Çanakkale Duvar Çıta Ustası

Çanakkale Duvar Çıta Ustası dekoratif tüm hizmetlerde kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliğe sizlere sunmaktadır. Duvar çıtalama nedir ? Poliüretan duvar çıta nedir ? Duvar çıtalama fiyatı nedir ? Soruların cevabı bu yazımızda. ayrıntılı bilgi için muhakkak bizi arayınız.

Çanakkale poliüretan duvar çıta ustası

Çanakkale poliüretan çıta olarak kaliteli işçiliğimiz ile her daim yanınızdayız. Poliüretan çıtalar günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Pek çok avantaj sağladıklarından ötürü kullanım alanları da geniştir. Firmamız olarak satışını sunduğumuz poliüretan çıta ürünlerimizi isterseniz online sipariş verebilir, isterseniz direk gelip yerimizden de temin edebilirsiniz. Firmamızın Türkiye geneli kargo gönderimi mevcuttur.

Kataloğumuzdan duvar çıtası modellerini inceleyebilirsiniz. Çanakkale duvar çıta ustası arayışı içindeyseniz bizimle görüşmeyi tercih edebilirsiniz. Sosyal medyamızdan da bizleri takip ederek güncel olarak yeni çıta modellerimizden haberdar olabilirsiniz. Boya, çıta ve alçıpan üzerine profesyonel hizmet almak isterseniz daima yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Duvar Çıtası Nedir ?

Duvar çıtası 2 farklı malzemeden üretilir. Bunları poliüretan ve stropiyer olarak tanımlayabiliriz. Poliüretan stropiyere göre darbelere karşı daha dayanıklı ve dolayısı ile daha uzun ömürlüdür. Stropiyer de sıkıştırılmış köpükten meydana gelir. Stropiyer daha uygun maliyetlerde olsa da poliüretan daha uzun ömürlü olduğundan dolayı daha avantajlıdır.  Çanakkale Duvar Çıta Ustası en kalitemi malzeme olan polimer yapılı dayanıklı poliüretan malzemeyi kullanır.

Çanakkale Dekoratif Çıta Modelleri

Duvar çıtası nasıl uygulanır? Modelleri nelerdir? Bu sorular kullanıcılar tarafından çok merak edilir. Çanakkale duvar çıta firmamız tarafınca en iyi dekoratif duvar çıta modelleri üretilerek sizlere sunulur. Duvar çıtalarının uygulama alanı son derece geniştir. Adından da anlaşılacağı gibi duvarlara uygulanabilen bir üründür. Duvarların dışında tavanlara da çıta uygulaması yapılabilir. Bu tür detayları mobilya dekorasyonunuza ve evinizin genel yapısına göre ayarlayabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde ve her türlü yaşam alanında yerleşim alanı belli olduktan sonra duvar çıtası modellerine karar verilebilir. Genel olarak evlerde salon ve antrelere duvar çıtası tercih edilir. Yemek masasının arkası en çok kullanılan alanlardır.

Duvar çıtası kişilerin tercihine göre tavana da uygulanabilir. Tavana uygulanılan çıta uygulamalarının kare veya dikdörtgen olması da önemli bir detaydır. Firmamızda çalışan profesyonel kadromuz bu konuda sizlere yönlendirme yapacaklardır. 70 cm altında kalan çıkıntılara duvar çıtası yaptırmanızı önermiyoruz. Çünkü hem hoş görünmüyor hem de uygulaması da son derece zor oluyor. Daha çok geniş alanlarda duvar çıtaları kendini gösterir. Çanakkale Duvar Çıta Ustası modern ve klasik duvar çıta yöntemlerini kullanmakta oldukça yeteneklidir.

Duvar Çıtası Fiyatları

Duvar çıtası fiyatları da kişiler tarafından sıklıkla merak edilir. Çünkü herkes kendi bütçesini düşünmektedir. Ücretler yaptıracağınız duvar çıtası modellerine, hangi malzemeden üretildiğine ve uygulama alanının metrekaresine göre farklılık gösterecektir. Ücretler hakkında en doğru bilgiyi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yılların tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan ve uygun fiyat garantisi ile çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. WhatsApp üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çanakkale Duvar Çıta Ustası 7/24 çekinmeden arayarak kısa bir görüşme ile hemen fiyat alabilirsiniz.

Çanakkale Duvar Çıtası Satan Yerler: Doğru Adres

 Çanakkale duvar çıtası satan yerler arayışı içindeyseniz doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Duvar çıtası yukarıda bahsettiğimiz gibi koridorlara da uygulanabilir. Koridor ve antreler evin en uzun alanlarıdır. Bu alanlara karşılıklı olarak ya da altlı üstlü modellerde duvar çıtası uygulanabilir. Bu sayede çok daha şık bir şekilde alanları kullanabilirsiniz. Koridor ya da antrelerde kullanılan çıta modelleri çok daha ön planda görünecektir. Çıtaların arasına aplik veya tablo uygulanması onları çok daha şık hale getirecektir. Kataloğumuzdan en güzel duvar çıtası modellerini inceleyebilirsiniz. Çanakkale duvar çıta ustası olarak yaptığımız tüm işleri sizlere fotoğraf galerisi olarak sunmaktadır.

Ofis için kullanılan duvar çıtası modellerinin minimalist olması son derece önemlidir. Çalışma masası veya toplantı odalarında çok iyi görünüm sağlarlar. Çalışma ortamında duvar çıtasının sade modellerde olması hem konsantrenin sağlanması açısından hem de estetik bakımdan son derece önemlidir. Çanakkale Duvar Çıta Ustası yılların tecrübesine sahip firmamız her dekoratif çalışma gibi poliüretan duvar çıtalama da da bu hizmeti sizlere sunan ilk firma olmuştur.

Duvar Çıtası Hangi Boya ile Boyanır?

Stropiyer veya poliüretan duvar çıtaları yağlı boya, tavan boyası, plastik veya silikonlu su bazlı boya ile boyanabilir. Çıtaları boyarken önerimiz duvar ile çıtanın rengini aynı tonlarda boyatmanızdır. Bizler boya badana hizmeti de sunduğumuz için elemanlarımız bu konuda sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Boyadan ziyade çıtanın içine hoş görünmesi için duvar kağıdı uygulaması da yaptırabilirsiniz. Çanakkale Duvar Çıta Ustası en iyi yöntemlerde duvar çıtayı klasik ve modern yöntemlerse boyalı bir şekilde temiz teslim eder.

Duvar Çıtası Nasıl Yapışır?

Stropiyer duvar çıtası genel olarak saten alçı ile yapışır. Ancak bazıları silikon ile de yapıştırılabilir. Ancak bu uygulamaları kendinizin yapıştırmanızı pek önermiyoruz. Uzman kişilerden destek almanızda fayda var. Çünkü yapılacak en ufak hata estetik bakımdan kötü görünecektir ve duvara da zarar verecektir. Bu nedenle firmamızı tercih etmeniz önerilir. Çanakkale Duvar Çıta Ustası ile bekleme, dağınıklık, toparlanma, temizleme gibi hiçbir dert olmaksızın hem de uygun fiyata hizmet alın.

Çanakkale İçin Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir ?
Call Now ButtonARA