Çanakkale Işık Bandı

Çanakkale Işık Bandı olarak sizlere en iyi şekilde profesyonel hizmet sunmaktayız. Işık bandı kapsamında yıllardır hizmet sunan firmamız sizlere kusursuz işlem hacmi sunmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve işinin ehli uzman kadromuz sayesinde Çanakkale ili içinde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Konutlara, binalara, okullara, otellere ve kamu kuruluşlarına ışık bandı hizmeti sunmaktayız. Firmamızdan daima kaliteli hizmet temin edebilirsiniz. Firmamız neden mi çok tercih ediliyor? İşte sebepleri;

Çanakkale Işık Bandı Ustası

▶Profesyonel hizmet ▶ Zamanlamada vaat edilen sürede teslim
▶Uygun fiyat garantisi ▶%100 müşteri memnuniyeti
▶Yılların verdiği bilgi ve tecrübe ▶7/24 müşteri desteği
▶Kaliteli malzeme ▶Tecrübeli ekip desteği

 

Işık Bandı Kullanım Alanları

Işık bandı, gözleri yormayan bir uygulama olmasının yanı sıra estetik görüntüsü sayesinde çok sık tercih edilir. İç dekorasyon ürünlerinden biri olan bu tasarımlar daha çok alçıpan içlerinde kullanılır. Asma tavan ve gergi tavan projelerinde de sıklıkla tercih edilir. Çanakkale bölme duvar ustalarımız işletmeler ve otellerde kullanılan bölme duvarlara da ışık bandı çekebilmektedir. Bu sayede bölme duvar daha ışıltılı ve estetik tasarımda görünecektir.

Kolay monte edilebilen bir uygulama olması ayrı bir avantajken kablolardan kurtulmanızı sağlar. Sade ve dekoratif bir görüntü elde etmeniz bu sayede mümkün olur. İçinizi ferahlatacak ve ortama bambaşka bir atmosfer katacak ışık bandı hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Doğru tercih edilen aydınlatma ile ortama ferahlık katmak mümkündür. Son yılların trend tasarımlarından biri olan ışık bandı, soft ve gizli ışık modelleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. Günümüzde yaygınlaşan led teknoloji ile çok daha farklı bir görünüm yaratır.

Işık Bandı Nedir?

Işık bandı, tavana monte edilebilen alüminyum plaka üzerine alçı plakaların vidalanması ile elde edilen dekoratif aydınlatma sistemleridir. Işık bantları kanala yerleştirilir ve kamufle edilmiş bir aydınlatma elde edilmiş olur. Aynı zamanda spot ve led ışık ile yaşam alanlarına dekoratif bir görünüm sunmak mümkün hale gelmektedir. Estetik görüntüyü ekonomik şartlarda elde etmenin bir yolu da ışık bandı yaptırmaktır. Firmamızdan güvenle ışık bandı uygulamalarından satın alabilirsiniz.

Işık bandı çeşitli kullanım alanları ile yaşam alanlarımıza enerji katarlar. Asma tavanlarda yer alan kanalların içerisinde, perde aydınlatmalarında, duvar panellerinde, TV ünitesi, raf bölmeleri ve sanat eseri arkalarında çok hoş bir görüntüye yol açar. Kullanıldığı alanda yaydığı ışıkla ortama bambaşka bir hava katarken gözleri de yormaz. Kurulumu kolaydır, enerji tasarrufu sağlar ve hiçbir bakım gerektirmeden uzun yıllar boyu kullanılabilir. Çanakkale alçıpan ustası firmamızdan bu uygulamaları güvenle yaptırabilirsiniz.

Yaşam Alanlarına Modernlik Katan Işık Bandı Modelleri

Işık bandı modelleri sayesinde tavanda ve duvarlarda bambaşka bir esinti yaratmak mümkündür. Evinizin salonu, mutfak, koridor, yatak odası, oturma odası ve işletmelerde güvenle kullanılır. Hastane, sinema, şirketler ve toplantı salonlarında da ışık bantları tercih edilebilir. Işık bandı modelleri iki farklı türde tercih edilir. Bunları aşağıda görebilirsiniz.

Gizli Işık Bandı

Gizli ışık bandı, tavan ile alçıpan arasında kalan ve aydınlatma sisteminin gizli kaldığı sistemlerdir. Aydınlatma aracını gizlediği için hiçbir şekilde gözü rahatsız etmez. Uygulaması ve montajı son derece basittir. Ancak yine de uzman kişilere yaptırmak gerekir. Firmamızdan güvenle bu uygulamayı satın alabilirsiniz. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmek için gizli ışık bandı yaptırabilirsiniz.

Led Spot Işık Bandı

Asma tavanlarda en çok kullanılan tasarımlardan biri de led spot ışıklardır. Burada kullanılan ışık bantları istenen boyutlarda tasarlanabilir. Mekana uygun bir şekilde tasarlanabildiği için son derece avantajlı ürünlerdir. Firmamızdan led spot ışık bandı yaptırabilirsiniz.

Işık Bandı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Işık bandı kolay ve pratik olmalarının yanı sıra kolaylık da sunar. Ücretleri de yukarıda belirttiğimiz gibi makul seviyelerdedir. Işık bandı fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne ve malzemeye göre farklılık göstermektedir. Uygulandığı alanda kullanılacak ışıklar da fiyatlarda önemli birer etkendir. Işık bandı uygulamaları uzun yıllar boyu hiçbir bakım gerektirmeden kullanıldıklarından ötürü kişilere tasarruf sağlar. Çanakkale Asma Tavan firmamızdan en uygun fiyatlarda bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Çanakkale İçin Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir ?
Call Now ButtonARA