Bakırköy Parke Ustası

Bakırköy parke ustası olarak her zaman siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetlerimizi sunarız. Evin genel görünümünde son derece etkili olan parkelerin döşemesi esnasında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken çeşitli konular bulunur. Parkeler, lamine, masif, laminant gibi farlı çeşitlere sahiptir. Renk ve dokusuna karar verdiğiniz parkeleri kullanacağınız alanların metrekaresine uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

Firma olarak İstanbul’un tamamında parke döşeme hizmetleri sağlarız. Ekiplerimiz son derece temiz ve hızlı şekillerde parke montaj işlemlerini gerçekleştirir. Firma olarak ev, işyeri, ofis gibi alanlarda parke döşeme işlemlerini gerçekleştiririz. Uygun fiyat garantimiz ile sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunarız.

Bakırköy Parke Döşeme Ustası

Bakırköy parke ustası ekiplerimiz İstanbul’un bütün ilçelerinde kaliteli hizmetler sunar. Derzli parke, ahşap parke, lamine parke, laminant parke, masif parke gibi farklı parke çeşitleri ile ilgili çözümler üretiriz. Parke döşeme işlemleri uzmanlık isteyen konulardır. Parke döşeme ustası ekiplerimiz bu işlemlere başlamadan önce hazırlıkları gerçekleştirir. Ustalarımızın parke döşemeye başlamadan önce gerçekleştirmiş oldukları işlemler şu şekildedir;

  • Parke döşeme işlemleri öncesi parsellerin ortam nemine alışması bakımından döşemenin gerçekleştirildiği alanda en az iki gün koli içerisinde beklemesi gerekir.
  • Parke döşeme işlemleri öncesinde su sistemleri kontrol edilerek herhangi bir sızıntı durumu olmadığından emin olmak gerekir.
  • Yaşam alanındaki tadilatların tamamının parke döşeme işlemlerinden önce tamamlanması önemlidir.
  • Parke montaj işlemlerinin uygulanacağı alanlarda zemin sıcaklıkları 15 dereceden daha az olmamalıdır.
  • Döşeme sırasında parsellerde şişme problemlerinin yaşanmaması için parke ve duvar arasında 1,5-2 cm kadar bir boşluk bırakılmalıdır.
  • Masif parkelerin montajı işlemlerinde poliüretan yapıştırıcı kullanımlarına dikkat etmek gerekir. Solvent bazlı ya da su bazlı olan yapıştırıcılardan uzak durmak son derece önemlidir.
  • Döşeme işlemlerinin ardından şap cila işlemlerine geçilmeden önce iki hafta kadar beklemek önemlidir.
  • Masif parkelerin döşeme işlemlerinin odanın uzunluklarına paralel olacak şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile her türlü parke döşeme işlemlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiririz. Temiz işçilik ve uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız Bakırköy parke ustası ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Laminant Parke Ustası

Parke kullanımı günümüzde her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu ürünler hem görüntü hem de ısı yalıtımı bakımından fayanslara nazaran çok daha güzel göründüğünden parkeler daha çok tercih edilir. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda zemin kaplaması olarak parke kullanımı oldukça yaygındır. Kullanacağınız parkeleri zevkinize göre seçtikten sonra Bakırköy parke ustası ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Parke uzun yıllardır ev ve iş yeri gibi alanlarda dekorasyon amacıyla zeminlere döşenen ürünlerdir. Parke döşeme işlemlerinin deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemli bir konudur. Bakırköy boyacı ustası ,Parke döşeme işlemlerinden önce ilk olarak zeminlerde herhangi bir hata durumu, tümsek ve çukurluk sorunları aranır. Bu sorunların düzeltilmemesi halinde parkelerde esneme gibi istenmeyen problemler meydana gelebilir.

Parke ustalarımız ilk önce zemine şilte serme işlemini gerçekleştirirler. Ardından parke altlığı serilerek titiz bir şekilde parke döşeme uygulamaları gerçekleştirilir. Parkeler döşendikten sonra kapı eşiklerine çıta ve duvar kenarlarına da süpürgelik montajlarını yaparız. Parkeler döşenirken kafanıza takılan veya yapılmasını istediğiniz işlemlerle ilgili soru ve önerilerinizi çekinmeden ekiplerimize yöneltebilirsiniz.

Bakırköy Parke Döşeme Ustası Hizmetleri

Bakırköy parke ustası firmamız kaliteli işçilik ve uygun fiyatlı hizmetleri ile her zaman en iyi çalışmaları sunar. İstanbul genelinde her türlü parke döşeme hizmeti için firmalarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz gerekli olması halinde adresinize kadar gelerek ücretsiz keşif imkanları ile ev ve iş yerlerinde parkelerin yapım aşamalarını tamamlar. Kaliteli malzemeler ve işçilik ile çalıştığımız içi parkelerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ev ya da iş yeri gibi alanlarda parkelerin bitme zamanları işlemin yapılacağı alanların metrekaresine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Ustalarımız çoğunlukla birkaç gün gibi kısa sürelerde bu işlemleri tamamlar. Parke montaj ustalarımız titizlikle çalışmalarını sürdürdüğü için kaliteli işçilik sunarlar. Firmamız ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları rahatlıkla sorabilirsiniz.

Ekiplerimiz parke döşeme işlemlerini kısa sürede tamamlayarak evlerinizi size teslim edecektir. Kalite odaklı çalışmalarını sürdüren ustalarımız parke montaj işlemlerini güvenli bir şekilde yapmaya hazırdır. Parke fiyatları ürünlerin modellerine ve kalitelerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Tercih ettiğiniz parkelerin döşeme işlemleri için dilediğiniz zaman servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ustalarımız titiz bir şekilde çalışarak hata payını sıfıra indirir. Bakırköy parke ustası olarak parke modelleri ve fiyatları ile ilgili her türlü yardımı ve desteği sağlarız.

Bakırköy Parke Döşeme Uygulamaları

Parkeler yer döşemelerinde kullanılan malzemelerden biridir. Bu ürünler doğal ve sağlıklı olduklarından parke döşeme yapı işlerinde sık sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu ürünlerin doğal gözenekleri bulunduğu için nefes alma özelliğine sahiptir. Bakım ve onarım işlemleri son derece kolaydır. Cila ve sistre uygulamaları rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Parke zemin döşemelerinde zemini pürüzsüz olması çokça dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Bakırköy parke ustası ekiplerimiz bu konuda dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Döşemelerin sert olmalarının engellenmesi için alt kısımlarına şilte yerleştirilmesi önemli bir konudur. Döşeme işlemlerinin bitmesinin ardından duvar kenarlarının da şık bir görünüme sahip olması adına en dip kısımlara süpürgelik montajı gerçekleştirilir.

Parkelerin farklı renk ve doku seçenekleri vardır. Çevreci ve ekonomik olmaları nedeniyle lamine, laminant ve masif parkeler sıklıkla tercih edilir. Fiyatı, dayanıklılığı, onarım imkanları, insan sağlığına etkileri, kullanım süreleri de parke seçimlerini etkileyen konular arasında yer alır.

Call Now ButtonARA