Bayrampaşa Duvar Çıtalama

Yazıyı Paylaş

Bayrampaşa duvar çıtalama ustası on yıllık boya badana ve inşaat sektöründeki tecrübelerimize yeni bir hizmet daha ekledik. Siz değerli müşterilerimiz için artık garantili bir şekilde duvar çıtalama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti polimer, poliüretan çıta ile yapıyoruz. Bayrampaşa boya badana hizmetleri verirken siz değerli müşterilerimizden destek ve ilham alarak bu yolda yürüyoruz.  Aldığımız  bu destekle güçlendik ekibimizi geliştirdik. Poliüretan çıta, stecil, İtalyan boya, geometrik boyama, kumlu boya gibi birçok dekoratif çalışmayı hizmetinize sunuyoruz. Aşağıdaki fotoğraflarda poliüretan çıta hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Başakşehir Poliüretan Çıta Ustası

Bayrampaşa duvar çıtalama ustası olarak %100 müşteri memnuniyeti ile müşteriye güven veriyoruz. Nasıl mı? Kaliteli malzeme, profesyonel usta, önce hizmet veriyor müşteri onayladıktan sonra ücret alıyoruz. Profesyonel boya olarak müşteri odaklı garantili hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin yorumlarını YouTube sayfamızda video olarak izleyebilir veya sosyal medya ve web sayfasından okuyabilirsiniz.

Poliüretan çıta

Poliüretan Çıta Nedir?

Poliüretan çıta hakkında tüm sorularınızın cevabını ayrıntılı okumak için ”poliüretan çıta” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Poliüretan çıta stronpiyer veya strafor köpüğü değildir. Yarı esnek ve darbelere karşı dayanıklı, ahşap görünümlü, astar boya uygulandıktan sonra boyanabilir bir maddedir. Farklı şekil ve özelikte olup dekoratif kullanımı özgün fikirlerinize bağlıdır. Duvar çıtalama, tavan çıtalama, ahşap çıtalama ve kapı çıtalama için kullanılabilir dekoratif yapıdadır.

Başakşehir Duvar Çıta Ustası Hizmet Anlayışı

Bayrampaşa duvar çıtalama ustası olarak hizmetlerimiz ücretsiz keşif eşliğinde başlar, anlaştığımız gün sabah işi başlatıp öğleden sonra tamamlıyoruz. Poliüretan çıta boyama hariç kısa sürdüğünden işlem bir günde tamamlanır. Çalışmalarımızı fotoğraf galerimizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve videolarımızdan görebilirsiniz.

Poliüretan Çıta Fiyatı Nedir?

Kaliteli malzeme kullanma ilkesine sahip olan Bayrampaşa duvar çıtalama işleriniz için çıta temine etme kararını size bırakıyoruz. Dilerseniz malzeme dahil 30-40 TL arası bir fiyatla yapalım. Dilerseniz işçilik metre fiyatı alalım malzemeyi kendiniz tedarik ediniz. Poliüretan çıta fiyatı çeşit, desen ve uygulamaya göre değişebilmektedir.

İstanbul Poliüretan Duvar Çıta Ustası

Bizler İstanbul geneli duvar çıta hizmeti vermekteyiz. Ustalarımız on yıldan fazla tecrübelidir. Bizler önce hizmet sunuyoruz, sunduğumuz hizmet müşteri beğenisini aldıktan sonra ücretimizi alıyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. Arnavutköy boyacı ustası olarak yıllardır hizmet veriyorduk şimdi Bayrampaşa duvar çıtalama ustası olarak hizmetinizdeyiz.

duvar çıtalama
Duvar çıta uygulaması

Duvar Çıta Ustası Hizmet Bölgeleri

Hizmet bölgelerimiz aşağıda listelenmektedir. Hizmet almak ve soru sormak için 7/24 bizi arayabileceğiniz iletişim hattımız; 05511081885 . Bayrampaşa duvar çıtalama ustası olarak size garantili hizmeti sunuyoruz.

Avrupa Yakası Poliüretan Duvar Çıta Ustası
Arnavutköy Duvar Çıtalama
Avcılar Duvar Çıtalam
Bağcılar Duvar Çıtalama
Bahçelievler  Duvar Çıtalama
Bakırköy Duvar Çıtalama
Başakşehir Duvar Çıtalam
Bahçeşehir  Duvar Çıtalama
Bayrampaşa Duvar Çıtalama
Beşiktaş Duvar Çıtalama
Beylikdüzü  Duvar Çıtalama
Beyoğlu Duvar Çıtalama
Büyükçekmece Duvar Çıtalama
Çatalca Duvar Çıtalama
Eyüpsultan Duvar Çıtalama
Esenler Duvar Çıtalama
Esenyurt Duvar Çıtalama
Fatih Duvar Çıtalama
Gaziosmanpaşa Duvar Çıtalama
Güngören Duvar Çıtalama
Kâğıthane Duvar Çıtalama
Küçükçekmece Duvar Çıtalama
Sarıyer Duvar Çıtalama
Silivri Duvar Çıtalama
Sultangazi Duvar Çıtalama
Şişli Duvar Çıtalama
Zeytinburnu Duvar Çıtalama

 

“Bayrampaşa Duvar Çıtalama” üzerine bir yorum

  1. من خیلی راضی هستم Çok teşekkürler profesyonel boya. Duvar çıta işi çok güzel oldu. poliüretan çıta çok sağlam bir malzeme olduğu kadar çok dekoratif bir ürün. Ben memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTıkla ve ARA
SEO danışmanı