Çanakkale Alçıpa

Çanakkale Alçıpan Ustası firmamızda en iyi şekilde hizmet sunulmaktadır. Firmamız Türkiye’de iç dekorasyon ve inşaat kapsamında öncü isimler arasında yer alır. 10 yılı aşkın süredir hizmet sunuyoruz.  profesyonel düzeyde hizmet içeriği sunmaktadır. Alçıpan firmaları arasında TSE  standartlarına göre üretim yapan firmalar arasında yer almaktayız. Alçıpan üreticisi olarak pek çok çeşidi sizlere sunmaktayız. Firmamız tarafından üretilen alçıpan modelleri pek çok mimari ve yapıya uygundur.

Çanakkale açlıpan duvar, asma tavan bölme duvar

Çanakkale Alçıpa Ustası

Günümüz şartlarında dekorasyon dünyasının mucize ürünü olan alçıpan, pratik, hafif ve kullanışlıdır. Alçıpanlar normal duvarlara kıyasla çok daha pratik ve kullanışlıdır. Bu nedenle son yıllarda çok sık tercih edilir. Maddi açıdan da kullanıcılara kolaylık sunar. Çünkü alçıpan normal tuğla duvarlara nazaran daha uygun fiyatlara mal edilir.

Alçıpan, kullanıcıları duvarların yüksek maliyetlerinden kurtarmaktadır. Yapıların her alanında kullanılıyor olması da ayrı bir avantajdır. Son derece sağlıklı yapı elemanlarından biridir. Aynı zamanda iç cephelerde kullanıldığı gibi dış cephelerde de kullanılabilir. Firmamızdan dilediğiniz ebatta alçıpan siparişi verebilirsiniz.

Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

Çanakkale bölme duvar firmamızdan alçıpan bölme duvar hizmetleri temin edebilirsiniz. Özellikle de müzik stüdyoları ve sinema salonlarının kaplamalarında ses yalıtımı amacı ile alçıpan bölme duvarlar tercih edilir. Alçıpan uygulaması yapan firmamız alçıpan bölme duvar uygulamalarında da gayet başarılıdır. Üretimini ve montajını yaptığımız bölme duvar sistemleri yüksek düzeyde yangına dayanıklı, ısı ve ses yalıtımını başarı ile gerçekleştiren sisteme sahiptir. Yaklaşık 10 yıldır Çanakkale’nin her yerinde uygulama göstermekte olan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Alçıpan Nasıl Boyanır?

Firmamız tarafından üretilen alçıpan sistemleri yağlı boya, plastik veya su bazlı silikon boyalar ile boyanabilir. Alçıpanların en güzel yanı fazla boya çekmediğinden ötürü boya masrafından da tasarruf etmenizi sağlar. Alçıpanlar boyanmadan önce bir kat alçı ve bir kat binder astar ile işlenir ve sonrasında boya işlemine geçilir. Aslına bakılırsa alçıpanı boyamak sac ve demir gibi malzemeleri boyamaya benzer. Bu konu hakkında da firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Çanakkale Tavan Alçıpan

Çanakkale tavan alçıpan firmamız duvarlara sunulan alçıpan hizmetinin yanı sıra tavan alçıpan hizmeti de sunmaktadır. Tavanlara uygulanılan alçıpan da duvara uygulanan alçıpan ile aynı özellikleri taşır. İki tarafı kağıt kaplı levha olarak da adlandırılabilir fakat tavanda tek bir tarafı görünür. Tavanlara uygulanılan alçıpan genel olarak altlı üstlü dairelerde ses yalıtımını sağlamak için kullanılır. Aynı zamanda ısı yalıtımı da tavan alçıpan ürünleri sayesinde sağlanır. Yüksek katlı ve çift taraflı binalarda sıklıkla tercih edilir. Firmamızdan tavan alçıpan hizmeti de temin edebilirsiniz.

Çanakkale Asma Tavan

Çanakkale asma tavan arayışı içindeyseniz firmamızdan bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Alçıpanın tavana uygulanması işlemine asma tavan denilir diyebiliriz. Elbette birtakım farklılıklar da mevcuttur. Asma tavan sistemleri otellerde, bürolarda ve şirketlerde kullanılabilir. Büyük çaplı binalarda da tercih edilir. Konferans salonlarında da kişiler çok sık tercih edilir. Firmamızdan asma tavan konusunda da hizmet alabilir, profesyonel bir şekilde verdiğiniz ücretin karşılığını bulabilirsiniz.

Çanakkale Alçıpan Ustası

 Çanakkale alçıpan ustası olarak bünyemizde bu konuda eğitim almış pek çok usta barındırıyoruz. Firmamızda hizmet sunan ekibimiz verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonel olarak eğitim almıştır. Bu nedenle sunduğumuz tüm hizmetler kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamızda kaliteden de ödün verilmemektedir. Kullandığımız tüm malzemeler %100 kaliteli olmakta ve uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstermektedir. Kaliteli malzemeler ile profesyonel işler sergileyen firmamız her geçen gün büyüme yolunda ilerlemektedir. Siz de firmamızı güvenle tercih ederek yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Çanakkale Alçıpan Fiyatları

Yukarıda bahsettiğimiz gibi alçıpan hizmetleri geniş yelpazede incelenir. Asma tavan, bölme duvar ve tavan alçıpan gibi çeşitli ürünler mevcuttur. Dolayısı ile net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Alacağınız ürün çeşidine göre, ürünün metrekaresine göre, uygulama alanına göre ve malzeme kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Net bir ücret bilgisi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız uzun zamandır sektörde ismini duyurmaktadır ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Sizler de firmamızdan hizmet alıp memnun kalan müşterilerden biri olabilirsiniz. Detaylar için bizlerle WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale İçin Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Yorum yapın

Call Now ButtonARA