Boyama Ev

Boyama Ev

Profesyonel bir şekilde boyama ev hizmeti sunan bir firma olarak, 7/24 yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Salondan banyolara kadar farklı boyama tekniklerimiz ve dekorasyonlarımız sayesinde sizlere çok iyi bir deneyim yaşatıyoruz. Evinize ya da ofisinize yepyeni bir hava katmak istiyorsanız firmamızdan profesyonel boya badana hizmeti temin edebilirsiniz. Kataloğumuzdan farklı renk seçeneklerini inceleyebilir, aklınıza gelen tonlarda yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Boyama Ev Hizmetinde Eşyalarınız Koruma Altında

Boyama ev konusunda uzman olan firmamız yaşam alanlarınızın her köşesinde farklı boya seçenekleri ile çalışma sergiliyoruz. Son derece profesyonel iç mekan çalışmalarımızda boyama esnasında tüm olumsuz durumları önleyerek titiz çalışma performansı gösteriyoruz. Eşyalarınızı da zarar görmemeleri adına en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Duvarlarınız veya tavanlarınız boyandıktan sonra sizlere tertemiz, dağılmamış ferah bir ortam bırakıyoruz. Kaliteli boyalar ile boyanmış yaşam alanlarınızda çarpıcı bir görünüm kazanmış oluyorsunuz.

Boyama işlemine geçmeden önce ustalarımız alanda gerekli keşfi gerçekleştirerek ayrıca özen gösterilmesi gereken alanlarında tespitini yapıyorlar. Duvarlarda çıkmayan lekeler mevcutsa, eski boya yeteri kadar kapatmadıysa gerekli tespitleri sağlayarak bu bölgelere ekstra özen gösteriyoruz. Astar ve boya uygulamalarımızı bir araya getirerek bu alanları kapatıyoruz ve çok daha muhteşem görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Böylece dalgasız ve pürüzsüz duvarlara sahip olmuş oluyorsunuz.

Farklı Boya Serileri ile Ev Boyama Hizmeti

Evinizi boyatmak istiyorsanız ancak endişeleriniz varsa boyama ev hizmeti sunan firmamızdan profesyonel hizmet alabilir ve bu endişelerinizi yok edebilirsiniz. Firmamızda hizmet sunan ekip son derece tecrübeli olmakla birlikte, gerekli iş eğitiminden de geçmişlerdir. Her biri işini ehli ile yapmakta bu nedenle kusursuz işçilik ortaya çıkarmaktadırlar. Kullanmış olduğumuz boyalar da son derece kalitelidir. Esenyurt boyacı ustası , Su bazlı, saten, silikon ve silinebilir duvar boyası hizmetlerimiz ile dilediğiniz hizmeti evinize getiriyoruz.

Duvarlarınızda pürüzsüz ve göz alıcı güzellikte bir görünüm elde etmek istiyorsanız tercih etmek istediğiniz firma tam olarak burası olmalı. Canlı renkleri le evinizi çok daha kullanışlı, ferah ve canlı hale getirmekteyiz. Tüm bu nedenlerden ötürü firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ev Boyama Hizmetinde Renk Tercihi Nasıl Yapılır?

Ev boyama hizmeti alırken, ev sahiplerinin en önemli kararlarından biri, evin hangi renkle boyanacağıdır. Renk seçimleri, evin görünümü ve hissi üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğu için doğru renk tercihi yapmak çok önemlidir. Renk seçiminde dikkate alınması gereken bazı faktörler vardır. Evin hangi odalarının boyanacağı, odanın boyutu ve şekli, ışık koşulları, mobilyaların rengi ve tarzı tüm bu faktörler renk tercihi yaparken dikkate alınması gereken noktalardandır. Ayrıca, kişisel tercihleriniz de renk seçimini belirleyebilir. Bazı kişiler pastel tonlarını tercih ederken, bazıları cesur ve canlı renklerden hoşlanır. Renk seçiminde en önemli şey ev sahibinin hayal gücüdür. Doğru renk seçimi ile evinizin sıcak, rahat ve evinize özel bir ortama sahip olması sağlanabilir.

Ev Boyama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Boyama ev fiyatları birçok faktöre bağlı olarak belirlenmektedir. İlk olarak boyanacak alana bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Büyük bir evde boyama işlemi küçük bir apartmandaki daireye göre daha maliyetlidir. Boyanacak alanın yanında, kullanılacak boya türü de fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Kaliteli bir boya türü daha pahalı olabilir ama daha uzun ömürlüdür. Boyama işlemi yapılacak olan duvarların durumuna göre de fiyatlar belirlenir. Eski ve çürümüş duvarlar öncelikle tamir edilmelidir. Bu şekilde iş gücü maliyetleri de arttığı için boyama fiyatları yükselir. Aynı şekilde işin uzmanlığı, işlem süresi, kullanılacak olan ekipmanlar ve işçilik ücretleri de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Tüm bu faktörlerin bir araya gelmesi sonucu ev boyama fiyatları belirlenir. Firmamız ile iletişime geçerek en iyi fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonARA