Çanakkale Stropiyer Ustas

Çanakkale Stropiyer Ustası hizmetlerimizde profesyonel ustalarımız ile iç mekanlarda istenen her bölgeye stropiyer yapmaktayız. Banyo, tavan, oda tavanları, duvarlar, köşeler ve göbek uygulamaları şeklinde stropiyer çalışmalarımız devam etmektedir. Uzun yıllardır müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına en güzel stropiyer uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kartonpiyer malzemelerine nazaran daha uygun maliyetlerde olan stropiyerler uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Stropiyer ustalarımız ile tek bir alana uygulama yapabileceğimiz gibi tüm evin işçiliğini de gerçekleştirmekteyiz. Sadece evlere değil, işletmelere, otellere ve hastanelere de hizmet sunmaktayız. Alanında profesyonel ustalarımız ile istediğiniz alanlara stropiyer tavan kaplaması, stropiyer çıta ve köşe uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizden memnun olana kadar da hiçbir şekilde ödeme talep etmiyoruz. Uygulama bittikten sonra gelip kontrol ediyorsunuz ve sonrasında memnun kalırsanız ödeme talep ediyoruz. Memnun kalmamanız durumunda gereken revizyonları da gerçekleştiriyoruz.

Stropiyer Kullanmanın Avantajları

Stropiyer tıpkı kartonpiyer görünümüne sahiptir ve alçı içermezler. Bu nedenle neme karşı daha dirayetli olup nemden ötürü düşme yapmaz. Alçı içermediğinden ötürü son derece temiz malzemedir. Stropiyerler; tavan kaplamaları, tavan göbekleri, duvar çıtası veya duvarlarda dekor amacı ile kullanılabilir. Model açısından da son derece zengindir. Kendi zevkinize göre en güzel modelleri temin edebilirsiniz.

Isıdan kar ettikleri için stropiyerler ve stropiyer tavan köpükleri son derece avantajlıdır. Tavanlarda kullanılacak stropiyerler sayesinde hem maliyet düşürülür hem de gayet sağlıklı bir şekilde ısı yalıtımından faydalanılabilir. Hafif olduklarından ötürü herhangi bir şekilde düşseler dahi yaralanmalara neden olmaz. Stropiyerler daha uygun fiyatlara mal edildiklerinden ötürü bütçeyi sarsmadan dekoratif görünüş sunarlar.

Stropiyeri iki tip kalitede incelemek mümkündür. Stropiyeri ucundan tutup kaldırdığınızda diğer ucu kavis şekline giriyorsa esnek olan ekonomik tiptir. Esnek olan da iki kalitedir. Birinci kalite olan katı ve sert bir yapıya sahiptir. Birinci kalitede olanı tercih etmeniz her zaman daha doğru olur. Firmamızda çalışan uzman personeller sizleri bu konuda bilgilendirilecektir.

Strpopiyer Montajı Nasıl Yapılır?

Stropiyer montajı usta kişiler tarafından yapılır. Bunun için özel ekipmanlar kullanılır. Montaj süresi daire büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bazen bir günde bir daireyi bitirmekteyiz. Daire büyükse bu süre 2-3 güne çıkabilmektedir. Stropiyer ürünler, kullanım alanlarına estetik görünüm katarak ortamı çok daha güzelleştiriyor. Çanakkale stropiyer firmamızdan çeşitli modellerde stropiyer ürünlerine sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen sağlıklıdır ve zararlı madde içermez. Uygulama esnasında da toza ve dökülmelere neden olmaz. Ortam temiz kalarak uygulama yapılması mümkündür.

Çanakkale Kartonpiyer Ustası

Çanakkale Kartonpiyer Ustası hizmetlerimizde sizlere profesyonel bir şekilde kartonpiyer hizmetleri sunmaktayız. Kartonpiyer, stropiyer kadar yaygın bir şekilde kullanılıyor olmasa da sağlamlıkları ve ömür boyu kullanılabilir olmaları nedeni ile hala büyük işletmelerde ve binalarda tercih edilir. Firmamızda çalışan personeller son derece titiz çalışmalar sergileyerek müşterilerimize güler yüzle yaklaşmaktadır. Böylece hiç vakit kaybetmeden, güvenle kartonpiyer yaptırabilirsiniz.

Ücretlerimiz son derece makul seviyelerde olduğundan ötürü bütçenizi sarsmadan kartonpiyer yaptırıp yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Kartonpiyerler daha çok duvar ve tavan birleşiminde kullanılırlar. Buralarda estetik görünüm oluşturarak yaşam alanlarının çok daha modern görünmesini sağlarlar. Çok sık tercih edilen ürünler olmaları nedeni ile inşaat sektöründe farklı ebatlarda üretilirler. Estetik, sağlam ve sert yapıları sayesinde köşe birleşimindeki hataları kapatarak ortama şıklık katarlar.

Kartonpiyerler daha çok tavan ve duvar birleşimindeki kusurları kapatmak için tercih edilir. Sert yapıya sahip olduklarından ötürü monte edildikleri yüzeyin şeklini almazlar. Montajdan sonra ortaya çıkabilecek olası boşluklar da alçı ile kapatılır. Kartonpiyerlerin perdelik görevi görmeleri de mümkündür. Böylece korniş görünümü ortadan kalkar. Salon ve mutfaklarınız da çok daha estetik görünüme sahip olur.

Kartonpiyer Fiyatları

Kartonpiyer fiyatları stropiyerlere göre daha maliyetlidir. Ürünler özel olarak alçı ile üretildikleri için maliyet de doğru orantıda artış göstermektedir. Bununla birlikte kullanılan malzeme, kartonpiyerin kaç metre olduğu ve tasarımı gibi kriterler ücretleri belirlemede etkendir. Firmamız müşterilerine uygun maliyetlerde kartonpiyer işçiliği sunmaktadır. Net fiyat bilgisi almak için kartonpiyer yapılacak alan ile ilgili birtakım bilgiler sunmanız gerekir. Firmamızı arayarak ya da WhatsApp üzerinden arayarak ücretler ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Çanakkale İçin Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Yorum yapın

Call Now ButtonARA