Beşiktaş Poliüretan Çıta Ustası

Yazıyı Paylaş

Beşiktaş poliüretan çıta ustası olarak sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Bizler 10 yıllık boyacılık geçmişiyle beraber yeni tanınan ve dekorasyonun gözdesi olan poliüretan ile de 3 yıllık bir ustalık geçmişimiz vardır.  Kaliteli malzemeden ödün vermeden ilkeli hizmet sunuyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti sağlama gayretiyle önce hizmet sonra ücret sloganıyla çalışıyoruz.

Bahçelievler boya badana

Beşiktaş poliüretan çıta ustası olarak biz poliüretan çıta ile aşağıdaki alanlarda dekor çalışması yapıyoruz.

  • Duvar poliüretan çıta uyulması
  • Tavan poliüretan çıta uygulaması
  • Kapı poliüretan çıta uygulaması
  • Mobilya poliüretan çıta uygulaması

Poliüretan Çıta Nedir?

Dekorasyonun yeni gözdelerinden olan poliüretan çıta ile süngersi stronpiyer asla karıştırılmamalıdır. Poliüretan ana malzemesi yapı taşlarının toz halinde güçlü yapıştırıcılarla katı şekil verilmesi ile elde edilir. stronpiyer gibi göçme, çizilme yapmaz. Kasıtlı ve güçlü darbe almadıkça bir şekil bozukluğu ortaya çıkarmaz. Katı ve yarı esnek olup basınca karşı dayanıklıdır. Sağlığa zararlı bir yönü yoktur, sprey astar uygulandıktan sonra kolayca boyanabilmektedir.

poliüretan çıta & duvar çıtalama

Dekoratif Poliüretan Çıta Uygulaması

Dekoratif amaçlı kullanımı özgür fikirlere bağlı olup, duvar, ahşap kapı mobilya ve tavanlarda kullanılabilmektedir. Şekilsel sınırlandırması yoktur. Özgün şekiller görmek için poliüretan çıta instagram sayfamıza tıklayınız. Birçok geometrik çizim yapmak mümkündür. Her türlü şekli sunabilir duvar çıta ustası hizmeti veriyoruz.

Duvar Çıta Uygulaması ve Duvar Çıta Fiyatları

poliüretan çıta fiyatları malzeme olarak uygun olup kısa sürdüğü için işçilik maliyeti de azdır. Biz ortalama malzeme dahil metre fiyatını 30/40 tl olarak belirliyoruz. Ancak seçilen desen ve malzemeye göre bu fiyat değişebilir. Fiyat almak için bizi 05511081885 numarasından arayınız.

Beşiktaş Poliüretan Duvar Çıta Ustası

Beşiktaş boya badana ustası olarak 10 yıllık tecrübemize poliüretan çıta hizmetini de ekledik. İstanbul geneli hizmet veren usta ekiplere sahibiz. İstanbul duvar çıta ustası olarak her yerde hizmetinize hazırız. Beşiktaş poliüretan çıta ustası olarak bizi arayın aklınızda ne soru varsa sorun. 7/24 çekinmeden 05511081885 numaralı hat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapın

Call Now ButtonTıkla ve ARA
SEO danışmanı