Başakşehir Poliüretan Çıta Ustası

Yazıyı Paylaş

Başakşehir poliüretan çıta ustası arıyorsanız ve aklınızda şu sorular varsa yazımızı okuyunuz ve daha fazla bilgi için bizi arayınız. Poliüretan çıta nedir? Duvar çıtalama için poliüretan madde dayanıklı mıdır? Poliüretan duvar çıtası boyanabilir mi? Duvar çıta fiyatları nedir? Tüm sorularınızın cevabı bu yazıda. Yılların tecrübesi ile profesyonel boya hizmet ekiplerimiz size bir günde teslimat iş yapsınlar istiyorsanız 05511081885 numaradan 7/24 arayabilirsiniz.

Duvar Çıta
Poliüretan Çıta

Poliüretan Çıta Nedir?

17.Yüzyıldan beri var olan ve saray ve zengin malikanelerde kullanılan bir dekorasyon fikri olan duvar çıtalamasını daha uygun fiyata ve daha kolay yapmak amacıyla poliüretan çıta geliştirilmiştir. Son zamanlarda dekoratif fikirler arasında gözde bir yere sahip olan ve bu unvanı hakkeden poliüretan çıta oldukça sağlam bir üründür. duvar çıtalama, ahşap kapı çıtalama ve tavan çıtalama amacıyla popülerlik kazanmıştır. Başakşehir poliüretan çıta ustası olarak biz de evinizi saray gibi güzelleştirmek için hazırız.

Poliüretan elde etmek için öncelikle organik litolojik malzemeler öğütülerek toz haline getirilir, elde edilen yoz güçlü yapıştırıcılarla bir hamur halinde kalıba dökülür ve istenen şekil ve ebatlarda dekoratif malzeme elde edilir. Poliüretan çıta ve dekorasyon ürünleri ahşap görünümlü bir yapıya sahiptir. Bu çalışma ile birçok dekoratif ürünler elde etmek mümkündür poliüretan çıta bu ürünlerden biridir. Poliüretan çıtanın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Başakşehir poliüretan çıta ustası olarak sağlığa zararlı ürün kullanmayacağımızı bilmenizi isteriz.

Poliüretan Çıta Kullanım Alanları

Başakşehir poliüretan çıta ustası olarak bizler poliüretan çıta ile aşağıdaki dekoratif çıtalama hizmetleri vermekteyiz.

 • Duvar poliüretan çıta uyulması
 • Tavan poliüretan çıta uygulaması
 • Kapı poliüretan çıta uygulaması
 • Mobilya poliüretan çıta uygulaması

Poliüretan Çıta Hakkında SSS

 1. Poliüretan çıta stronpiyer veya alçı malzemesi midir? Hayır. Alçı ne gibi kırılgandır ne de stronpiyer gibi dayanıksız bir üründür. Yarı esnek ahşap benzeri sağlam bir üründür. Çok şiddetli bir darbe almadığı sürece bir sorun yaşanmaz. bu sayede duvar çıtalama için uygundur.
 2. Stronpiyer veya alçıpiyeri tercih etsem ne olur? Daha yapım aşmasında bile göçme, yarılma, şekil deformeleri ortaya çıkar ve kısa sürede hem kötü görüntü oluşturur hem de bunların zeminden kazınması zordur.
 3. Daha sonra kaldırmak istersem poliüretan çıta sökülmesi kolay mıdır? Doğru malzeme ile montajlanmış poliüretan çıta kolayca sökülebilir.
 4. Poliüretan çıta çiviyle montajlanır m? Evet ancak aşırı çivi kullanımı ve eşit aralıksız şekilsel bozukluğa neden olur duvara tutturmak için her ucuna birer çivi ve altına da macun sürülür
 5. Poliüretan çıta boyama için uygun mudur? Evet ancak poliüretan çıtalar genellikle pürüzsüz bir yüze sahiptir. Bu boyanın kolay soyulmasına neden olabilir. Bunu önlemek için 3 yol vardır.  1)  zımpara uygulamak. Ancak bu çok uzun sürer istenilen netice sağlanamayabilir. 2) Astar boya uygulanabilir ama yüzey astar için bile elverişsiz olabilir. 3) Sentetik sprey boyama  en mantıklı yöntemdir. Püskürtme ile yüzeyde pürüz elde edilir, hızlı kurur ve hemen boyanamaya hazır hale gelir.
 6. Usta olmadan kendi başıma yapabilir miyim? Mümkün ama zor. Birçok malzeme eksikliği ile kaş yapayım derken göz çıkarırsın. Güzellik elde etmek isterken kötü bir oran ve görüntüye neden olursun. Başakşehir poliüretan çıta ustası bizler poliüretan çıta ustası olarak profesyonel bir ekibe sahibiz.  Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir: 05511081885
 7. Poliüretan çıta nasıl kesilir? Parke kesme makinasına benzer bir kesme makinasına sahiptir. uçların en doğru açılarla kesilmesi ve kusursuz bir şekilde parçaların birbirine oturması için bu makine oldukça önemlidir.

Duvar Çıta Uygulaması

Poliüretan çıta uygulaması standart bir dekoratif şekille sınırlı değildir. Özgür düşünceler eşliğinde sınırsız şekillerde kullanılabilir. Duvar, tavan ve ahşap yüzeylerde kullanılması mümkündür. Ev ve iş yerlerinizde oldukça havalı bir görüntü sağlamaktadır. Duvar çıta uygulaması kısa sürede tamamlanabildiği için işçilik hakkı uygundur ve malzeme olarak uygun fiyata sahiptir. Bütçenizi sarsmadan harika bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Poliüretan Çıta
Duvar Çıtalama

Duvar Çıta Fiyatları

Diğer yapı ve dekorasyon malzemelerine kıyasla oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Duvar çıta fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren 05511081885 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Poliüretan çıta fiyatları metre şeklinde verilmektedir.

Başakşehir poliüretan çıta ustası 7/24 Arayabilirsiniz

İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. iletişim hattımız 7/24 soru ve cevaplarınız için açıktır.  İstanbul duvar çıta ustası olarak Tekirdağ ve Çorlu’da da hizmet vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz.

İstanbul Poliüretan Duvar Çıta Ustası

Bizler İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Arnavutköy boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Başakşehir poliüretan çıta ustası olarak hizmetinizdeyiz.

Duvar Çıta Ustası Hizmet Bölgeleri

Hizmet bölgelerimiz aşağıda listelenmektedir.

Avrupa Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Arnavutköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Avcılar Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bağcılar Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bahçelievler  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bakırköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Başakşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bahçeşehir  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Bayrampaşa Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beşiktaş Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beylikdüzü  Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beyoğlu Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Büyükçekmece Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Çatalca Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Eyüpsultan Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Esenler Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Esenyurt Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Fatih Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Gaziosmanpaşa Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Güngören Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kâğıthane Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Küçükçekmece Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sarıyer Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Silivri Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sultangazi Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Şişli Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Zeytinburnu Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Anadolu Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Ataşehir Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Beykoz Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Çekmeköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kartal Boyacı Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Kadıköy Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Maltepe Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Pendik Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sancaktepe Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Sultanbeyli Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Şile Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Tuzla Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Ümraniye Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Üsküdar Poliüretan Duvar Çıta Ustası

 

“Başakşehir Poliüretan Çıta Ustası” üzerine bir yorum

 1. Başakşehir duvar çıtalama ustası ekibine teşekkürler. Uygun fiyat kaliteli ve hızlı işlem. Üstelik tertemiz şekilde teslimat. Duvar çıta ustası arıyorsanız kaçırmayın derim

  Cevapla

Yorum yapın

Call Now ButtonTıkla ve ARA
SEO danışmanı