Bahçelievler Parke Ustası

Bahçelievler parke ustası olarak parke döşeme işlerini kaliteli ve titiz bir şekilde gerçekleştiririz. Parkelerin yaşam alanlarının genel görünümünde etkisi son derece büyüktür. Döşeme esnasında ve sonrasında çeşitli konularda dikkatli olmak oldukça önemlidir. Parkeler; lamine, laminant ve masif olarak çeşitlilik gösterir. Renk ve doku bakımından beğendiğiniz parkeleri kullanacağınız alanların metrekarelerine uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

Parke döşeme ustası olarak alanında uzman olan kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Uzun yıllardır tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi parke döşeme hizmetlerini sunarız. İstanbul’da parke döşeme ustası ihtiyacınız olduğunda firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firma olarak parke döşeme işlerinin gerçekleştirildiği alanlarda ücretsiz keşif sağlarız.

Parkeci ustası olarak gelen talepler doğrultusunda vereceğimiz hizmetlerin her aşamasını planlı bir şekilde gerçekleştiririz. Bu sayede vermiş olduğumuz parke döşeme hizmetlerinde sıfır hata ile çalışmalarımızı tamamlarız. Seçeceğiniz parke modelleri konusunda ikilem yaşıyorsanız bizimle iletişim kurmanız halinde ustalarımız sizlere parke seçme konusunda da yardımcı olurlar.

Bahçelievler Parke Döşeme Firması

Parke kullanımı günümüzde her geçen gün çok daha fazla olmaktadır. Bu ürünler kullanıldıkları alanlarda hem görüntü hem de ısı yalıtımı bakımından fayanslara göre oldukça güzel bir görünüme sahiptir. İstanbul genelinde evinizde ya da iş yerinizde zemin kaplaması olarak parke seçmeniz durumunda Bahçelievler parke ustası ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımız sorunsuz kaliteli işçilik anlayışları ile ev ve iş yeri gibi alanlarda parke döşeme hizmetleri verir.

Parkeler yıllardır yaşam alanlarında dekorasyon amacıyla zemine döşenen ve sıklıkla tercih edilen malzemeler arasında yer alır. Parke döşeme işlemlerinin deneyimli ve alanında uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemli bir konudur. Ekiplerimiz parke döşeme işlemlerine geçmeden önce zeminlerde herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ederler. Zeminde çukurluk ya da tümsek gibi problemler varsa bunların düzeltilmemesi halinde parkede esneme gibi istenmeyen sorunlar meydana gelebilir.

Ekiplerimiz öncelikle şilte sererek işlemleri gerçekleştirir. Ardından parke altlığı serme işleminden sonra parke döşeme işlemlerine başlarız. Parkelerin döşenmesinin tamamlanmasından sonra duvar kenarların süpürgelik ve kapı eşiklerine de çıta uygulamaları sağlarız. Parke döşemesi sırasında aklınıza takılan bütün soruları ekiplerimize sorabilirsiniz.

Kaliteli Parke Döşeme Ustası Hizmetleri

Bahçelievler parke ustası olarak uygun fiyatlı ve kaliteli işçilik odaklı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. İstanbul genelinde parke döşeme hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif avantajlarımız ile yaşam alanlarınızın parkelerini kaliteli bir şekilde yaparız.

Ev ya da iş yeri gibi alanlarda parkelerin bitme süreleri yapılacak alanların büyüklüklerine ve metrekaresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak deneyimli ustalarımız birkaç gün gibi bir sürede parke montajlarını tamamlayacaktır. Parke döşeme ustalarımız ile iletişime geçerek aklınıza takıla tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Bahçelievler boyacı ustası , Ustalarımız parke döşeme işlemlerinde kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilikle çalışmalarını sürdürür. Kalite odaklı çalışmalarımızın yanında fiyatlarımız da oldukça uygundur.

Parke fiyatları tercih edilen modellere ve parkelerin kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Zevkinize uygun olan modeller arasından dilediğinizi seçtikten sonra ustalarımız parke döşeme işlemlerini kısa sürelerde tamamlayacaktır. Tecrübeli ustalarımız ile sorunsuz hizmet sağladığımızdan her zaman hata payını en aza indiririz. Vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda parkeleriniz son derece düzgün ve sorunsuz olacaktır. Bahçelievler parke ustası firmamız parke modelleri ve fiyatları ile ilgili müşterilerimize her türlü desteği sunar.

Parke Döşeme Çeşitleri ve Özellikleri

Parke döşeme ürünleri farklı çeşitleri ve özellikleri ile dikkat çeker. Lamine parkeler doğal ağaç malzemelerden imal edilmiştir. Bu ürünler üç katmandan meydana gelir. Ahşap tabakalar dik olacak şekilde sıcak pres altında tutkal yardımıyla birbirlerine yapıştırılırlar. Bundan sonra nitelikli ağaç ile ince bir kaplama uygulanır. Lamine parke ile laminant parke arasındaki en önemli fark lamine parkelerde aradaki malzemenin ahşap olmasıdır. Laminant parkelerde ise genellikle MDF malzemeler tercih edilir. Lamine parkeler sağlıklı dekoratif ve ergonomik olmaları ile dikkat çekerler. Çok fazla nem ve su alsalar bile kabarma gibi istenmeyen durumlar söz konusu olmayacaktır. Bu parkeler döşendikten sonra cilalamaya gerek duyulmaz.

Masif parke yapımlarında ceviz, meşe, gürgen, kayın akçaağaç, dişbudak, gül ağacı gibi farklı sert ağaçlar tercih edilir. Bu parkelerin katmansız ve homojen bir yapısı bulunur. Uygun kalitelerde ve iyi bir şekilde kurutulmuş olan 16-20 mm kalınlıklarda ince şeritlerin kesilmesi ile elde edilirler. Masif parkelerin yüzeye yapıştırılmasında tutkal kullanımı son derece önemlidir. Diğer parke döşemeleri ile kıyaslandığında daha pahalı olsa da kalıcı ve sağlıklı olma özelliği bulunur. Bu parkeler estetik görünümleri ile dikkat çekerler. Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı özellikleri de bulunur. Bahçelievler parke ustası olarak her türlü parke çeşidinin montajını gerçekleştiririz.

Laminant parkeler farklı renk ve desenlerde basılmış olan kağıda reçine emdirilmesi ile elde edilen zemin kaplama ürünleridir. Laminant parkeler doğal malzemeler değildirler. MDF ya da HDF gibi farklı malzemelerden imal edilirler. Bu parkelerde çizilme ya da ezilme gibi sorunlar meydana gelmez. Darbelere dayanıklı ve leke tutmaz özellikleri bulunur. Laminant parkelerin temizlikleri de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu parkelerde cila ya da sistre işlemlerine gerek duyulmaz. Ekonomik olmasının yanında uygulaması da oldukça kolaydır. Bu nedenle yaygın olarak tercih edilen parke çeşitlerinden biridir.

Parkelerin farklı renk ve doku seçenekleri bulunur. Özellikle lamine ve laminant parkeler günümüzde daha sık kullanılır. Onarım imkanları, dayanıklılıkları, fiyatları, kullanım süreleri parke seçimlerini etkileyen kriterler arasında yer alır. Parkeler yerden ısıtmalı zeminlerde de rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bahçelievler parke ustası olarak profesyonel ekiplerimizle parke montajını sağlarız.

Call Now ButtonARA