Silivri Parke Ustası

Silivri parke ustası olarak uzman kadromuzla uzun yıllardır başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimize güven ve memnuniyet odaklı hizmetlerimizi sunarız. Parke ustası ihtiyaçlarınızda sistre, cila, parke tamiri ve parke döşeme işlemleri için istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz gerekli olması halinde parke döşemesi yapılacak alanlarda ücretsiz keşif hizmetleri de sunar.

Parkeci firmamız gelen talepler ve istekler doğrultusunda çalışmalarını sürdürür. Ekiplerimiz verilecek olan hizmetlerin her aşamasında koordineli bir şekilde çalışır. Hizmetin bütün aşamalarında planlamalarımızı yaparak sıfır hata ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Seçeceğiniz parkeler konusunda kararsız kalmanız durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ustalarımız seçeceğiniz parkeler konusunda da sizlere yardımcı olurlar.

Silivri Parke Döşeme Hizmetleri

Parkeler yer döşemelerinde sıklıkla tercih edilen ahşap malzemelerdir. Bu ürünler doğal ve sağlıklı olduğundan parke döşeme yapı işlerinde sık sık kullanılır. Doğal gözenekli bir yapıları olduğundan nefes alma özelliklerine sahiptirler. Parkelerin bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolaydır. Bu ürünlere cila ve sistre işlemleri de rahat bir şekilde uygulanabilir.

Silivri parke ustası ekiplerimiz parke döşeme işlemlerinde öncelikle zeminin pürüzsüz olmasına dikkat ederler. Döşemelerin sert olmasının önlenmesi amacıyla parke altlarına plastik şilte yerleştirme işlemleri uygulanır. Döşeme işlemlerinin bitmesinin ardından duvar kısımlarının da şık ve estetik görünmesi için dip kısımlara süpürgelik montajları yapılır.

Parkelerin farklı doku ve renk seçenekleri vardır. Çevreci ve ekonomik olmaları nedeniyle laminant parke, masif parke ve lamine parke sık sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Silivri boyacı  ustası ,Dayanıklılığı, onarım imkanları, fiyatı, insan sağlığına etkileri, kullanım süreleri gibi etmenler parke seçimlerini etkileyen konulardır.

Parke döşemeler özellikle yerden ısıtmalı olan sistemlerde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Parkeleri kaliteleri ve uygulamaların nasıl yapılacağı oldukça önemli konular arasında yer alır. Parke döşeme işlemlerinin profesyonel ekipler tarafından ve kaliteli ürünler kullanılarak gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Laminant Parke Döşeme Hizmetleri

Günümüz koşulları düşünüldüğünde zemin kaplaması olarak şık ve modern görünümleri ile dikkat çeken laminant parkeler sıklıkla kullanılır. Laminant parkeler modern görünümlerinin yanında döşendiği alanlarda sıcak bir hava yaratma özelliğine de sahiptir. Silivri parke ustası ekiplerimiz son derece profesyonel olduklarından gerçekleştirilen çalışmalar da oldukça kaliteli olur.

Laminant parkeler kullanım kolaylığı sağlamasının yanında uygun fiyatlı olması ile de dikkat çeker. Bu nedenle konutlarda ve iş yerlerinde en çok tercih edilen yer döşemelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Bunun yanında ham maddesinin tahta olması ve mali bakımdan insanları zora sokmaması da tercih sebepleri arasında yer alır.

Laminant parkeler yaşam alanlarının farklı bir atmosfer kazanmasında oldukça etkilidir. Bu nedenle geçmiş yıllara nazaran günümüzde daha sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Ekiplerimiz çalışmalarını müşterilerimizin isteklerine uygun bir şekilde gerçekleştirir.

Laminant Parke Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Laminant parkelerde diğer zemin döşemeleri gibi cila yaptırmaya gerek olmaz. Bu parkeler ahşabın orta tabakalarına emdirilen hali olarak şeklinde ifade edilebilir. Orijinal ahşaba nazaran çok daha gösterişli ve dayanıklı bir yapısı bulunur. Laminant parke üzerinde aşınma ve zedelenmelere karşı koruyucu bir alüminyum oksit parçacık vardır.

Orijinal laminant parkelerin üzerinde matlaşma ya da renginde soluklaşma durumları söz konusu olmaz. Silivri parke ustası olarak laminant parkeleri nasıl kullanmanız gerektiği ile alakalı olarak da sizleri bilgilendiririz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde parke kullanımı ve parke ile alakalı tüm detaylarla ilgili olarak bilgilenmiş olursunuz.

Bu parke çeşitlerinin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biri kullanımının kolay ve temiz olmasıdır. Temizliği seramik döşemeler ile kıyaslandığında oldukça kolay olduğundan günümüzde sıklıkla tercih edilir. Laminant parkelerin yüzeylerinin temizlenmesinin bu kadar kolay olmasındaki en önemli etken yüzeyindeki selüzoik malzemelerdir. Bu maddeler hem oldukça sağlamdır hem de temizlik bakımından kullanım kolaylığı sağlama özelliğine sahiptir.

Silivri Parke Montaj Ustası

Silivri parke ustası ekiplerimiz parke döşeme işlemlerinin gerçekleştirileceği alanlara göre çok kısa sürelerde bu işlemleri tamamlayacaktır. Parke montaj ustası ekiplerimiz titiz bir şekilde çalışarak kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Parke döşeme ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Alanızda son derece deneyimli olan ustalarımız parke döşeme işlemlerinde kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli işçilikle çalışmalarını sürdürür. Parke fiyatları tercih edilen ürünlerin model ve kalitelerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Almış olduğunuz parkelerin döşeme işlemleri için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız herhangi bir sorun yaşamadan kısa sürelerde montaj işlemlerini tamamlayacaktır. Bunun yanında parke modelleri ve parke fiyatları ile ilgili olarak da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parke Ustası Hizmetleri

Silivri parke ustası ekibimiz masif parke, derzli parke, lamine parke, laminant parke gibi farklı parke çeşitlerinin döşeme işlemlerini sağlar. Parke döşeme işlemleri uzmanlık gerektiren bir konu olduğundan bu konuda alanında uzman olan firmalardan hizmet almak son derece önemlidir. Ustalarımız parke döşeme işlemlerine başlamadan önce mekanda gerekli hazırlık işlemlerini tamamlar.

Parke döşenecek olan zeminlerin sıcaklığının 15 dereceden az olmaması dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biridir. Bunun yanında döşeme işlemlerini gerçekleştirmeden önce su sistemi kontrol edilerek sızıntı sorunları olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Parkeler döşenmeden önce konut ya da iş yerindeki tüm tadilatların tamamlanması gerekir.

Masif parke uygulamaları yapılacaksa bu konuda poliüretan yapıştırıcı kullanılmalıdır. Masif parkelerin döşeme işlemleri odaların uzunluğuna paralel olarak gerçekleştirilir. Döşeme işlemlerinden sonra şap ve cila için yaklaşık iki hafta kadar beklemek gerekir. Silivri parke ustası olarak tüm parke döşeme işlemlerini titiz bir şekilde gerçekleştiririz.

 

Call Now ButtonARA