplar

 1. Poliüretan dayanıklı bir malzeme midir? Evet. Alçı ve stronpiyer gibi kırılgan değildir. Darbelere karşı dayanıklıdır. Yarı esnek, sert yapısı ile duvar çıtalama için uygundur. Kasıtlı ve şiddetli bir şekilde darbe almadıkça üzerinde iz oluşmaz ve yerinden sökülmez
 2. Poliüretan çıta sökümü kolay mıdır? Sökülmesi kolaydır, kalan izler alçı ile kolayca kapatılır.
 3. Poliüretan çıta nasıl montajlanır? Yapıştırma malzemesi nedir? Kendine has yapıştırma macunu ile uygulanabileceği gibi iç mekanlarda silkon ve çivi makinası desteği ile de uygulaması yapılabilir. Aşırı çivi kullanımı estetik güzelliğini bozabilir.
 4. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Evet, boyanabilir. Önce astar uygulaması yapılır sonra istenen renge boyanır, ister duvar ile aynı renge boyayın isterseniz de maskeleme bandı ile sadece çıtayı boyayın.
 5. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Bağcılar duvar çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır. Bağcılar duvar çıta ustası olarak bizler profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.
 6. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Kesme makinası parke kesme makinasına benzer.

 

Bağcılar Duvar Çıta Uygulaması

Duvar çıta uygulaması eskiden saray ve köşklerde alçı, taş ve ahşap malzeme ile yapılmaktaydı. Artık poliüretan sayesinde hem kolay hem kısa sürede uygulandığından maliyeti oldukça uygundur. Bu sebeplerden dolayı duvar çıta fiyatları da oldukça uygundur. 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe hizmet vermekle beraber artık Bağcılar duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz.

Bağcılar Duvar Çıta Fiyatları

Poliüretan çıta diğer dekorasyon ürünlerine ve alternatiflerine göre oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Dayanaklığı da cabası. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Kullanılacak malzemeyi seçtikten sonra size malzeme dahil işçilik fiyatını söyleyebiliriz.

Bağcılar Duvar Çıtalama Hizmeti

Ev ve iş yerlerinizde dekoratif amaçlı olarak, desen ve şekillerin değil fikirlerinizin özgürlüğü kadar özgün çalışma yapabilirsiniz. Bu da size kendi imaj ve arzunuza uygun bir dekorasyon imkânı verecektir. Bağcılar duvar çıta ustası kâğıt üzerinde projeyi sizin istek ve arzunuz doğrultusunda çizer ve en iyi şekilde hazırlanmış taslak projeyi hayata geçirir. Hem bir gün gibi kısa bir sürede.

Poliüretan çıta kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

 • Duvar çıtalama
 • Tavan çıtalama
 • Kapı çıtalama
 • Mobilya çıtalama

Bağcılar Duvar Çıtalama Montajı

Yapı marketlerindeki satış ebatları 2 metre 40 santim şekilde olup özel imalat sipariş de verebilirsiniz. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Toplu işler için özel imal etmek mantıklı olur ancak bireysel işler için bu çok maliyetli olur. Bağcılar duvar çıta ustası olarak bizler kolayca isteğinize uygun şekilde kesme ve ekleme yapıyoruz.

Bağcılar Çıta Uygulama Hizmeti

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

Bağcılar Duvar Çıta Ustası

Bizler İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Bağcılar boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Bağcılar duvar çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.

“Bağcılar Duvar Çıta Ustası” üzerine bir yorum

 1. Bağcılar poliüretan duvar çıta ustası ekibine teşekkürler. duvar çıta ve boyama hizmeti mükemmel, herkese tavsiye ederim. güvenin. Kaliteli hizmet uygun fiyat, önce hizmet verip sonra ödeme

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonARA