Avcılar Parke Ustası

Avcılar parke ustası olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmetleri sunarız. Masif, laminant, lamine gibi farklı parkeler yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Firmamız her türlü parkenin kolayca ve kaliteli bir şekilde döşenmesi adına çalışmalarını sürdürür. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak en iyi çözümleri sunarız.

Parke kullanımı ofis ve ev gibi alanlarda son derece yaygındır. İnsan sağlığı ve konfor bakımından parke seçimlerinde kişilerin dikkatli olması önemli bir konudur. Tecrübeli ustalarımız farklı parke çeşitlerini her zaman yaşam alanlarına uygular. Ekiplerimiz parke yaptırmayı düşündüğünüz alanlarda öncelikle ücretsiz keşif işlemlerini gerçekleştirecektir.

Parke Döşeme Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parkeler, ahşap ya da taş görünüm elde etmek için sıklıkla kullanılan sunta levhalardan hazırlanan zemin kaplamalardır. Ev ve iş yerleri başta olmak üzere pek çok farklı mekana rahatlıkla uygulanabilir. Son derece şık görünümlerinin olmasının yanında parkeler üretim şekillerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Parkelerin en çok tercih edilenleri masif parke, lamine parke ve laminat parkedir. Avcılar parke ustası olarak tüm parkelerin en iyi ve kaliteli bir şekilde montajını sağlarız. Bunun yanında ustalarımız titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünden çevrenin kirlenmesi gibi durumlar söz konusu olmaz.

Masif parke ısı yalıtımı özelliği ile günümüzde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu parke çeşitleri çoğunlukla tek katmanlı ve tek tip ağaçlardan imal edilirler. Bunun yanında masif parkelerin homojen görünümleri yapıları da bulunur. Lamine parkeler 3 katmanlı yapıları ile dikkat çekerler. Bunlar ahşap katmanların üst üste gelmesi ile üretilir. Lamine parkelerin tamamen doğal bir yapıları vardır. Cilalanmış ve yağlanmış yapıları ile kullanıma hazır ürünlerdir. Uzun ömürlü oldukları için günümüzde sık sık kullanılan ürünler arasında yer alır.

Laminat Parke Döşeme Nasıl Gerçekleştirilir?

Parke kullanımı özellikle son zamanlarda oldukça yaygın bir hal almıştır. Avcılar parke ustası firmamız bukonuda her zaman sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile tanınır. Parkeler görüntü ve ısı yalıtımı açısından fayanslara oranla oldukça avantajlı olmaları ile dikkat çekerler. Bu nedenle çeşitli alanlarda zemin kaplaması olarak rahatlıkla kullanılabilme özellikleri bulunur. Alanında son derece uzman olan ekiplerimiz çeşitli model parkelerin döşemelerini en iyi şekillerde gerçekleştirir.

Avcılar boyacı ustası , Laminat parkelerin pek çok farklı modeli olduğundan zevkinize uygun olanları rahatlıkla seçmeniz mümkündür. Ustalarımız sorunsuz şekilde ve en iyi işçiliklerle parkelerin döşenmesi ile ilgili hizmetlerini sunarlar. Ev ve iş yerinizde parke döşeme hizmetine ihtiyacınız varsa bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Parke zemin kaplamaları, yıllardır pek çok farklı alanda dekorasyon amacıyla kullanılan ürünlerdir. Ustalarımız parke kaplama işlemlerinde öncelikle zeminin kontrollerini gerçekleştirir. Zeminde tümsek ya da çukur gibi bir durum söz konusu ise bu sorunları giderilmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Avcılar parke ustası olarak ilk önce zeminlere şilte sererek uygulamalara başlarız.

Ekiplerimiz parke altlığı serme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra titizlikle parke döşeme işlemlerini gerçekleştirmek adına çalışmalarını sürdürür. Kapı eşiklerine çıta ile duvar kenarlarına süpürgelik montajı uygulamalarını da sağlarız. Parke döşeme hizmetleri konusunda aklınıza takılan tüm soru ve önerileri ustalarımız ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Avcılar Parke Döşeme Ustası Hizmetleri

Parke döşeme konusunda firmamız oldukça uygun fiyatlıdır. Kaliteli işçilikle tüm çalışmalarımızı sürdürürüz. Parke döşeme ile ilgili konularda ustalarımız titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünden firmamıza güvenebilirsiniz. Avcılar parke ustası olarak yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile çalıştığımız için bu süreçte herhangi bir problem yaşamazsınız. Ücretsiz keşif işlemleri sonrasında ev ve iş yerlerinin parkelerinin en iyi şekilde döşemesini sağlarız.

Parke döşeme hizmet süreleri işlemlerin uygulanacağı alanların metrekaresine ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterir. Uygulamaların gerçekleştirileceği alanlara bağlı olarak 1-2 gün gibi kısa sürelerde işlemleri tamamlarız. Parke montaj ekiplerimiz en iyi şekilde çalışmalarını sürdürerek kaliteli işçilik sağlar. Parke döşeme konusunda bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan soruları rahatlıkla sorabilirsiniz.

Firmamız masif parke, lamine parke, laminat parke, ahşap parke gibi döşeme işlemlerine çözümler üretmesi ile dikkat çeker. Parke döşeme uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan bu uygulamaları alanında uzman kişilerin yapması oldukça önemlidir. Parke döşeme aşamasında dikkat edilmesi gereken çeşitli konular bulunur. Bunlar;

  • Parke döşeme uygulamalarında parsellerin şişmemesi adına duvarla arasında 1,5-2 cm kadar boşluk bırakılması gerekir.
  • Parkelerin döşenecekleri yerlerin sıcaklıklarının 15 derecenin altında olmamasına özen gösterilmelidir.
  • Parke döşeme uygulamalarından sonra şap cila işleminin yapılması için 2 haftalık bir sürenin geçmesi gerekir.
  • Parkelerin döşeme işlemleri yapılmadan önce su sistemlerinin kontrolleri sağlanmalıdır. Sızıntı olup olmadığı ile ilgili gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi gerekir.
  • Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcı kullanımlarına dikkat edilmelidir. Solvent ve su bazlı yapıştırıcı kullanımlarından kaçınılmalıdır.
  • Parke zeminlerinde nem dengelerinin korunması için kar ayakkabısı ile pencere camı takmak önemli bir konudur.
  • Masif parkeler döşenirken odanın uzunluğuna paralel olacak şekilde döşeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi son derece önemli bir konudur.
  • Bütün tadilat işlemlerinin parke döşeme işlemi gerçekleştirilmeden önce yapılmasına özen gösterilmesi önemlidir.

Avcılar Parke Döşeme Hizmetleri

Avcılar parke ustası ekiplerimiz yılların verdiği tecrübeler ile müşterilere her türlü parke döşeme hizmetini sunar. Firmamız kaliteli ve temiz bir işçilik sunmasının yanında uygun fiyatlı olması ile de dikkat çeker. Firmamız İstanbul’un her bölgesinde parke döşeme hizmetleri verir.

Süpürgelik değişimi, sıfırdan parke döşeme, parke değişimi, şilte veya strafor üzerine parke döşeme, parke yenileme, parke montaj ve tamir işlemleri konusunda dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Parkelerin fiyatları kalitelerine ve modellerine göre değişiklik gösterir. Alanında uzman ustalarımız çalışmalarını oldukça kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlar.

Call Now ButtonARA