Başakşehir Parke Ustası

Başakşehir parke ustası olarak İstanbul genelinde tüm parke döşeme işlemlerini gerçekleştiririz. Ustalarımız çalışmalarını oldukça temiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Ev, ofis, işyeri gibi alanlarda kaliteli bir şekilde parke döşeme hizmetleri sunarız. Bunun yanında vermiş olduğumuz hizmetlerin fiyatları da oldukça uygundur.

Parkelerin yaşam alanlarının genel görünümlerinde etkileri oldukça fazladır. Fakat parke döşeme esnasında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken çeşitli konular bulunur. Parkeler; lamine, masif ve laminant olmak üzere üretiminde kullanılan malzemelere göre çeşitlendirilir. Renk ve doku açısından hoşunuza giden parkeleri kullanacağınız alanları metrekaresine uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

Başakşehir Parke Montaj Ustası

Başakşehir parke ustası ekiplerimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Ahşap parke, lamine parke, laminant parke, derzli parke, masif parke, gibi tüm parke döşeme işlemlerinde çözümler sunarız. Parke döşeme konusu uzmanlık isteyen işlerdir. Firma olarak parke döşeme işlemlerine başlamadan önce mekanda hazırlıkları tamamlarız. Parke döşeme işlemlerine başlanmadan önce dikkat edilmesi gereken çeşitli konular bulunur.

  • Parke döşeme işlemlerine başlamadan önce parsellerin ortam nemine ayak uydurması bakımından en az 2 gün koli içerisinde döşeme yapılacak ortamda beklemesi gerekir.
  • Parkelerin döşemesine başlanmadan öce su sistemlerinin kontrollerinin sağlanması son derece önemlidir. Döşeme yapılacak olan alanda sızıntı problemleri olmamalıdır.
  • Tüm tadilat işlemlerinin parke montajından önce gerçekleştirilmesi gerekir.
  • Parke döşemesi yapılacak olan zeminin sıcaklığı 15 derece altında olmamalıdır.
  • Masif parkeler döşenirken parsellerde şişme gibi sorunlar yaşanmaması adına parke ve duvar arasında 1,5-2 cm kadar bir boşluk olması gerekir.
  • Masif parkelerin döşemesi sırasında poliüretan yapıştırıcı kullanımlarına özen gösterilmelidir. Solvent ya da su bazlı yapıştırıcı kullanımlarından uzak durmak oldukça önemlidir.
  • Masif parkelerin döşemesi esnasında odaların uzunluğuna paralel olacak şekilde döşeme işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Parke ustası ekiplerimiz uzun yıllardır tecrübesi ile müşterilerimiz her türlü parke döşeme hizmetleri sunar. Kaliteli ve temiz işçiliklerimiz yanında fiyatlarımız da son derece uygundur. Başakşehir parke ustası olarak İstanbul’da tüm bölgelere hizmet sağlarız. Parke döşeme konusunda firmamızdan hizmet almanız durumunda problemsiz ve sağlam bir şekilde parkelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında uzun yıllar da bu konu ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Laminant Parke Döşeme Hizmetleri

Laminant parkeler zemin kaplama olarak şık ve modern bir görünüme sahip oldukları için insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Modern görünümü yanında döşendiği zeminlere ayrı bir hava katar. Ustalarımız son derece profesyonel olduğu için parkelerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Laminant parkeler kullanım kolaylığı sağlaması yanında diğer zemin döşemeleri ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlı olması ile de dikkat çeker. Bu zemin döşemeleri konutlarda ya da iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Hammaddesinin tahta olması ve bunun yanında çok fazla maliyetli olmaması nedeniyle laminant parke en çok tercih edilen parke çeşitleri arasında yer alır.

Parkeler yaşam alanlarına farklı bir hava katarak ortamın daha huzurlu bir havaya bürünmesine yardımcı olur. Başakşehir parke ustası olarak bu ürünlerin çok kısa sürelerde döşemelerini gerçekleştiririz.

Parke Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Laminant parkelerde diğer parke çeşitlerinde olduğu gibi üzerine cila yapılmasına gerek duyulmaz. Ahşabın orta kısımdan emdirilmiş hali olduğu için orijinal ahşaplara göre çok daha gösterişli ve dayanıklı olma özelliği bulunur. Laminant parke yüzeylerinde aşınma ve zedelenme durumlarına karşı koruyucu olan alüminyum oksit parçalar bulunur.

Orijinal laminant parkelerde matlaşma ya da renginde soluklaşma durumları söz konusu olmaz. Başakşehir parke ustası olarak parke döşeme işlemlerinden sonra bu ürünlerin nasıl kullanılacağı ile ilgili olarak müşterilerimizi bilgilendiririz. Bu konuda bizi tercih etmeniz halinde montajından kullanımına kadar parkeler ile alakalı tüm bilgilere ulaşmış olursunuz.

Laminant parkelerin tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında kullanımı ve temizliğinin kolay olması yer alır. Seramik döşemeler ile kıyaslandığında temizlikleri son derece kolay olan ürünlerdir. Yüzeyinde bulunan selüzoik malzemeler parkelerin daha kolay bir şekilde temizlenmesini saplar.

Parke Döşeme İşlemleri

Parke, yer döşemelerinde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu ürünlerin doğal ve sağlıklı olması nedeniyle parke döşeme günümüzde sıklıkla tercih edilir. Doğal gözenekli bir yapısı olduğundan bu malzemelerin nefes alma özellikleri de bulunur. Bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bunun yanında cila ya da sistre işlemleri de rahatlıkla uygulanabilir.

Başakşehir parke ustası ekiplerimiz zemin döşeme montajlarında her zaman zeminin pürüzsüz olmasına dikkat ederler. Döşemelerin sert bir yapısının olmasını engellemek için alt kısmına plastik şilte yerleştirme işlemleri uygulanır. Döşeme işlemlerinin bitmesinden sonra duvar kenarlarının şık ve estetik görünmesi açısından süpürgeliklerin montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Parkelerin farklı renk ve doku seçenekleri de bulunur. Çevreci ve ekonomik olmaları nedeniyle günümüzde lamine ve laminant parkeler daha sık kullanılır. Fiyatı, dayanıklılığı, onarım imkanları, insan sağlığına etkileri, kullanım süreleri parke seçiminde etkili olan kriterler arasında yer alır.

Parke döşemeler yerden ısıtmalı olan zeminlerde de rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Bu ürünlerin kalitesi ve uygulamaların nasıl yapılacağı da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Parke döşeme işlemlerinin alanında uzman ola ekipler tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Başakşehir parke ustası olarak parke döşeme ve temizleme işlemlerini gerçekleştiririz. Vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde parkelerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Parke döşeme hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman ustalarımız adresinize kısa sürelerde gelerek parke döşeme işlemlerini oldukça kısa sürelerde tamamlar. Böylece uzun süreler parkelerinizin döşenmesini beklemek zorunda kalmazsınız.

Call Now ButtonARA