Taksim Boyacı Ustası

Taksim boyacı ustası olarak, güzel İstanbul’umuzun tarihi ve önemli bölgelerinden bir tanesi olan Taksim’de, siz değerli müşterilerimize, en kaliteli boya hizmetini sunmak için varız. Her yanıyla tarih kokan Taksim’de, sizler de bu tarihi ortama, kaliteli boyamalarınızla ayak uydurmak istemez misiniz?

Hizmet verdiğimiz Taksim bölgesinin önemli konumu, göz önünde olması ve sık ziyaret edilen bir yer olması sebebiyle yaptıracağınız dış boyamalar size, Taksim’in tarihi ve hareketli ambiyansını yakalama fırsatı verirken iç boyatmalar size, yaşadığınız çevreden aldığınız keyfi arttırma şansı sunacaktır. Bu nasıl olacak derseniz tabii ki Taksim boyacı ustası farkıyla. Tecrübeli ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla bütün boyama işlerinize talip olan bizler size kısaca kendimizden bahsetmek istiyoruz.

 

Taksim Boya Ustası Neler Yapar?

Taksim boyacı ustası ekibi olarak, talibi olduğumuz tüm boyama işlemleriniz için kullandığımız boya kalitesini her zaman sektör ortalaması üzerinde tutmaya çalışıyor ve kalitesiz boyalarla sizlere uzun vadede yeni sorunlar çıkarmıyoruz.

Bizler, her daim yaptığımız işi bilen ve arkasında duran bir ekip olarak, işçiliğimizden kaynaklanabilecek her türlü eksikliği ve hatayı, ücretsiz bir şekilde giderme garantisi veriyoruz.

Tercih ettiğimiz kaliteli saten boyaları, 2-3 kat ve hatta yerine göre 4 kat uygulayarak kaliteli ve sağlam bir iş ortaya koyuyoruz.

Fazlasıyla nemli olan güzide şehrimiz İstanbul için işinizi görecek ve sizleri mağdur etmeyecek olan anti küf ve antibakteriyel boyaları tercih ederek sağlıklı bir oturum teklif ediyoruz. En önemli icraatlarımızdan biri, aldığımız işi sizlere 1 günde bitirme garantisi veriyoruz.

 

Taksim boyacı ustası olarak, bu kaliteli işimizi önce bitiriyor ve daha sonra paramızı talep ediyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimiz ile işi tekrardan bir gözden geçirme fırsatımız olmuş oluyor.

Tecrübeli ekibimiz sayesinde boyanacak alanı endişe etmenize gerek kalmıyor. Çünkü bizler, dekorasyon amaçlı eşyalardan tutun da prizlere ve zemine kadar her alanı korumak için gerekli tedbirleri alıyoruz.

 

Sizlere ihtiyacından çok malzeme aldırıp iş sonunda bunları kendine alan iş sahipleri ile karıştırılmamayı yeğleriz. Çünkü bizler iş sonunda, eğer parasını siz ödediyseniz, kalan boyaları hakkınız olarak yine sizlere teslim ediyoruz.

İşini bilen ve yıllarını bu sektöre vermiş bir ekip olarak, evinizin konumu, şehrimizin fiziki şartları göz önüne alınarak gerekli boya tercihlerinde bulunarak yaptırdığınız işin sağlıklı olmasına gayret ediyoruz.

 

 

Taksim Boya Ustasının Boya Tercihleri Neye Göre Değişiyor?

 

Taksim boyacı ustası olarak, işin sağlıklı ve kaliteli olması adına belli bir standart ve üzerinde boyalarla iş yaptığımızı zaten belirtmiştik. Gelin bunu biraz açalım..

Öncelikle yukarda bahsettiğimiz üzere bulunduğumuz şehrin iklimini baz alarak sizleri küflenmeden ve bakterilerden koruyacak boya önerilerinde bulunuyoruz. İstanbul’un fazlasıyla nemli olan iklimi yüzünden, eğer gerekli boyalar kullanılmazsa, boyalar tahmin edilenden daha kısa bir zaman içerisinde harap olabiliyor. Beylikdüzü boyacı ustası ,tabii ki burada boyamasını yapacağımız yapının geçmişi de bizim tercihlerimizde bazı roller oynamakta. Bunlar neler derseniz eğer, kısaca ondan da bahsedelim..

Taksim Boya Ustası Teknik Bilgisiyle Müşterisine Güven Veriyor

 

Taksim boyacı ustası ekibi olarak bizler, boyacılığı salt iş olarak değil adeta bir sanat olarak gördüğümüz için her geçen gün kendimize yeni bir şeyler katmanın peşindeyiz. Aldığımız işleri sadece yapalım ve para kazanalım olarak görmekten ziyade ‘’Biz bu işi en iyi nasıl yapar ve müşterilerimizi en çok nasıl mutlu ederiz?’’ sorusunun peşine düştüğümüz için kendimizi teknik anlamda da oldukça geliştirmiş bulunuyoruz ve hâlâ yeni bir şeyler öğrenmek için çabalıyoruz. Bu yolda öğrendiğimiz bazı teknik bilgilerden siz değerli müşterilerimize de, aynen yukarda değindiğimiz şekilde, bahsetmek isteriz..

 

Mesela boya neden soyulur hiç düşündünüz mü? Gelin size bu durumu biraz açalım…

Boyanın soyulması bize geçmişte uygulanan işlemler hakkında bazı bilgiler verir. Eğer geçmişte yapılan hatalı uygulamalar varsa bu zamanla boyaların soyulmasına yol açabilir. Peki nedir bu hatalar derseniz,

– Eğer ki müteahhit, işçilik masrafından kaçmak amacıyla, alçı yüzeyinde bulunan toz yüzey katmanına konsantre astarı uygulamaz ise bu durum sizlere, zaman içerisinde boya soyulması olarak geri dönecektir.

 

– Diyelim ki müteahhit işini iyi ve eksiksiz yaptı, o zaman boya soyulmaz mı? Yine de soyulabilir. Bunun nedeni ise teknik bilgiden yoksun veya kötü niyetli boyacı ve badanacı olabilir. Boyacı burada, kullanması gereken astarın en ucuzunu kullanırsa bu da ilerde olumsuz anlamda kendisini belli edecektir. Bunun dışında, bilgisi eksik boyacı, astara katılması gerekenden daha fazla su eklemesi yaparsa bu durum astarın incelmesine ve işlevsiz hale gelmesine yol açabilir. Yine boyacıların bilgi eksikliğinden ötürü, kimyasal bileşenleri farklı olan astarı sizin mekânlarınızda kullanarak ortaya kötü sonuçlar çıkarılabilir.

Kalitesi düşük, tutkal oranı az, tutuculuk oranı olmayan boyalar kullanılırsa yine soyulmalarla karşı karşıya kalacaksanız demektir.

Mekânın uzun süre kullanılamaması, yeterli hava alamaması yüzünden boya soyulmaları olabilir.

Toz tutan duvarda da astar kullanılmaması yine duvarın soyulmasına yol açabilir.

Ayrıca mevcut boyanın miadını doldurması sebebiyle boyalarda soyulmalar meydana gelebilir.

Tozlu bir bölgede oturuyorsanız astar sizin için çok çok önemli bir madde haline geliyor. Çünkü kirli bir duvara boya uygulanacağı zaman öncelikle duvara astar işlemi uygulanmalı ki boya duvarda tutunabilsin ve uzun ömürlü olabilsin.

Aynı Zamanda https://www.profesyonelboya.com/beylikduzu-boyaci-ustasi/

Peki, diyelim bu hata bir kere yapıldı ve soyulma durumuyla karşılaştık artık, ne yapmak lazım? Bunun maliyetli ve zahmetli bir çözümü olsa da halledilemeyecek bir durum değildir. Nasıl halledilecek derseniz de işte burda biz devreye giriyoruz.

Taksim boyacı ustası ekibi olarak bizler, soyulmayla karşı karşıya kalınan bir durumda bile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Duvarınız soyuldu mu? Hiç problem değil. Öncelikle soyulan yerler tamamen duvardan sökülür, soyulmayan yerlerin ise her tarafı tırtıklanarak tekrardan sırasıyla alçı, zımpara ve astar uygulaması yapılır. Bu işlem sonrası da 6-8 saatlik kuruma süresi de göz önünde bulundurularak en son boyama işlemi yapılır ve sizler kaliteli bir işi yaşama keyfine erişirsiniz. Taksim boyacı ustası ekibi olarak, tecrübeli ve ne yaptığını bilen kadromuz, kalite anlayışımız ve referanslarımız ile bütün boyama işlerinize talibiz. Bize ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

 

“Taksim Boyacı Ustası” üzerine bir yorum

  1. Merhaba Ben Efe Kıvanç
    Taksim boya badana işlerinizi gönül rahatlığı ile vereceğiniz boya ekibi profesyonel boya rakipsiz görüyorum. Temiz titiz bir çalışma, bir günde teslimat. sorunsuz bir iş oldu.
    Salon ve yatak odasında duvar çıta yaptırdım. Harika oldu. Benim bu profesyonel hizmete puanım, tam puandır.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonARA