Arnavutköy Duvar Çıta Ustası

Arnavutköy Duvar Çıta Ustası nerde nasıl bulunur diye arıyorsanız. Poliüretan çıta ustası olarak bizler tam teşekküllü hizmet vermekteyiz. Duvar çıtalama alanında müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Profesyonel boya 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe sizlere hizmet vermektedir. Arnavutköy poliüretan çıta ustası size şeffaf ve garantili hizmet sunar.

Poliüretan Çıta Nedir?

Poliüretan çıta nedir? Son yılların modası olarak az bilinse de dekoratif yapısı aslında binlerce yıllık saray, köşk, kasır gibi yerlerde taş ve alçı işçiliğine dayanır. Yapımı zor ve maliyetli olduğundan sarayları süslemek için kullanılan özel yöntemler poliüretan maddesi sayesinde kalıplara dökülerek uygun fiyata ve birçok şekil ve ebatta üretilmeye başlanmıştır.

Poliüretan çıta organik litolojik malzemenin toz halinde kimyevi yapıştırıcılar aracılığıyla bir macun halinde kalıplara dökülmesiyle elde edilir. Arnavutköy duvar çıtalama ustası olarak bizler kaliteli bir hizmeti gaye ediniyoruz. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız.

Duvar Çıtalama Hakkında Soru ve Cevaplar

 1. Poliüretan çıta malzemesi dayanıklı mıdır? alçı gibi kırılgan stronpiyer gibi dayanıksız değildir. Yarı esnek sert ahşap görünümlüdür. Böylece duvar çıtalama için oldukça uygundur.
 2. Poliüretan çıta stronpiyer ve alçı gibi darbe izi alır mı? Hayır. Duvar ve ahşap zeminlerin çıtalamasında kullanıla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kasıtlı ve şiddetli darbe almadıkça bir sorun yaşanmaz.
 3. Poliüretan çıta kolayca sökülür mü? Evet. Söküm sonrası çok iz yapmaz, izler alçı ile kolayca kapatılabilir. Sökülmesi kolaydır.
 4. Poliüretan çıta ne ile montajlanır? Kendi özel macunu olduğu gibi, mastik silkon ile de yapılabilir. Çivi yardımı alabilirsiniz ama çok çivi çok iz bırakır estetik görünümü bozar
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Önceden boyalı türleri olduğu gibi geneli beyazımsıdır. Boyanabilir ancak önce astar uygulamakta fayda vardır. Bazı poliüretan çıta ve dekoratif ürünler çok pürüzsüz bir zemine sahiptir bunları önce astarlamak gerekir.
 6. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Arnavutköy poliüretan çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır. Arnavutköy poliüretan çıta ustası olarak bizler profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.  Bizimle iletişime geçiniz: 05511081885
 7. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Parke kesme makinesine benzer kendi kesme makinası vardır.

Duvar Çıta Uygulaması

Saraylarda gördüğümüz dekoratif çalışmalar poliüretan malzeme ile uygun fiyata ve kısa sürede kolay uygulama sayesinde artık evinizde. Duvar çıta uygulaması kısa sürede uygulandığından işçilik olarak da malzeme olarak da uygundur. Bu sebeplerden dolayı duvar çıta fiyatları da oldukça uygundur. 10 yıldan fazladır inşaat sektöründe hizmet vermekle beraber artık duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz.

Duvar Çıta Fiyatları

Poliüretan çıta birçok yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir. İşçilik dahil metre fiyatı yaklaşık 30 tl dir.

Duvar Çıtalama

Ev ve iş yerlerinizde dekoratif amaçlı olarak, desen ve şekillerin değil fikirlerinizin özgürlüğü kadar özgün çalışma yapabilirsiniz. Bu da size kendi imaj ve arzunuza uygun bir dekorasyon imkânı verecektir. Arnavutköy duvar çıta ustası kâğıt üzerinde sizlerin isteğine göre proje çizer ve en iyi şekilde projeyi hayata geçirir. Hem de bir günden daha kısa bir sürede.

Poliüretan çıta kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

 • Duvar poliüretan çıtalama
 • Tavan poliüretan çıtalama
 • Kapı poliüretan çıtalama
 • Mobilya poliüretan çıtalama

Duvar Çıtalama Montajı

Yapı marketlerindeki satış ebatları 2 metre 40 santim şekilde olup özel imalat sipariş de verebilirsiniz. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Toplu işler için özel imal etmek mantıklı olur ancak bireysel işler için bu çok maliyetli olur. Arnavutköy duvar çıta ustası olarak bizler kolayca isteğinize uygun şekilde kesme ve ekleme yapıyoruz.

Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

Duvar Çıta Ustası

Bizler İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Arnavutköy boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Arnavutköy duvar çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.

ARA