Halkalı Parke Ustası

Halkalı parke ustası ekiplerimiz parke döşeme işlemlerini oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Firma olarak temiz ve son derece hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Parke döşeme firması olarak ofis, iş yeri, ev gibi alanlarda hizmetlerimizi sunarız. Lamine, laminant, ahşap gibi parke çeşitlerinin döşemelerini oldukça kısa sürelerde gerçekleştiririz. Hizmetlerimizi her zaman uygun fiyat garantileri ile sunarız.

Parkeler, evlerin genel görünümlerini etkiler. Döşeme esnasında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken konular her zaman göz önünde bulundurulur. Parkeler; lamine, laminant ve masif gibi kullanılan malzemelere bağlı olarak değişiklik gösterir. Renk ve doku bakımından beğendiğiniz parkeleri kullanılacak mekanların metrekaresine uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Bunun yanında eski parkelerin değişimi konularında da firmamızdan hizmet almanız mümkündür.

Halkalı Parke Ustası Hizmetleri

Halkalı parke ustası firmamız uzman kadrosu ile yıllardır sektörde kaliteli hizmetler sunar. Ekiplerimiz müşterilerimiz memnuniyet ve güven odaklı hizmet verir. Parke utası ihtiyaçlarınızda istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sistre, parke döşeme, cila, parke tamiri ihtiyaçlarınız olduğunda çekinmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında gerekli görülmesi halinde ekiplerimiz ücretsiz keşif hizmetleri de sunmaktadır.

Parkeci firması olarak gelen istekler ve talepler doğrultusunda vereceğimiz hizmetlerin her aşamasını koordineli bir çalışma ile sunarız. Hizmetlerimizin her aşamasında planlı bir şekilde çalıştığımız için sıfır hata ile işlerimizi tamamlarız. Halkalı boyacı ustası , Firma olarak her zaman müşterilerimiz profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet sunarız.

Parke kullanımı günümüzde oldukça yaygın bir hal almıştır. Parkeler görüntü ve ısı yalıtımı bakımından fayanslara oranla çok daha güzel olduğundan günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Halkalı parke ustası ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz halinde işlerimizi son derece titiz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiririz. Parke montajı konusunda uzman olan ekiplerimiz tüm ilçelerde en iyi hizmetleri sunar. Parke döşeme ile alakalı konularda dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Parke Döşeme Uygulamaları Nasıl Gerçekleştirilir?

Parkeler yıllardır ev ve iş yeri gibi alanlarda zemine döşenen ve sıklıkla tercih edilen malzemeler arasında yer alır. Halkalı parke ustası ekiplerimiz yılların vermiş olduğu tecrübeler ile çalışmalarını sürdürür. Bunun için dilediğiniz zaman alanında uzman ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiplerimiz parke döşeme işlemlerine başlamadan önce zemin üzerinde hata olup olmadığı ile ilgili araştırmalar yapar. Eğer zeminde tümsek ya da çukur varsa bunlar düzeltilmeden parke döşemesi yapıldığında parkelerde esneme sorunları yaşanacaktır. Bu nedenle ustalarımız öncelikle zemindeki problemleri giderecektir.

Parke ustası ekiplerimiz öncelikle zemine şilte serme işlemleri ile çalışmalarına başlar. Parke altlığının serilmesi işleminden sonra titiz bir şekilde parke döşeme işlemlerine geçilir. Parkelerin montajının ardından kapı eşiklerine çıta, duvar kenarlarına ise süpürgelik uygulamaları yapılır. Parke montajı esnasında önerileriniz ya da kafanıza takılan konular ile alakalı olarak ustalarımızla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Halkalı Parke Döşeme Ustası

Halkalı parke ustası firmamız uygun fiyatlı ve kaliteli işçilik ile çalışmalarını sürdürür. İstanbul genelinde parke döşeme işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde kaliteli işçilikle çalışmalarımızı sürdürürüz. Parke döşeme ustalarımız ile iletişime geçerek farklı alanlarda parke montaj hizmetleri alabilirsiniz.

İşlemlere başlamadan önce uygulama yapılacak alanlarda ücretsiz keşif işlemlerini de gerçekleştiririz. Evlerinizde kaliteli ve ayrıcalıkla hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ev ve iş yeri gibi alanlarda parkelerin bitme süreleri uygulamanın gerçekleştirileceği alanların büyüklüklerine ve metrekaresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ekiplerimiz parke montaj işlemlerini en fazla 1-2 gün gibi kısa sürelerde tamamlar. Parke montajı konusunda uzman olan ekiplerimiz titiz bir şekilde çalışarak kaliteli işçilik sunacaktır.

Firmamız ile iletişime geçerek parke döşeme işlemlerimiz ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları rahatlıkla sorabilirsiniz. Alanında uzman olan Halkalı parke ustası ekiplerimiz kaliteli malzeme ve işçilik odaklı olarak çalışmalarını sürdürür. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda zeminin durumuna bağlı olarak bir gün gibi kısa bir sürede döşeme işlemlerini tamamlarız. Bu sayede uzun süreler beklemek zorunda kalmadan yaşam alanlarınızda yeni bir dekorasyona kavuşmuş olursunuz.

Parke Döşeme Ustası Hizmetleri

Halkalı parke ustası olarak parke temizleme, parke döşeme gibi çeşitli çalışmaları gerçekleştiririz. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz parkeleri evlerinize uygularız. Parke seçiminde farklı çeşitleri tercih etmeniz de mümkündür.

Laminant parkeler istenen renk ve desenlerde basılan kağıtlara reçine emdirilmesi işlemleri ile elde edilen zemin kaplama malzemeleridir. Laminantların doğal bir malzeme olarak düşünülmemesi gerekir. Bunun nedeni aralarda doğal ağaç kullanılmaz. Bunun yerine HDF ya da MDF gibi malzemeler kullanılır. Bu parkelerde çizilme ya da ezilme gibi durumlar söz konusu olmaz. Darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapısı bulunur. Bunun yanında bu ürünler leke de tutmayacaktır. Bu açıdan laminant parkelerin temizlikleri son derece kolaydır.

Masif parkelerin üretimlerinde genellikle ceviz, meşe, gürgen, kayın, akçaağaç, dişbudak, gül ağacı gibi sert ağaçlar tercih edilir. Homojen ve katmansız bir yapısı olması ile dikkat çeker. Masif parkelerin döşeme işlemlerinde tutkal kullanımlarına özen gösterilmelidir. Diğer parke döşemeleri ile kıyaslandığında daha pahalıdır. Fakat son derece kalıcı ve sağlıklı yapıları bulunur. Estetik görünümleri ile yaşam alanlarının dekorasyonlarına renk katar. Isı ve ses yalıtımı konusunda da son derece başarılı olması ile dikkat çeker.

Lamine parkeler ise tamamen doğal ağaçtan elde edilen ürünlerdir. Bu parkeler üç farklı katmandan meydana gelir. Aşırı nem ve su alsa bile bu parkelerde kabarma durumları söz konusu olmaz. Renk değişimi gibi istenmeyen durumlar söz konusu olmayacaktır. Bunun yanında tamir işlemleri de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

 

 

 

Call Now ButtonARA