Bahçelievler Poliüretan Çıta Ustası

Yazıyı Paylaş

Bahçelievler Poliüretan çıta ustası ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. 10 yıldan fazladır inşaat ve dekorasyon alanında hizmet veren Profesyonel Boya firması olarak yeniliklere açık bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bunlardan biri de dekoratif tarz olarak eski ancak üretim biçimi olarak yeni olan polimer – poliüretan malzemeye dayalı duvar çıtalama tarzıdır.

poliüretan duvar çıta
Beşiktaş Boyacı Ustası

Bahçelievler Duvar Çıtalama Ustası

05511081885 numaralı hattan bize ulaşarak ürünler ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz. Duvar çıtalama, tavan çıtalama, kapı çıtalama ve dolap çıtalama hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak bizler müşteri memnuniyetini önde tutan garantili bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Poliüretan Çıta Nedir?

Dekoratif bir fikir olarak binlerce yıllık geçmişe sahip kabartmalı figürlerin iç ve dış mekanları hareketlendirdiği gösterişli bir tarzın ürünü olarak saray ve köklerde görülen farklı tarz ürünler poliüretan – polimer ürün sayesinde sağlam ve uygun bir fiyata halkın hizmetine sunulmuştur. Bizler de profesyonel boya firması olarak Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. İşimizi zevkle yapan ustalara sahibiz.

Taksim boya ustası
Taksim boya badana

Poliüretan malzeme ile;

 • Poliüretan çıta
 • Poliüretan sütun
 • Poliüretan söve
 • Poliüretan kolon
 • Poliüretan kiriş
 • Poliüretan şömine
 • Poliüretan süpürgelik

Gibi birçok çeşit ve desende üretilmesi mümkündür. Bunlar poliüretan polimer maddesinin kalıplara dökülmesi ile elde edinilen dekoratif şekillerdir. Bahçelievler duvar çıtalama ustası olarak bizler kaliteli bir hizmeti gaye ediniyoruz. Memnun müşterilerin en iyi reklam olduğunun farkındayız.

Poliüretan Çıta Hakkında Soru ve Cevaplar

 1. Poliüretan dayanıklı mıdır? Yarı esnek, sert, dayanıklı olup kasıtlı darbe almadıkça zarar görmez. Duvar çıtalama için oldukça uygundur.
 2. Poliüretan çıta sökümü kolay mıdır? sökmek için ciddi bir efor sarf etmeniz gerekmez. Çıta izleri saten alçı ile kolayca giderilir.
 3. İç ve dış cephede kullanılabilir mi? Nem ve yağışlara karşı dayanıklı mıdır? poliüretan çıta tüm bu koşullar için uygundur ve sorun yaşamasınız.
 4. Poliüretan çıta nasıl montajlanır? Yapıştırma malzemesi nedir? Kendine has yapıştırma macunu ile uygulanabileceği gibi iç mekanlarda silkon ve çivi makinası desteği ile de uygulaması yapılabilir. Aşırı çivi kullanımı estetik güzelliğini bozabilir.
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Öncelikle astar uygulaması yapılır daha sonra istenen renge boyanabilir. Duvar ile aynı renge boyayabilir veya maskeleme bandı kullanarak sadece çıtayı boyamanız mümkündür.
 6. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır.
 7. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Duvar çıta kesimleri parke süpürgelik kesim işlemine benzemekle berber aynı makine ile kesilirler.

Duvar Çıta Uygulaması

Duvar çıta uygulaması eski bir yöntem olup alçı, taş kabartma ve ahşap malzeme ile yapılmaktaydı. Stronpiyer köpüğü kullananlar vardır ancak bu yapım aşmasında bile darbe alarak kısa sürede aldığı izlerle kötü görüntü kazanmaktadır. Poliüretan çıta sağlam bir ürün olarak tüm bu sorunları ve zorlukları ortadan kaldırmıştır. Genellikle bir günde bitirildiği için işçilik olarak da maliyeti uygundur.

Profesyonel boya ekibi olarak iç eğitimlere dikkat ediyor duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz. Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak bizler profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Duvar Çıta Fiyatları

Poliüretan çıta diğer dekorasyon ürünlerine ve alternatiflerine göre oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Dayanaklığı da cabası. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Kullanılacak malzemeyi seçtikten sonra size malzeme dahil işçilik fiyatını söyleyebiliriz.

Duvar Çıtalama

Poliüretan çıta ile fikirlerinizin özgürlüğü ile dilediğiniz özgün dekorasyon çalışmasını yapabilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için dilediğiniz imajı yaratabilirsiniz. Bahçelievler poliüretan çıta ustası kâğıt üzerinde projeyi istek ve arzunuz doğrultusunda çizer. Projeye hazırlandıktan sonra aynı gün içinde (24 saat) bitirip tertemiz bir şekilde teslime der.

Poliüretan çıta kullanım alanlarına göre aşağıdaki gibidir;

 • Duvar poliüretan çıtalama
 • Tavan poliüretan çıtalama
 • Kapı poliüretan çıtalama
 • Mobilya poliüretan çıtalama

Duvar Çıtalama Montajı

Standart satış olarak poliüretan çıta 2,40 metredir. Özel abatlarda spariş mümkündür ancak bu toplu yapılar için uygundur, tekil yapılar için maliyeti artırır ve gereksiz bir işlemdir, çünkü Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak bizler doğru kesim yaparak ekleme ve çıkarmalar ile istenilen boyada çıtalama yapıyoruz. Birleşim noktaları kusursuz bir şekilde tekparça haline getirmekteyiz.

Poliüretan Çıta Uygulama

 1. Duvar ölçülerini almak,
 2. Kâğıt üzerinde proje çizmek,
 3. Projeyi duvara çizmek,
 4. Uygun ölçülerde çıta kesmek,
 5. Yapıştırıcı ile çıtaları yapıştırmak,
 6. Çıta üzerine astar uygulayarak boyamaya hazır hale getirmek.
 7. Boyama işlemi. Duvar ile aynı renk uygulanmayacak ise önce duvar boyanır sonra maskeleme bandı yardımıyla poliüretan çıta boyanır.

Poliüretan Duvar Çıta Ustası

İstanbul poliüretan çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Bahçelievler boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Bahçelievler poliüretan çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.

Duvar Çıta Ustası Olarak Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Avrupa Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Arnavutköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Avcılar Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bağcılar Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bahçelievler  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bakırköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Başakşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bahçeşehir  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bayrampaşa Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beşiktaş Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beylikdüzü  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beyoğlu Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Büyükçekmece Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Çatalca Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Eyüpsultan Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Esenler Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Esenyurt Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Fatih Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Gaziosmanpaşa Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Güngören Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kâğıthane Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Küçükçekmece Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sarıyer Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Silivri Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sultangazi Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Şişli Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Zeytinburnu Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Anadolu Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Ataşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beykoz Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Çekmeköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kartal Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kadıköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Maltepe Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Pendik Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sancaktepe Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sultanbeyli Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Şile Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Tuzla Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Ümraniye Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Üsküdar Poliüretan Duvar Çıta Ustası

Yorum yapın

Call Now ButtonTıkla ve ARA
SEO danışmanı