Bahçelievler Duvar Çıta Ustası

Bahçelievler duvar çıta ustası ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. 10 yıldan fazladır inşaat ve dekorasyon alanında hizmet veren Profesyonel Boya firması olarak yeniliklere açık bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bunlardan biri de dekoratif tarz olarak eski ancak üretim biçimi olarak yeni olan polimer – poliüretan malzemeye dayalı duvar çıtalama tarzıdır.

Bahçelievler Duvar Çıtalama Ustası

05511081885 numaralı hattan bize ulaşarak ürünler ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz. Duvar çıtalama, tavan çıtalama, kapı çıtalama ve dolap çıtalama hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bahçelievler duvar çıta ustası olarak bizler müşteri memnuniyetini önde tutan garantili bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Poliüretan Çıta Nedir?

Dekoratif bir fikir olarak binlerce yıllık geçmişe sahip kabartmalı figürlerin iç ve dış mekanları hareketlendirdiği gösterişli bir tarzın ürünü olarak saray ve köklerde görülen farklı tarz ürünler poliüretan – polimer ürün sayesinde sağlam ve uygun bir fiyata halkın hizmetine sunulmuştur. Bizler de profesyonel boya firması olarak Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. İşimizi zevkle yapan ustalara sahibiz.

Poliüretan malzeme ile;

 • çıta
 • sütun
 • söve
 • kolon
 • kiriş
 • şömine
 • süpürgelik
 • dış cephe ürünleri gibi birçok çeşit ve desende üretilmesi mümkündür. Bunlar poliüretan polimer maddesinin kalıplara dökülmesi ile elde edinilen dekoratif şekillerdir. Bahçelievler duvar çıtalama ustası olarak bizler kaliteli bir hizmeti gaye ediniyoruz. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız.

Duvar Çıta Hakkında Soru ve Cevaplar

 1. Poliüretan dayanıklı mıdır? Yarı esnek, sert, dayanıklı olup kasıtlı darbe almadıkça zarar görmez. Duvar çıtalama için oldukça uygundur.
 2. Poliüretan çıta sökümü kolay mıdır? sökmek için ciddi bir efor sarf etmeniz gerekmez. Çıta izleri saten alçı ile kolayca giderilir.
 3. İç ve dış cephede kullanılabilir mi? Nem ve yağışlara karşı dayanıklı mıdır? poliüretan çıta tüm bu koşullar için uygundur ve sorun yaşamasınız.
 4. Poliüretan çıta nasıl montajlanır? Yapıştırma malzemesi nedir? Kendine has yapıştırma macunu ile uygulanabileceği gibi iç mekanlarda silkon ve çivi makinası desteği ile de uygulaması yapılabilir. Aşırı çivi kullanımı estetik güzelliğini bozabilir.
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Öncelikle astar uygulaması yapılır daha sonra istenen renge boyanabilir. Duvar ile aynı renge boyayabilir veya maskeleme bandı kullanarak sadece çıtayı boyamanız mümkündür.
 6. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Bahçelievler duvar çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır.
 7. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Duvar çıta kesimleri parke süpürgelik kesim işlemine benzemekle berber aynı makine ile kesilirler.

Bahçelievler Duvar Çıta Uygulaması

Duvar çıta uygulaması eski bir yöntem olup alçı, taş kabartma ve ahşap malzeme ile yapılmaktaydı. Stronpiyer köpüğü kullananlar vardır ancak bu yapım aşmasında bile darbe alarak kısa sürede aldığı izlerle kötü görüntü kazanmaktadır. Poliüretan çıta sağlam bir ürün olarak tüm bu sorunları ve zorlukları ortadan kaldırmıştır. Genellikle bir günde bitirildiği için işçilik olarak da maliyeti uygundur.

Profesyonel boya ekibi olarak iç eğitimlere dikkat ediyor duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz. Bahçelievler duvar çıta ustası olarak bizler profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Bahçelievler Duvar Çıta Fiyatları

Poliüretan çıta diğer dekorasyon ürünlerine ve alternatiflerine göre oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Dayanaklığı da cabası. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Kullanılacak malzemeyi seçtikten sonra size malzeme dahil işçilik fiyatını söyleyebiliriz.

Bahçelievler Duvar Çıtalama Hizmeti

Poliüretan çıta ile fikirlerinizin özgürlüğü ile dilediğiniz özgün dekorasyon çalışmasını yapabilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için dilediğiniz imajı yaratabilirsiniz. Bahçelievler duvar çıta ustası kâğıt üzerinde projeyi istek ve arzunuz doğrultusunda çizer. Projeye hazırlandıktan sonra aynı gün içinde (24 saat) bitirip tertemiz bir şekilde teslime der.

Poliüretan çıta kullanım alanlarına göre aşağıdaki gibidir;

 • Duvar poliüretan çıtalama
 • Tavan poliüretan çıtalama
 • Kapı poliüretan çıtalama
 • Mobilya poliüretan çıtalama

Bahçelievler Duvar Çıtalama Montajı

Standart satış olarak poliüretan çıta 2,40 metredir. Özel abatlarda spariş mümkündür ancak bu toplu yapılar için uygundur, tekil yapılar için maliyeti artırır ve gereksiz bir işlemdir, çünkü Bahçelievler duvar çıta ustası olarak bizler doğru kesim yaparak ekleme ve çıkarmalar ile istenilen boyada çıtalama yapıyoruz. Birleşim noktaları kusursuz bir şekilde tekparça haline getirmekteyiz.

Bahçelievler Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

Bahçelievler Poliüretan Duvar Çıta Ustası

Bahçelievler duvar çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Bahçelievler boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler Duvar Çıta Ustası

Bahçelievler duvar çıta ustası işini en profesyonel şekilde yaparak eksiksiz işlemler çıkarır. Duvar çıtalama işlemlerinde temiz ve düzenli çalışan kaliteli ustalar beklentilerinizi karşılar. Yılların tecrübesi ile çalışan ustalar işini en muntazam şekilde yapar. Her ev ve her zevke uygun işler ortaya çıkar. Tercihinize uygun renk ve desen çeşitleri oldukça fazladır. Birbirinden farklı modeller evinizin dizaynını bir anda değiştirir. Hoş ve şık bir görünüm için işinin uzmanıyla çalışmanız gerekir. Bu özel uygulama kaliteli ustalar ile sağlanır. Ortalığı dağıtmadan ve kirletmeden kısa süre içerisinde duvarlarda üç boyutlu benzersiz bir görünüm oluşturulabilir. Eşyalar ile uyumlu renk ve duvar rengi ile birebir aynı olan modelleri keşfedebilirsiniz. Son derece zengin ürün yelpazesi birbirinden çeşitli zevkleri ister sade ister şık bir biçimde ortaya çıkarır.

Bahçelievler duvar çıta ustası ile çalışarak evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Modern ve şık bir görünüm kazanmak adına bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Herkesi kıskandıracak salon tasarımlarıyla ilgi çeken çıtalama seçenekleri oldukça fazladır. Kullanılan malzemesi dayanıklıdır ve hiçbir şekilde duvara zarar vermez. Bu işlemi uygulayan profesyonel ustalar ile birlikte çalışarak en doğru görünümü elde edebilirsiniz. Son derece şık ve estetik duran duvar çıtalama üç boyutlu görüntüyü anında yaşamanıza olanak tanır. Çerçeve gibi veya duvara astığınız fazlalıklardan kurtularak sadece çıtalama ile bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan çıtalama işlemi sayesinde sizde bir anda hem eşyalarınızın estetikliğini ön plana çıkartır hem de salonlarda mükemmel bir görüntüye kavuşursunuz.

Bahçelievler Duvar Çıta Ustası Vizyonu

Bahçelievler duvar çıta ustası senelerin tecrübesi ile en titiz işçiliği ortaya koyar. Kaliteli uygulamalarda vizyon daima evinizi bir adım öteye taşıyacak modern görünümleri kazandırmaktır. Dekorasyonda estetik amaç güdülerek yapılan ustalıklar işinin ehli kişiler tarafından gerçekleşir. Bu özel uygulamalar sayesinde küçük dokunuşlarla hem maliyeti azaltarak hem de daha mükemmel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Pahalı aksesuarlara gerek duymadan sadece çıtalama işlemi ile birlikte evinize derinlik kazandırır. Her türlü ev tipinde ve duvar tipine yapılabilecek olan bu işlem hızlı ve pratik bir şekilde işinin uzmanları tarafından gerçekleşir. Bu işin uzman kişileri kullanacağı malzemeyi ve yapacağı tekniği kendi belirler. Son derece usta bir teknik ile birlikte asla etrafı kirletmeden tertemiz bir işçilik çıkartırlar. Bu özel uygulama sayesinde daima pürüzsüz ve net gözüken çıtalama işlemleri oluşturulur. Yıllardır yapılan bu uygulama son zamanlarda son derece popüler olmuş ve bu işin ustaları çıtalama konusunda liderliğini korumaktadır. Çıtalamada ince işçiliği ve detaylardaki hakimiyeti ile profesyonel şekilde ortaya koyarlar. En küçük detaylar bile mükemmel şekilde ortaya çıkmış olur.

Bahçelievler duvar çıta ustası vizyonu her zaman bir adım öne taşır. Vizyona bağlı kalarak yapılan tüm uygulamalarda ev dekorasyonu tasarımları takip edilir. Son zamanların en trend renkleri ve çeşitleri ile ev dekorasyonu yapılabilir. Yeni sezona uygun görünümlerle kendi evinizde işin uzmanı ile şekillendirebilirsiniz. Popüler dekorasyonlarla herkes evinize hayran kalır. İşin ustaları her gün kendini yeniler ve ev modasını yakından takip eder. Bu sayede sizlere her zaman kaliteli bir işçilik ve malzeme çeşitliliği sunulur. Kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel ustalar ile çalışarak işinizi en doğru biçimde yapabilirsiniz. En son moda dekorasyon örnekleri işinin uzmanı çıtalama ustalarında vardır. Merak ettiklerinizi sorabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Bu sayede hiç kimsede olmayan en özel çıtalama örneklerini evinize taşıyabilirsiniz. Evinizde ister modern ister klasik isterseniz spor bir duruş yakalarsınız.

Bahçelievler Duvar Çıtalama Ustası Misyonu

Bahçelievler duvar çıta ustası işinin hakkındaki tüm misyonları titizlikle gerçekleştirir. İlk misyon çıtalama hizmetinde istediğiniz doğrultusunda görünümler çıkarmaktadır. İşinde uzman kişiler daima misyonu önemseyerek işlerini eksiksiz tamamlar. Profesyonel bir işçilik ile tanışmak isteyenler öncelikli olarak Bahçelievler duvar çıtalama ustası ile işlemlerini gerçeğe dönüştürür. En doğru çözüme kavuşur ve bu sayede eksiğiniz kalmadan ev dekorasyonunda muazzam bir işçilik ortaya çıkartırsınız. Yapılan tüm uygulamalarda hiçbir şekilde duvara ve duvar boyasına zarar vermeyecek malzeme seçimi işinin uzmanları tarafından seçilir. Kendi zevkinize uygun çıta örneğine karar verdikten sonra en modern dokunuşu işin uzmanları yapar. Her türlü ev dekorasyonuna uygun model mevcuttur. Bu sayede tüm zevkler en şık dokunuşlarla ortaya çıkar. Görüntüsüyle ilgi çeken bu özel uygulamayla duvarlardaki fazlalıklardan kurtularak daha estetik duruş sahibi olabilirsiniz. Duvardaki çıtalama sıklığı yine kendi zevkinize göre belirlenebilir. İster tekli isterseniz birden fazla çıtalama yapılabilir.

Çıtalama ustası son zamanların yeni trendleri ile birlikte tüm müşterilerinin yüzünü güldürür. Müşterisinin isteklerini en uygun şekilde malzemeyle birleştirerek ortaya çıkarır. Modern işçilik ile birlikte aradığınız en kaliteli görünümü ortaya koyar. Salon, yatak odası, koridor ve evin dilediğiniz her alanında çıtalama işlemi yapılabilir. Bu işlem sırasında eşyalarınıza veya duvara hiçbir şekilde zarar gelmez. Misyon amacını benimsemiş olan kaliteli ustalar ile çalışarak siz de bu işin en doğrusunu evinize kazandırırsınız. Evinizdeki havayı bir anda değiştirecek uygulama sayesinde en estetik görünüme kavuşursunuz. Kaliteden şaşmayan malzeme çeşitliliği ve uygulama sırasındaki ince işçilik sayesinde çok uzun süreli bir şekilde çıtalama görselini kullanabilirsiniz. Uygulaması basittir ve oldukça kalıcı olduğundan dolayı hiçbir şekilde kırılma veya düşme problemi yaşamazsınız. Oldukça sağlam bir şekilde duvarda kalıcı olan çıtalama uygulamasında sorunsuz bir şekilde modern şıklığa ulaşırsınız. İster evdeki eşyaların rengi ile isterseniz duvarın rengi ile birebir uyumlu olan çıtalama örneklerini inceleyebilirsiniz. Çıtanın genişliği ve boyutları dilediğiniz şekilde uzman kişiler tarafından oluşturulur. Duvarın üç boyutlu görselini ortaya çıkartacak çıtalama uzman ekibin ince işçiliği ile ölçülerek ortaya çıkar. Bu sayede en doğru şekilde uygulama gerçekleşmiş olur.

Yorum yapın

Call Now ButtonARA