Beylikdüzü Parke Ustası

Beylikdüzü Parke Ustası

Beylikdüzü parke ustası arıyorsanız kaliteli çalışmaları ile dikkat çeken firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Laminant, lamine, masif gibi farklı parke çeşitlerini yaşam alanlarınıza uygularız. Firma olarak parke döşeme konusunda her zaman ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarız.

Parkeler ev ve ofis gibi alanların vazgeçilmezleri arasında yer alır. İnsan sağlığı ve konfor bakımından parke seçiminde dikkatli olmak son derece önemlidir. Alanında uzman ustalarımız tüm parke çeşitlerini yaşam alanlarınıza uygular. Parke işlerinizi , firma olarak parke düşündüğünüz alanlarda ücretsiz keşif işlemlerini gerçekleştiririz.

Parke Döşeme Hizmetleri

Parke döşeme, ahşap ya da bazen taş döşeme gibi bir görünüm elde etmek amacıyla tasarlanan sunta levhadan yapılan zemin kaplamalarına verilen isimdir. Ev ve iş yeri başta olmak üzere çeşitli mekanlarda kullanım kolaylığı sağlama özelliği bulunur. Bunun yanında son derece şık bir görünümü vardır. Bu ürünler malzemelerine ve üretim şekillerine göre farklılık gösterirler. Laminat parke, lamine parke ve masif parke çeşitleri bulunur. Beylikdüzü parke ustası firmamız tüm parke çeşitlerinin en iyi şekilde döşemesini gerçekleştirir.

Masif parke ısı yalıtımları açısından oldukça başarılıdır. Tek katmanlı ve tek tip ağaçtan üretilirler. Masif parkeler homojen yapıları ile dikkat çeker. Masif parkeler uzun ömürlü olmaları ile de dikkat çeken ürünlerdir.

Lamine parkeler çoğunlukla 3 katmandan meydana gelir. Ahşap katmanların üst üste gelmesi ile elde edilen ürünlerdir. Bu parkeler tamamen doğal yapıları ile dikkat çekerler. Lamine parkeler cilalanmış ve yağlanmış ürünler olduklarından kullanıma hazırdırlar. Lamine parkeler uzun ömürlü olmaları ile dikkat çeker.

Laminat Parke Döşeme Hizmetleri

Parke kullanımı günümüzde her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Beylikdüzü parke ustası hizmet vereni firmamız her zaman kaliteli hizmetler sunar. Bu ürünler görüntü ve ısı yalıtımı bakımından fayansa oranla çok daha avantajlı ürünlerdir. Bunun yanı sıra oldukça şık bir görünümleri vardır. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda zemin kaplaması olarak rahatlıkla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İşinde uzman olan ustalarımız her model parkenin döşemesini gerçekleştirir.

Laminat parkeleri zevkinize ve mobilyalarınıza uygun bir şekilde seçebilirsiniz. Ustalarımız sorunsuz bir şekilde ve kaliteli işçilikle parkelerin döşemesini sağlayacaktır. Beylikdüzü boyacı ustası ,Ev ya da iş yeri gibi alanlarda parke döşemesi hizmeti almak için firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir.

Parke, yıllardır çeşitli alanlarda dekorasyon için zemine döşenen ve sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Ekiplerimiz parke döşemeden önce zeminde herhangi bir kusur olup olmadığını kontrol eder. Eğer zeminde tümsek ya da çukurluk gibi sorunlar varsa bunların giderilmesi sağlanır. Bunlar düzeltilmezse parkelerde esneme gibi durumlar söz konusu olur. Beylikdüzü parke ustası olarak öncelikle zemine şilte sererek işlemlere başlarız.

Ustalarımız parke altlığı sererek titiz bir şekilde parke döşeme işlemlerini gerçekleştirir. Kapı eşiklerine çıta, duvar kenarlarına süpürgelik montajı uygulamalarını gerçekleştiririz. Parke döşeme hizmetlerimizde kafanıza takılan veya yapılmasını istediğiniz tüm soru ve önerilerinizi ustalarımız ile paylaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Parke Döşeme Ustası

Parke döşeme firması olarak fiyatlarımız son derece uygundur. Kaliteli işçilik odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürürüz. Parke döşeme işlemleriniz için gözünüz kapalı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü parke ustası ekiplerimiz yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile çalışmalarını sürdürdüğünden herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ücretsiz keşif işlemlerimizden sonra evinizin ya da iş yerinizin parkelerini yaparız.

Parke döşeme hizmetlerimizin süreleri işlemin uygulanacağı alanların büyüklüklerine ve metrekaresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Uygulamanın yapılacağı alana bağlı olarak maksimum 1 ya da 2 gün içerisinde işlemler biter. Parke montaj ustalarımız çalışmalarını titizlikle sürdürerek kaliteli işçilik sunarlar. Parke döşeme konusunda firmamızla iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Firma olarak laminat parke, masif parke, derzli parke, lamine parke, ahşap parke gibi döşeme işlemlerine çözümler üretiriz. Parke döşeme konusu uzmanlık gerektiren bir iştir. Parke döşeme hizmetlerine başlamadan önce ekiplerimiz mekânda hazırlık yapar. Parke döşeme işlemlerine başlamadan önce ekiplerimiz şu konulara dikkat eder.

  • Parkenin döşeneceği zeminin sıcaklığı 15 dereceden düşük olmamalıdır.
  • Parkeler döşenmeden önce su sistemlerinin kontrol edilmesi gerekir. Sızıntı olup olmadığının kontrolleri oldukça önemli bir konudur.
  • Parke zeminlerinin nem dengelerinin korunması açısından pencere camı ve kar ayakkabısı takmak gerekir.
  • Diğer bütün tadilat işlemlerinin parke döşeme işlemlerinden önce gerçekleştirilmesi gerekir.
  • Masif parke döşeme işlemlerinde odanın uzunluğuna paralel olarak döşeme işlemlerini gerçekleştiririz.
  • Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcı kullanımı oldukça önemli bir konudur. Özellikle solvent ve su bazlı yapıştırıcı kullanımlarından kaçınmak gerekir.
  • Döşeme işleminin ardından şap cila işlemi için yaklaşık 2 hafta beklemek gerekir.
  • Döşeme esnasında parsellerin şişmemesi açısından parke ve duvar arasında 1,5-2 cm boşluk bırakırız.

Beylikdüzü Parke Ustası

Beylikdüzü parke ustası olarak yılların vermiş olduğu tecrübelerimizle müşterilerimize her türlü parke döşeme işlemi sunarız. Firma olarak kaliteli ve temiz işçiliğimizin yanında fiyatlarımız da son derece uygundur. İstanbul’un her yerinde müşterilerimize parke döşeme hizmetleri veririz. Her türlü parke değişimi, sıfırdan parke döşeme, süpürgelik değişimi, parke yenileme, şilte ya da strafor üzerine parke döşeme, parke montaj ve tamiri konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Laminat parke fiyatları modellerine ve kalitelerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Almış olduğunuz parkelerin montaj işlemi için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız çalışmalarını oldukça kısa sürelerde ve sorunsuz bir şekilde tamamlayacaktır. Hata payını en aza indirerek zemine döşenen parkelerin düzgün olmasını sağlarız. Sunmuş olduğumuz kaliteli işçilik ile parkelerinizi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her türlü parke döşeme işlerinizi uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde yaptırmak için bizi aramanız yeterlidir.

Call Now ButtonARA